לוגו015

הדברה אורגנית

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברה אורגנית כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברה אורגנית?

הדברה אורגנית

האנושות לאט לאט חוזרת לטבע. החזרה מתבטאת במגוון תחומי חיים טיול, מחזור, דאגה לסביבה וגם הדברה אורגנית. אמנם החרקים מהווים מטרד אך רבים טוענים שאין צורך לפגוע בבריאות ובסביבה על מנת להעיף אותם מהבית, המשרד או כל מקום אליו הם הגיעו. התנועה האורגנית מאמינה כי ניתן לבצע פעולות נצרכות מבלי להפר את האיזון האקולוגי ועם פגיעה מצומצמת ככל האפשר בחי ובצומח. הדברה אורגנית הופכת לפופולרית יותר ויותר, רוצים לדעת איך עושים את זה? מה כוללת הדברה? הכתבה הבאה במיוחד בשבילכם?

הדברה אורגנית, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברה אורגנית
  1. שמירה על הבריאות – לחומרים הכימיים יש השפעה שלילית על הבריאות. החשיפה לחומרים אלה הולכת וגדלה וכך עולה הסיכון לחלות. חשוב לשמור על הבריאות במרחב הביתי שלכם, כיוון שהסביבה מלאה בזיהומים שונים, למשל עשן סיגריות. השתמשו בריסוס אורגני בבית שלכם ותיהנו מבריאות איתנה.
  2.  אקולוגיה – הטבע עובד בצורה הבאה – כשבעל החיים סובל מהתנגדות הוא מפתח כלפיה חסינות. כך החרקים לאט לאט מפתחים חסינות נגד ההדברה ואז עולה הצורך לשכלל את ההדברה ולהפוך אותה למסוכנת יותר. התהליך הזה פוגע באיזון הסביבתי וגורם לאדם לייצר חומרים לא ידידותיים לסביבה. השתמשו בהדברה אורגנית ובכך תסייעו לשמירה על כדור הארץ.

הדברה אורגנית בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

עדיין לא פותחו מוצרים שיעילים נגד כל החרקים. אמנם התחום מתפתח מאוד וישראל היא מהמובילות בתחום, אך עדיין נותרו בעיות שאפשר לפתור רק באמצעות חומר כימי. אך הבעיות האלה רלוונטיות בעיקר לחקלאות, במרחב הביתי ניתן להסתפק בריסוס אורגני. בנוסף, הריסוס הוא חלש יותר ודורש התמדה ומעקב, אך כמובן שזה שווה בשביל הבריאות.

שירותי הדברה אורגנית מהיום להיום!

שירותי הדברה

תמיד עדיף להזמין מדביר מקצועי כיוון שהוא יצליח לפתור את הבעיה מהשורש. הוא יזהה את המקום ממנו החרקים מגיעים וירסס שם. אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות אתם יכולים לנסות לבד תחילה ולהזמין מדביר במידה ולא הצלחתם.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

הדברה אורגנית היא פתרון מעולה אותו האדם מפתח וניתן לקוות כי בעתיד היא תהיה הפתרון היחיד בתחום הריסוס. להדברה זו יש יתרון בריאותי ואקולוגי מובהק לכן חשוב לפתח אותה. למעשה הדברה בהחלט יכולה להיות יעילה במרחב הביתי ולא רק בתחום החקלאי. מחפשים חברת הדברה מקצועית? חברת קוברה היא מקצועית מאוד ותיתן לכם שירות מעולה ונוח. אז למה אתם מחכים?

סוג הסבר
הדברה עם ג'ל ג'ל המיוצר מחומרים טבעיים המשמש להדברה ביתית וחקלאית. לג'ל אין ריח ואין ביכולתו לפגוע בבריאות, לכן ניתן להישאר במרחב בו שמו אותו. עובדה זה משמשת כיתרון משמעותי במרחבים בהם לא ניתן להעביר את האנשים במרחב, כמו חולים בבית חולים. כמו כן, הטבעית של הג'ל היא יתרון בריאותי וטבעי. החיסרון של השיטה הוא שהג'ל מתייבש ויש צורך לחדשו אחת די הרבה כדי להפוך את הריסוס ליעיל.
הדברה יבשה שימוש במלכודות אורגניות בלי חומרי ריסוס. איך זה עובד? במרחב שבו יש חרקים מניחים מלכודות בהן יש חומרים שמושכים את החרקים אליהן. לחומרים קוראים פירומונים, אלו הורמונים שמושכים את החרקים למלכודת שלוכדת והורגת אותם. החיסרון הוא הצורך להחליף את המלכודת מעת לעת. החלפת המלכודת הופכת ליקרה עם הזמן, יש לשקול זאת היטב.
תרסיסים אורגניים בשוק יש מגוון תרסיסים אורגניים העשויים מחומרים מהצומח. לחומרים אין יכולת לסכן את הבריאות לכן ניתן לרסס ולהישאר בסביבה לאחר מכן. ניתן לרכוש את התרסיסים בחנויות רבות שמספקות מוצרים אורגניים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button