הדברה בבית עם תינוק

צריכים הדברה בבית עם תינוק ?

תיזהרו מהדברה חלטורה!

הם מגעילים
לוכד חולדות עכברים
הם מציקים
ריסוס

אנחנו נחסל אותם.
תפסיקו להסס תתקשרו… 

מחפשים הדברה בבית עם תינוק?

הדברה היא דבר חשוב ביותר כיוון שהיא מסייעת לנו להפוך את הבית לאסתטי ונעים. כל אחד רוצה שהילדים שלו ירגישו מוגנים בבית שלו ויחשבו שהבית שלהם מטופח ויפה. איפה מתחילה הבעיה? ההדברה עלולה להיות מסוכנת אם מדובר בהדברה כימית, ובבית שיש תינוק הסכנה גדלה. כל אימא שומרת על התינוק שלה בשבע עיניים, היא דואגת לו ומגוננת עליו בכל עת. הדברה עם תינוק זו באמת בעיה שצריך לדעת להתמודד איתה. מחפשים תשובה? רוצים לשמור על התינוק שלכם בעת ההדברה? אל דאגה, להכל יש פתרון.

הדברה בבית עם תינוק

דברו עם המדביר

עליכם לתאר למדביר את סוג החרקים שנמצא אצלכם בבית, את כמותם וכל פרט רלוונטי. מדביר מקצועי ידע להתאים לכם את ההדברה הנכונה. לאחר מכן, עליכם להסביר לו מראש כי יש לכם תינוק בבית. הוא צריך להדריך אתכם בקשר לפעולות הנכונות ולהשפעה של סוג ההדברה בו הוא ישתמש על התינוק. אתם צריכים להתעקש לקבל הדרכה מלאה, זה הבריאות של התינוק שלכם!

הדברה בית עם תינוק

דרכי התכוננות לפני ההדברה בבית עם תינוק

  1. תמיד עדיף ללכת בזמן ההדברה, גם אם זו הדברה אורגנית. עדיף להיזהר, התינוק יכול לגעת בחומר בטעות או להריח אותו וכו'. תנו לעצמיכם שקט וצאו מהבית בעת ההדברה.
  2. בררו לכמה זמן עליכם ללכת. כשמדובר בהדברה כימית לעיתים יש צורך להתרחק למספר שעות כדי שלא יישאר שום זכר להדברה באוויר.
  3. כסו את כל המוצרים הקשורים לתינוק – מיטה, צעצועים וכו'. החומר עלול להידבק אליהם וכך הוא עלול לגעת בו.
  4. הוציאו חפצים – אם יש לכם את היכולת להוציא חפצים למרפסת או לחצר תמיד עדיף. כמובן שחפצי התינוק הם בעדיפות ראשונה, אך כל חפץ עדיף שיהיה מחוץ לבית.
  5. ודאו היטב כיל א שכחתם לכסות או להוציא שום חפץ!
הדברה מקצועית

פעולות לאחר הריסוס

  1. אווררו את הבית, גם אם אין לכם תינוק. החומר נשאר באוויר וחשוב שיתנדף כדי שלא תנשמו אותו.
  2. נקו את חפצי התינוק, גם את אלה שכיסיתם. כאמור, החומרים עלולים להיות מאוד מסוכנים ועדיף להישמר עד כמה שניתן. כחלק מהניקיון מומלץ להחליף את המצעים, לאוורר את המזרון ולעבור עם סמרטוט על צעצועים שהוא מכניס לפה.
  3. שטפו את הרצפה – תינוק נמצא הרבה על הרצפה והוא עלול לגעת בה ולספוג את החומר. על מנת למנוע זאת, בצעו שטיפה יסודית עם חומר שלא מסוכן לתינוקות.
הדברה בטוחה

טיפים לפני הדברה בבית עם תינוק

בקשו מהמדביר להשאיר לכם את המידע על החומרים של ההדברה ועל תופעות הלוואי שלהם. אם חס וחלילה התינוק או אחד מדיירי הבית יפתח תסמינים אתם תדעו להתמודד בהתאם. בנוסף, אם יש לכם את האופציה להשתמש בהדברה אורגנית או ביולוגית עדיף. החומרים הכימיים זיקים לבריאות ובייחוד לתינוקות. הדברה אורגנית היא פתרון מדהים למקרה שיש תינוק בבית. הדברה עם תינוק בבית דורשת זהירות רבה, מומלץ שתנקטו בכל אמצעי זהירות אפשרי כדי שלמור על הילד שלכם.

הדברה מחיר

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

חשוב מאוד לקבל שירות מחברת הדברה מקצועית כי מדובר בבריאות שלכם. הבריאות חשובה יותר מהכל, לכן מומלץ שתשקיעו בזה. יש מגוון פעולות שיש לנקוט בהן במקרה של הדברה בבית עם תינוק – שטיפת רצפה, עזיבת הבית למספר שעות ועוד. תפעלו לפי ההוראות  האלה ותמנעו מאסונות. כמו כן, עדיף להשתמש בהדברה אורגנית שלא פוגעת בבריאות. אל תתפשרו על חברת הדברה – שכרו את שירותם של קוברה הדברות, חברה מקצועית ואמינה.

הדברה בבית עם תינוק