לוגו015

הדברה בגג

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברה בגג כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברה בגג?

הדברה בגג

אחד ממקומות המחבוא האהובים על מזיקים מסוגים שונים הוא עליית הגג. בעליית הגג מזיקים יכולים להתחבא הרחק מבני האדם שרוצים להיפטר מהם. בנוסף לזאת הם יכולים ליהנות מתנאי לחות אופטימליים וגם מקורות מזון מסוגים שונים. הבעיה מתחילה כאשר אנחנו לא מזהים בזמן שיש בעיה של מזיקים. למעשה בגלל שאנחנו לא מבקרים הרבה בעליית הגג היא עלולה להפוך לכר פורה להתרבות של מזיקים ומפגע תברואתי של ממש. במקרה זה לא תהיה ברירה אלא להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברה בגג.

הדברה בגג, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברה בגג

ראשית כל, במידה ויש לכם עליית גג מומלץ להשתדל לבקר בה באופן קבוע או לפחות פעם פעמיים בשבוע. אם יש לכם בעיית מזיקים שמתחילה בעליית הגג (ובדרך כלל כשיש בעיית מזיקים היא מתחילה שם). אתם תוכלו לזהות אותה כשאתם עולים לשם. במידה ואתם לא נתקלים במזיקים בעליית הגג או מקסימום רואים חרק או שניים  עליית הגג נקייה. אך אם אתם סובלים מבעיית מזיקים ככל הנראה שהיא לא פסחה על עליית הגג שלכם ויש לבצע הדברת גג כמה שיותר מהר.

הדברה בגג בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

עליית גג היא כר פורה גם עבור מכרסמים עכברים וחולדות. עליית גג היא מקום שקט ובדרך כלל בטוח עבורם, יש בו תנאי לחות טובים, חושך ולעיתים גם זמינות של מקורות מזון. חשוב להבין כי נוכחות של עכברים או חולדות היא לא רק עניין אסתטי אלא הם עלולים להוות בעיה של ממש. למעשה עכברים וחולדות עלולים להיות נשאים של מחלות שונות. באמצעות גללים או שתן וכמובן לא נרצה שהם יימצאו ליד המזון שלנו ויכרסמו ממנו. בנוסף, במידה ואתם מגדלים חיית מחמד עכברים וחולדות עלולים להציק, לנשוך ולהעביר אליהן מחלות.

שירותי הדברה בגג מהיום להיום!

שירותי הדברה

הדברה של מכרסמים היא עבודה מאתגרת. האתגר מתחדד כאשר הם מתחבאים במיקום כגון עליית הגג. חשוב להבין כי חולדות ועכברים הם יצורים חכמים ויש להם חושים מחודדים והם יודעים טוב מאוד שאנחנו רוצים להיפטר מהם. מה שהופך את מלאכת ההדברה למאתגרת במיוחד. ישנן מספר שיטות להדברת עכברים וחולדות.  מדביר מקצועי יכיר את השיטות היטב ויידע להתאים את השיטה המתאימה להעדפות שלכם ולמבנה הבית ועליית הגג.
ראשית כל, בחירת שיטת ההדברה תלויה כמובן בהיקף הבעיה. במידה ומדובר במכרסם אחד או שניים קל יותר להתמודד עם הבעיה וניתן לעשות זאת באמצעות הנחת מלכודות. באופן כללי ההעדפה היא ללכוד את המכרסם חי ולא להרוג אותם באמצעות רעל. שכן הם עלולים למות במקומות המסתור ולהדיף ריח נוראי. שיסריח את כל הבית וימשוך מזיקים נוספים. עם זאת, כאשר מדובר בבעיה רצינית לא תהיה ברירה אלא להשתמש באמצעים רציניים יותר כגון תיבות האכלה.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

ישנם מספר אמצעים שאנחנו יכולים לשלב בשגרת החיים שיורידו את הסיכוי שנסבול מבעיה של מזיקים:

  • אטמו כל פתח בבית שמזיקים יכולים להיכנס אליו מבחוץ. זה כולל מרווחים בין הדלת לרצפה, התקנת רשתות בחלונות, חורים בקירות ועוד.
  • במידה ויש לכם גינה? חשוב לדעת שטיפוח הגינה מסייע למנוע בעיות עכברים שכן עשבים ודשא גבוה מהווים מקומות מסתור לעכברים.
  • כאשר מביאים מצרכים מהסופר חשוב לבדוק כי אין איזה עכבר שהסתנן בדרך.
ניסיון יש לנו ניסיון רב בטיפול והרחת מזיקים ולכן תקבלו גם אחריות על כל שרות.
אחריות בכתב עבור כל עבוד אשר נבצע עבורכם.
שרות איכותי אצלנו רק לקוח הוא מלך כי אנחנו מאוד אוהבים לתת לכם שרות.
מקצועיות כל המדברים שלנו בעלי רישיון והסמכה של המשרד לאיכות הסביבה.
זמינות אנחנו זמינים בשבילכם בכל שעות היום, כן גם בלילה.
מהירות אנחנו מגיעים בזמן הקצר ביותר. אתם לא תאמינו כמה מהר זה יכול לקרות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button