הדברה בגג

צריכים הדברה בגג ?

תיזהרו ממדביר חלטורה!
100% אחריות, עם 100% הצלחה.

אל תהססו תתקשרו,  אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברה בגג?

אחד ממקומות המחבוא האהובים על מזיקים מסוגים שונים הוא עליית הגג. בעליית הגג מזיקים יכולים להתחבא הרחק מבני האדם שרוצים להיפטר מהם. בנוסף לזאת הם יכולים ליהנות מתנאי לחות אופטימליים וגם מקורות מזון מסוגים שונים. הבעיה מתחילה כאשר אנחנו לא מזהים בזמן שיש בעיה של מזיקים. למעשה בגלל שאנחנו לא מבקרים הרבה בעליית הגג היא עלולה להפוך לכר פורה להתרבות של מזיקים ומפגע תברואתי של ממש. במקרה זה לא תהיה ברירה אלא להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברה בגג.

הדברה בגג
הדברה בגג

כיצד נדע שיש צורך בהדברה בגג?

ראשית כל, במידה ויש לכם עליית גג מומלץ להשתדל לבקר בה באופן קבוע או לפחות פעם פעמיים בשבוע. אם יש לכם בעיית מזיקים שמתחילה בעליית הגג (ובדרך כלל כשיש בעיית מזיקים היא מתחילה שם). אתם תוכלו לזהות אותה כשאתם עולים לשם. במידה ואתם לא נתקלים במזיקים בעליית הגג או מקסימום רואים חרק או שניים  עליית הגג נקייה. אך אם אתם סובלים מבעיית מזיקים ככל הנראה שהיא לא פסחה על עליית הגג שלכם ויש לבצע הדברת גג כמה שיותר מהר.

הדברה בגג

איזה מזיקים עלולים להסתתר בעליית הגג?

עליית גג היא כר פורה גם עבור מכרסמים עכברים וחולדות. עליית גג היא מקום שקט ובדרך כלל בטוח עבורם, יש בו תנאי לחות טובים, חושך ולעיתים גם זמינות של מקורות מזון. חשוב להבין כי נוכחות של עכברים או חולדות היא לא רק עניין אסתטי אלא הם עלולים להוות בעיה של ממש. למעשה עכברים וחולדות עלולים להיות נשאים של מחלות שונות. באמצעות גללים או שתן וכמובן לא נרצה שהם יימצאו ליד המזון שלנו ויכרסמו ממנו. בנוסף, במידה ואתם מגדלים חיית מחמד עכברים וחולדות עלולים להציק, לנשוך ולהעביר אליהן מחלות.

הדברה מקצועית

הדברת מכרסמים בגג – איך עושים זה?

הדברה של מכרסמים היא עבודה מאתגרת. האתגר מתחדד כאשר הם מתחבאים במיקום כגון עליית הגג. חשוב להבין כי חולדות ועכברים הם יצורים חכמים ויש להם חושים מחודדים והם יודעים טוב מאוד שאנחנו רוצים להיפטר מהם. מה שהופך את מלאכת ההדברה למאתגרת במיוחד. ישנן מספר שיטות להדברת עכברים וחולדות.  מדביר מקצועי יכיר את השיטות היטב ויידע להתאים את השיטה המתאימה להעדפות שלכם ולמבנה הבית ועליית הגג.
ראשית כל, בחירת שיטת ההדברה תלויה כמובן בהיקף הבעיה. במידה ומדובר במכרסם אחד או שניים קל יותר להתמודד עם הבעיה וניתן לעשות זאת באמצעות הנחת מלכודות. באופן כללי ההעדפה היא ללכוד את המכרסם חי ולא להרוג אותם באמצעות רעל. שכן הם עלולים למות במקומות המסתור ולהדיף ריח נוראי. שיסריח את כל הבית וימשוך מזיקים נוספים. עם זאת, כאשר מדובר בבעיה רצינית לא תהיה ברירה אלא להשתמש באמצעים רציניים יותר כגון תיבות האכלה.

הדברה בטוחה
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

כיצד למנוע ממזיקים לחזור לאחר ההדברה?

ישנם מספר אמצעים שאנחנו יכולים לשלב בשגרת החיים שיורידו את הסיכוי שנסבול מבעיה של מזיקים:

  • אטמו כל פתח בבית שמזיקים יכולים להיכנס אליו מבחוץ. זה כולל מרווחים בין הדלת לרצפה, התקנת רשתות בחלונות, חורים בקירות ועוד.
  • במידה ויש לכם גינה? חשוב לדעת שטיפוח הגינה מסייע למנוע בעיות עכברים שכן עשבים ודשא גבוה מהווים מקומות מסתור לעכברים.
  • כאשר מביאים מצרכים מהסופר חשוב לבדוק כי אין איזה עכבר שהסתנן בדרך.
הדברה בגג מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

הזמינו עוד היום מדביר מקצועי

סובלים מבעיית מזיקים בבית? אל תתנו לבעיה לגדול, התקשרו עוד היום לחברת קוברה הדברות ונבוא בהקדם האפשרי. עם חיוך והאמצעים המתאימים לבעיה כדי לפתור אותה במהירות האפשרית. כל זאת ועוד עם מינימום הפרעה לשגרת החיים שלכם.

קוברה הדברה בגג

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.