הדברה בעוצמה קטלנית!

צריכים הדברה?

אצלנו בלבד, הדברה עוצמתית, 🧪 בנוסחה ייחודית!

1000% אחוז הצלחה באחריות.

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברה?

שמעתם פעם את המילה הדברה ותהיתם לעצמכם מה זה? הדברה פירושה המתה של מזיקים שונים שמגיעים לבית, בדומה למגפת הדבר שממיתה חיות. חושבים שזה מוגזם להדביר את החרקים והמזיקים השונים בבית? אולי יש אנשים שלא נרתעים מהם, אבל המזיקים מהווים סכנה בריאותית והם יכולים לזהם את הבית. כמו כן, לא נעים להיות בבית או עסק בהם יש המון מזיקים – זה יוצר תחושה לא היגיינית ולא נקייה. אז למה להזמין מדביר אתם שואלים? כי יש פעמים שאתם ממש לא תוכלו להסתדר לבד. אם הבית שלכם התמלא חרקים או מכרסמים מסוג מסוים, אתם לא תדעו איך להוציא אותה בצורה אפקטיבית ואיך למנוע מהם להגיע שוב. מדביר מקצועי יגיע לבית או לעסק שלכם ויחסל את תופעת המזיקים לטווח הרחוק, לכן ו הוצאה מאוד משתלמת. רוצים לשמוע הכל על הדברה? סוגים, כללי זהירות והתאמת הדברה למזיק? כיצד לבחור מדביר מקצועי? הכל בכתבה הבאה!

הדברה
הדברה

סוגים שונים של מזיקים

חשוב לדעת שלכל מזיק מתאימה הדברה אחרת ושיטת הרחקה אחרת. כמו כן, יש מזיקים אותם לא מדבירים אלא רק מגרשים, כמו קן יונים בחצר שמלכלך את הסביבה ויוצר תחושה לא נעימה. חשוב שתזמינו מדביר מקצועי, כמו בקוברה הדברות, כדי שיתאים את ההדברה למזיק

הדברה

הדברת ביוב

ביוב הוא מקום מחיה נהדר למזיקים כיוון שהם אוהבים לחות וחושך. לכל מבנה יש קשר עם ביוב בשל צינורות המים והאינסטלציה. הפתחים במבנה שמחוברים לביוב פעמים רבות משמשים מקום מעבר למזיקים שונים אל תוך הבית שלכם. אם אתם רואים מזיקים רבים ולא מבינים מהיכן הם הגיעו – כנראה שהם הגיעו מהביוב. משביר מקצועי ידע להתאים את חומר הריסוס למזיק שיש לכם בביוב, ידע לרסס בצורה יסודית בביוב וישים סוף לבעיה שלכם.

הדברה לבית

הדברה לעסק

עסק שרוצה לשגשג חייב לתת תנאים טובים לעובדים שלו. עובדים שמרגישים שסביבת העבודה אינה נוחה ונעימה לא עובדים הצורה אפקטיבית ועוזבים במהרה את העסק. אחד הדברים המרכזיים שאתם צריכים לתת לעובדים שלכם הוא מרחב עבודה נקי והיגייני – זהו תנאי בסיסי להעסקת בני אדם. אם יש לכם מזיקים רבים במרחב של העסק אתם צריכים להזמין מדביר מקצועי שימגר את התופעה ויחזיר לעובדים שלכם את התחושה הנעימה.

הדברה-בטוחה
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

סוגי הדברה

סוג הסבר
הדברה כימית זוהי ההדברה המוכרת ביותר – הדברה בחומרים כימיים רעילים שממיתים את המזיקים יחסית מהר. היתרון שלה הוא יעילות – היא מהירה ויעלה לטווח הרחוק. החיסרון הוא הפגיעה בסביבה והסכנה לבריאות האדם.
הדברה ביולוגית מתאימה בעיקר לחקלאות. הדברה שפות חה בשל הרצון לשמור על הסביבה. בהדברה זו מביאים את האויב הביולוגי של המזיק (חיה או צמח שמבריחים אותם או הורגים אותם) כדי להעיף אותו מהחלקה החקלאית שלכם.
הדברה אורגנית הדברה ידידותית לסביבה שמתאימה למבנים. בהדברה זו נעשה שימוש בחומרים טבעיים שאינם מסוכנים לאדם ואינם מזהמים את כדור הארץ. אמנם היא בריאה יותר אך היא יעילה הרבה פחות.

מספר כללי זהירות לפני שמזמינים הדברה

ברוב ההדברות נעשה שימוש בחומר מסוכן לכן אתם תצטרכו לעזוב את המרחב בזמן ההדברה. אם תזמינו מדביר מקצועי הוא ידע לתת לכם את ההוראות המדויקות, ואתם תצטרכו להקשיב לו בצורה מלאה. לאחר ההדברה אתם תצטרכו להשאיר את החומר עומד בבית למשך שלושה ימים כדי שההדברה תהיה אפקטיבית, אך אל דאגה החומר אינו מסוכן לאחר כמה שעות. לאחר שלושה ימים כדאי שתנקו את הבית בצורה יסודית. בנוסף, יש לציין שתינוקות עלולים להיות יותר חשופים לחומר כי הם מכניסים את היד לפה לאחר שהם נוגעים בדברים. בשל כך עליכם לנקות בצורה יסודית את המרחב שבו התינוק שלכם נמצא. לסיכום, חשוב להזמין מדביר מקצועי עם היתר מהמשרד להגנת הסביבה, כפי שניתן למצוא בקוברה הדברות. אל תקלו ראש בעניין המזיקים בבית או בעסק -זה חשוב לבריאות ולניקיון.

הדברה-מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

מזיקים נפוצים

סוג הסבר
הדברה לנמלים נמלים הם החרק שמגיע פעמים רבות לבית לעסק שלכם. הם קטנות אבל מאוד מעצבנות לכן כדאי שתיפטרו מהן. הן יכולות להגיע לכל חור אם לא תעצרו את ההתפשטות שלהן מוקדם ככל האפשר. מול נמלים משתמשים בעיקר בג'ל או פתיתי רעל אותם מפזרים ליד הקן. הנמלים חושבות שהחומרים הרעילים הם מזון ואז הן לוקחות אותו לקן – וכשזה קורה הן מחסלות את כל הנמלים בזמן קצר בגלל הרעל.
הדברת דבורים דבורים הן מסוכנות לאלרגיים ומכאיבות לכל אדם – זו סיבה מספיק טובה להיפטר מכוורת ששוכנת בחצר העסק או הבית שלכם. המדביר המקצועי שתזמינו ירסס את הקן ויוציא אותו מהחצר – אם תעשו זאת בעצמכם אתם עלולים להיעקץ כהוגן.
הדברה למעופפים לכל מעופף יש סוג הדברה שונה. המעופפים שנוטים להגיע לתוך מבנים לעיתים קרובות הן עש הבגד ועש המזון. פרפרים אלה אוכלים את המזון או הבגד שלכם ומטילים ביצים בתוך הארונות. על מנת להתמודד איתם אתם חייבים להזמין מדביר מקצועי שירסס, ינקה ויוודא שלא נשאר שום עש.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button