הדברה באור יהודה

צריכים הדברה באור יהודה ?

תיזהרו ממדביר חלטורה!
100% אחריות, עם 100% הצלחה.

אל תהססו תתקשרו,  אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים הדברה באור יהודה?

כזה מגיע לנושא של הדברה באור יהודה יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. אין מי שלא מכיר אותם ולא יוצא לו להתמודד איתם. ג'וקים, עכברים, חולדות, חרקים ומזיקים שונים שבתחילת הקיץ מתחילים להגיע ומפרים את השלווה שלנו. מזיקים כאלו ואחרים הם לא רק מגעילים ולא אסתטיים, אלא עלולים להוות מפגע תברואתי. למעשה ברגע שאתם מזהים שיש בבית מזיקים מכל סוג שהוא חשוב להיפטר מהם כמה שיותר מהר. זה בדיוק הזמן להזמין מדביר מקצועי.

הדברה-באור-יהודה
הדברה באור יהודה

כיצד נדע שצריך להזמין מדביר?

באופן כללי ההמלצה שלנו היא פעם בשנה להזמין מדביר כדי למנוע מראש בעיות של מזיקים. אין שום סיבה שתחכו שהג'וקים יבקרו בבית שלכם כדי להזמין מדביר מומלץ פשוט למנוע זאת מראש. הזמן המתאים להזמין מדביר הוא כשמזג האוויר מתחיל להתחמם והטמפרטורות עולות, שכן הקיץ הוא הזמן בו המזיקים מתחילים לבוא בהמוניהם.

הדברה אור יהודה

חומרי הדברה – האם הם מסוכנים?

בגדול התשובה היא שזה תלוי בחומרי ההדברה. כמובן שהשאיפה היא להשתמש בחומרי הדברה כמה שפחות רעילים. מרבית חומרי ההדברה רעילים עבור חרקים, ועבור בני אדם וחיות מחמד לא מסוכנים. למעשה חומרי הדברה המשמשים להדברת ג'וקים, לרוב משתמשים בחומרים ממשפחת הפירתואידים. מכוון שהם חומרי הדברה רעילים מאוד עבור ג'וקים וחרקים אך ברעילות נמוכה לבני אדם. עם זאת, חשוב להיזהר לא לגעת בהם. מסיבה זו פעמים רבות המדביר ינחה אתכם לא להיכנס לבית שעתיים שלוש לאחר ההדברה. במידה ויש לכם תינוק בבית, יש להמתין אתו זמן רב יותר לפני הכניסה. בדרך כלל בין 6 ל-12 שעות, וחשוב מאוד לא לתת לתינוק לזחול על הרצפה לפני ששוטפים אותה. באשר לכלבים וחיות מחמד, בדרך כלל יש לחכות בין 6 שעות ליממה לפני שחיית המחמד תוכל לחזור לבית.

הדברה מקצועית

מהן סוגי ההדברות הקיימים?

ניתן לחלק את סוגי ההדברות באופן כללי לשלוש:
סוג הדברה הסבר
הדברה כימית הדברה העושה שימוש בחומרים כימיים רעילים שממיתים את המזיקים. חומרים כימיים אלו אינם בריאים לבני אדם ולכן ההשתדלות היא להימנע אם אפשר מלהשתמש בהם. עם זאת, מדובר בהדברה יעילה ביותר. לאחר הדברה כימית נאלץ לצאת מהבית לזמן מה לפי המלצות המדביר.
הדברה אורגנית הדברה אורגנית פירושה הדברה שעושה שימוש בחומרים טבעיים שאינם רעילים לבני אדם ומזיקים לסביבה. חומרים אלו לאו דווקא ממיתים את המזיקים, ופעמים רבות רק מגרשים אותם מהבית.
הדברה ביולוגית סוג הדברה שלא כל כך רלוונטי לבית אלא יותר לגינון וחקלאות. באמצעות הדברה ביולוגית עושים שימוש באויבים הטבעיים של המזיקים, בין אם מדובר בצמחים או בבעלי חיים שטורפים את המזיקים או מבריחים אותם.

הדברה באור יהודה מהיום להיום!

האם ניתן למנוע מראש הגעתם של מזיקים? כן. ישנן מספר פעולות שיורידו את הסיכוי שתסבלו ממזיקים שונים בעתיד. מזיקים נכנסים לבית שלכם מבחוץ, בין אם דרך סדקים וחלונות ובין אם באמצעות הצנרת שלכם. מסיבה זו פעולת המניעה הטובה ביותר שניתן לעשות היא לסתום את כל הפתחים בבית שלכם וכן להתקין רשתות על החלונות במידה ואין לכם. בנוסף, במידה ויש בבית מקורות רטיבות כגון נזילות, מזגן מטפטף וכדומה מומלץ לדאוג לייבוש שלהם (זה מומלץ גם בלי קשר למזיקים) שכן מקורות רטיבות כאלו מושכים חרקים כגון יתושים.

אור יהודה הדברה
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

הדברה באור יהודה רק עם קוברה הדברות. אנחנו בקוברה הדברות מספקים שירותי הדברה באור יהודה וערים נוספות ברחבי הארץ. אנחנו מדבירים מזיקים מכל הסוגים: עכברים, חולדות, יתושים, נמלים, פשפשים, ג'וקים, קרציות ועוד. כאשר אנחנו מדבירים אנחנו שמים במקום ראשון את הבטיחות שלכם ואת איכות העבודה, ולכן אנחנו מספקים אחריות לעבודה שלנו כך שאם המזיקים חזרו נחזור גם אנחנו ללא תשלום נוסף.

הדברה מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.