לוגו015

הדברה בבת ים

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברה בבת ים כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברה בבת ים?

הדברה בבת ים

כזה מגיע לנושא של שירותי הדברה בבת ים יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. גרים בבת ים וסובלים מג'וקים בבית? מקקים מטיילים לכם על הקירות? כמויות של נמלים? סימן שאתם צריכים להזמין מדביר בבת ים שימגר את אותם חרקים שגורמים לפאניקה ולפחד. בחרו בהדברה אורגנית או בהדברה עם ג'ל המורכב מחומרים טבעיים. ללא כל ריח והוא אינו פוגע בבריאות החיות, הגוף האדם או בסביבה. הג'ל משמש הן להדברה חקלאית והן להדברה ביתית ותוכלו להישאר במרחב בו עשו את ההדברה. דבר זה משמש כיתרון במקומות בהם בלתי אפשרי כמעט, או לא נוח, להזיז את האנשים במקום ההדברה, כמו אנשים זקנים או כאלה הנמצאים בבית החולים, בשונה מסוג ההדברה הרגיל, בו אסור להימצא בשטח ההדברה. בשיטה האקולוגית היא בעלת יתרון בריאותי וטבעי על סוגי ההדברות השונות. נוסף על הכך, נציין כי הג'ל מתייבש ועל כן יש לו חיסרון מסוים, שהרי תצטרכו לחדש את ההדברה מפעם לפעם כדי להפוך את הריסוס ליעיל במאת האחוזים..

הדברה בבת ים, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברה בבת ים

הזמנת חברת הדברה בבת ים הנה פעולה הכרחית לצורך צמצום והריגת מזיקים. יצורים אלו יכולים להיות חרקים, מכרסמים, עופות, פטריות וכ'ו. ההדברה השכיחה ביותר היא הדברת מזיקים או הדברת עכברים. חומרי ההדברה הם חומרים כימיקלים רעילים. החיסרון שלהם זה שהם עלולים לפגוע ביצורים שאינם מזיקים ושאין כוונה להדביר אותם. חומרים אלו יכולים לפגוע גם בנו בני האדם ובמשפחתנו, מכיוון שלוקח להם זמן רב עד שהם מתפרקים והם נשארים לאורך שנים. בשנים האחרונות פותחו שיטות הדברה פחות מזיקות ויותר ידידותיות לסביבה ומבוססות על חומרים ידידותיים יותר, הם פותחו כדי להקטין את הסכנה שבהם ונקבעו נהלי בטיחות על מנת לשמור על הסביבה שאינה מזיקה.

הדברה בבת ים בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

גרים בבת ים ומחפשים חברת הדברה, למי ניתן לפנות? קוברה הדברות חברה מקצועית ומוסמכת והיא תדע לעזור לכם ולמגר את התופעה אצלכם, חברה זו מבצעת הדברה בבת ים. הדברה כרוחה בשימוש בחומרים מסוכנים לכן על כל מיש שעוסק בתחום חובה להיות בעל רישיון והיתר מיוחד לכך מטעם המשרד להגנת הסביבה. אצלנו תוכלו למצוא מומחים בעלי היתר וניסיון רב בתחום. בשביל השקט הנפשי שלכם התקשרו עכשיו וגם אתם תוכלו להינות משרותי הדברה מקצועיים.

שירותי הדברה בבת ים מהיום להיום!

שירותי הדברה

הדברה בטוחה. אם תרצו בכל זאת להשתמש בריסוס ועדיין לשכור את שירותי ההדברה האקולוגית של קוברה הדברות תוכלו לשכור את שירותי החברה, הפועלים גם בבת ים, בהם המדבירים המקצועיים משתמשים בתרסיסים אורגניים שלא מזיקים לסביבה, מורכבים מחומרים מהצומח ואינם מסכנים את בריאותכם. החומרים אינם מזיקים עד כדי כך שניתן להישאר באזור גם אחרי הריסוס. דבר זה יחסוך לכם זמן רב, אולי גם כסף, והרבה כאב ראש. ניתן לרכוש את התרסיסים האלו, של חברת קוברה הדברות, בחנויות אורגניות או בחנויות בעלות מוצרי הדברה.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

אם יש לכם תינוק, למרות ש קוברה הדברות – משתמשת בשיטת הדברה אורגנית שאינה מזיקה, כדאי לצאת מהבית בזמן ההדברה. זאת משום שהתינוק יכול לגעת בחומר הדברה מסוים או להריח אותו בטעות. בררו לפני ההדברה עם המדביר לכמה זמן עליכם להתרחק, ואם יש צורך לחכות שעות נוספות לאחר ההדברה.
לפני הגעת המדביר, מומלץ לכסות את כל הרהיטים של התינוק כמו שידת ההחתלה, ארון הבגדים, ארגז הצעצועים או המיטה כדי לשמור על זהירות מקסימלית ככל הניתן. אם אתם משפחות ללא תינוק, אין צורך לנקוט בכל אמצעי הזהירות הללו, אך כדאי לברר במדויק עם המדביר, שיענה בסבלנות לכל השאלות שלכם, את ההכנה הדרושה להדברה.

סוג הדברה הסבר
הדברת חרקים ביתיים כשמדברים על חרקים ביתיים הכוונה ליתושים, למקקים ולנמלים. הדברה של חרקים אלו נעשית בדרך כלל בתוך או מחוץ לבית, תלוי היכן רוב חרקים אלו נמצאים. כשמדובר בריסוס ביתי ניתן לעשות זאת בצורה עצמאית, אפשר לרכוש חומרי הדברה בחנויות אבל מומלץ לקחת חברת הדברה או מדביר מכיוון שהם מקצועיים יותר ומבינים, החומר שלהם עמיד יותר והם יודעים איפה לשים את החומר בצורה שלא תזיק למשפחה המתגוררת בבית. החומרים של חברות ההדברה מסוגלים לעבוד כחצי שנה ואף יותר ועמידים בפני מים, לעומת חומרי הדברה שניתן לרכוש בחנויות שהם עמידים פחות.
הדברת עשבים שוטים החיסרון של עשבים אלו זה שהם נוטים לצמוח מהר ולרוב קוצניים, הם מתחרים על מים ועל קרקעות ומהווים מטרד בכך שהם מונעים מצמחים רצויים לצמוח. העשבים השוטים אינם יפים גם מבחינה אסתטית.
הדברת עופות בדרך כלל כשמדברים על הדברת עופות מתכוונים בעיקר להדברת יונים. יונים מתרבות במהירות, מלכלכות את הסביבה ויכולות לגרום להרס. בדרך כלל מדובר באזורים עירוניים. לרוב הרשויות מעדיפות להימנע מהדברת יונים ומניחות דברים חדים ודקים על גגות ומעקות של בניינים על מנת שליונים לא יהיה נוח והם יחפשו מקום מנוחה אחר. מומלץ להדביר ציפורים ולמנוע הופעתן בעיקר באזור שדה התעופה, ששם הציפורים יכולות לבצע תאונת התנגשות בינם לבין המטוס, דבר זה הוא סכנה גמורה והתוצאות יכולות להיות קטלניות.
הדברת מכרסמים בדרך כלל מדובר בעכברים וחולדות שנושאים במרבית הפעמים מחלות ועלולים להעבירן לבני הבית שבו הם נמצאים. הדברה זו נעשית כמעט תמיד על ידי גורם מקצועי מכיוון שמדובר בחומר רעיל העלול להוות סכנה לבני הבית (בין בני המשפחה המתגוררים בבית ובין בעלי החיים המתגוררים בבית ושייכים למשפחה).

ישנה סבירות גבוהה להרעלה מכיוון שבעל החיים המתגורר בית יכול לשחק עם הפגר המורעל לאחר שנעשתה הדברה ביתית ומבלי שבעליו שם לב לכך ואותו בעל חיים עלול למצוא את מותו.

אם ישנו פחד מהרעל ישנם אמצעים אלקטרוניים שאיתם ניתן להרחיק את אותם מכרסמים. אמצעים אלו משמיעים קול צורם שרק אותם מכרסמים שומעים וגורמים להם להתרחק מהבי. כמו כן, ישנם מלכודות מכניות שיכולות לתפוס אותם ולאחר מכן בני המשפחה יכולים לשחרר את המכרסמים רחוק מביתם וזאת מבלי לפגוע בהם.

הדברת יונקים ביתיים למרות שחתולים וכלבים לא מוכחים כמזיקים, ישנם מדינות שמותרת בהן הרדמה לבעלי חיים אלו. בישראל אסור הדבר והוא אף מהווה עבירה פלילית. בישראל נחקקו חוקים האוסרים הרחקת חתול ממקום הטריטוריה הקבוע והמוכר שלו. האפשרות היחידה המותרת לדילול החתולים המשוטטים היא עיקורם וסירוסם.

לגבי כלבים כאשר ישנו חשד שלכלב משוטט יש כלבת, מותר לצוד אותם ולהורגם על מנת שלא יפגעו באנשים ויגרמו להם לחלות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button