לוגו015

הדברה בפתח תקווה

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברה בפתח תקווה כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברה בפתח תקווה?

הדברה בפתח תקווה

זה בכלל לא נעים לגלות שמסתתרים לנו מזיקים מסוגים שונים בבית. למרבה הצער, זה קורה לכולנו באיזשהו שלב. בין אם מדובר בחולדות, עכרים, תיקנים או פרעושים – זיהוי של כל אחד מאלו מצריך מאתנו התייחסות מיידית. אם היקף הבעיה לא גדול במיוחד אפשר לטפל בזה בעצמנו אך כאשר מדובר בכמות גדולה יחסית של מזיקים יש להזמין מדביר מקצועי. חברת קוברה הדברות מציעה שירותי הדברה בפתח תקווה וערי המרכז, ובמדריך זה נרחיב על הדברה וכיצד לבחור מדביר בפתח תקווה.

הדברה בפתח תקווה, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברה בפתח תקווה

קוברה הדברה, חברת הדברה בפתח תקווה ממליצה לכם לבחור תמיד מדביר מוסמך עם רישיון. חשוב לדעת שלא כל אחד יכול להיות מדביר! זוהי עבודה שכדי לעסוק בה נדרש רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. בנוסף, יש לבדוק כי למדביר יש רישיון להדביר עם אמצעי ההדברה הספציפיים שהוא ישתמש בהם. הדברה היא פעולה שעלולה להיות מסוכנת, ועל המדביר לדעת מהם חומרי ההדברה המתאימים, המינון הנכון, רמת הסיכון ועליו לספק הנחיות לפני ואחרי ההדברה. לכן אין להקל ראש בחשיבות הרישיון.

הדברה בפתח תקווה בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

השאיפה היא להשתמש בחומרי הדברה אקולוגיים, כלומר חומרים שאינם מסוכנים לבני אדם (כולל ילדים) ולחיות מחמד. עם זאת, לפעמים אין ברירה אלא להשתמש ברעל המסוכן גם לבני אדם, ובמקרה זה יש לקבל הנחיות מהמדביר לכמה זמן יש לפנות את הבית לאחר ההדברה, כיצד מתבצע הניקיון לאחר ההדברה וכדומה. במידה ומשתמשים בחומרים כימיים יש להשתמש בחומרים ממשפחת הפריטרואידים.

שירותי הדברה בפתח תקווה מהיום להיום!

שירותי הדברה
  • אחריות – מקובל שמדביר מספק אחריות לשירות כאשר משכה משתנה בהתאם לסוג המזיק ופקטורים נוספים. בדקו את משך האחריות המקובל למזיק הרלוונטי ווודאו כי המדביר שבחרתם אכן מספק אחריות למשך זמן סביר.
  • אפשרויות תשלום – לא כל המדבירים מציעים אפשרויות תשלום כגון כרטיס אשרי שיקים ביט וכו'…
  • זמינות – לרוב המדבירים יש לוח זמנים קבוע של זמינות. חלקם עשויים לכסות רק אזורים מסוימים, כגון נכסים מסחריים או בתי ספר. – מקובל שמדביר נותן אחריות על השירות כאשר משך הזמן משתנה בהתאם לסוג המזיק וגורמים נוספים. בדקו את תקופת האחריות הרגילה למזיק
  • מקצועיות – וודאו שהמדביר שלכם מחזיק ברישיון הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

הדברה בפתח תקווה רק עם קוברה הדברות – קוברה מספקת שירותי הדברה בפתח תקווה וערי המרכז. אנחנו מתמחים בהדברת חרקים, מכרסמים, פרעושים, נמלים ועוד. במידה ונתקלתם במזיקים בבית שלכם אל תהססו ואל תחכו שהבעיה תתפתח: הרימו עוד היום טלפון ומדביר שלנו יגיע אליכם בהקדם האפשרי. קוברה הדברה עושים סוף לבעיה.

סוג מזיקים נפוצים
הסבר הדבר הראשון שחשוב לבדוק כאשר אנו חושדים שיש לנו מזיקים בבית היא להבין באיזה מזיק בדיוק מדובר.
עכבר הוא לא תיקן, ותיקן אינו פשפש – מדובר בחיות שונות שמדבירים באופן שונה.
בדרך כלל ברוב המקרים מדובר במזיקים מהסוגים הבאים:
מכרסמים עכברים או חולדות. ניתן להבדיל בניהם לפי הגודל שכן עכברים מגיעים לגודל של כ-4 ס"מ וחולדות כפולות בגודל. בנוסף, הכרסומים של חולדות משמעותיים יותר, הגללים גדולים יותר והן עושות בלאגן רב יותר. הפתרון הוא מלכודות או תיבות האכלה.
טפילים פרעושים או פשפשים. טפילים זעירים שמוצצים את הדם שלנו ושל בעלי החיים שלנו, ממררים את החיים ואף עלולים להעביר מחלות מסוכנות. הדרך להתמודד עם טפילים תהיה בדרך כלל באמצעות ריסוס.
תיקנים או בשמם העממי – ג'וקים. מקובל לעשות חלוקה בין תיקן אמריקאי לבין תיקן גרמני כאשר האמריקאי מגיע לגודל של כ-4 ס"מ ונכנס בדרך כלל מבחוץ, בעוד הגרמני מגיע לגודל של כס"מ אחד ונכנס עם שקיות הסופר שלנו עם האוכל. גם במקרה זה הפתרון יהיה ריסוס.
ברחשים חרקים זעירים ומעצבנים שעלולים להיכנס אפילו דרך הרשתות. כדי להתמודד איתם ניתן לאטום את כל הפתחים בבית, לכסות פתחים מהצנרת כגון החורים בכיור ולייבש מקורות לחות ורטיבות. אם זה לא עוזר – תזמינו מדביר.
מזיקים נוספים נמלים, יונים ועוד… לאחר שהבנתם מהו סוג המזיק, בדקו שלמדביר שאתם מזמינים יש ניסיון וסמכות להתמודד עם מזיקים מסוג זה – כולל רישיון לשימוש בחומרי ההדברה שהוא משתמש בהם.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button