הדברת ביוב

צריכים הדברת ביוב ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברת ביוב?

הבית שלכם הוא המרחב הפרטי שלכם, חשוב שתרגישו בו מוגנים. כמו כן, חשוב שתאהבו אותו ותחשבו שהוא יפה, לכן יש מאמץ רב לשמור על האסתטיקה והעיצוביות שלו. מזיקים שונים שנכנסים לבית פוגעים הן באסתטיקה והן בתחושת הביטחון. אנשים רבים פוחדים מחרקים שונים: עכבישים, דבורים ועוד, וגם ממכרסמים שנכנסים לבית. הפחד שהם חשים פוגע בתחושת השלווה שלהם בבית. בנוסף, המזיקים השונים עלולים להיות מפגע היגייני כשהם נכנסים למטבח או למקלחת. יתר על כן, החרקים עלולים להיות מזיקים לבריאות כמו נשיכה של עכביש. חשוב שתעשו הכל כדי למנוע כניסה של מזיקים לביתכם, שואלים את עצמכם איך? טפלו בביוב. הדברת ביוב חשובה מאוד בהתמודדות עם מזיקים מכוון שהיא מהווה קן פורה להתרבותם. למעשה רוב המזיקים מגיעים לביתכם דרך מערכת הביוב. לכן חשוב לטפל בה בהקדם

הדברת ביוב
הדברת ביוב

למה חשוב להדביר את הביוב

בהרבה בתים יש מזיקים רבים על אף הריסוסים שנעשים בבית. תופעה זו מתרחשת כי המזיקים מגיעים מהביוב והריסוס בתוך הבית לא פוגע בהם בצורה יסודית ולא מכחיד אותם. אם אתם רוצים לעשות סוף לחרקים בבית, עליכם להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברת ביוב. החרקים מצליחים להגיע מהביוב אל הבית דרך צינורות שונים – מקלחת, מטבח וכל מקום ממנו יש פתח יציאה מהביוב. כיוון שלא ניתן להפסיק להשתמש בצינורות הללו ולסתום אותם, המזיקים לא מפסיקים להגיע לבית.

הדברת ביוב

למה החרקים מגיעים לביוב

סיבה סיבות להופעת חרקים בביוב
מזון חרקים אוהבים לכלוך כיוון שזה המזון שלהם. הביוב הוא מזוהם ומלוכלך – הסביבה המזינה ביותר עבורם.
לחות אין אזור לח וחם כמו הביוב, חרקים אוהבים אזורים לחים וחמים.
הגנה הביוב מספק להם הגנה מפני חיות גדולות יותר שמסתתרות מחוץ לביוב.
חושך חרקים אוהבים אזורים חשוכים, הביוב הוא חשוך באופן תמידי וזה טוב להם.

איך מבצעים הדברת ביוב?

הדברת ביוב צריכה להיעשות באופן יסודי. יש למלא אחר כל השלבים על מנת ליצור הדברה משמעותית שתחזיק הרבה זמן 

  1. יש לעזוב את הבית כי ההדברה יכולה לסכן את מי שנמצא לידה.
  2. יש לאתר סתימות בדרך לביוב כיוון שבהן נתקע מזון שמהווה מקור מחיה לחרקים. לאחר מכן יש להוציא את הלכלוך שתקוע ולדאוג שלא נשארה שום סתימה.
  3. יש לשאוב בורות שומן מהביוב כיוון שגם הן מהוות בסיס לחרקים. יש לשפוך את המים המזוהמים שנאגרו בבורות השומן.
  4. לבסוף שופכים לביוב חומרים כימים אורגניים שיפגעו במזיק. יש להתאים את החומרים לסוג המזיקים שנראו בבית. אם אתם רוצים לוודא כי שום מזיק לא ישרוד שם ניתן לבחור מספר חומרים או חומר שמתאים להרבה מזיקים.
  5. יש לרסס סביב פתח הביוב על מנת למנוע יציאה של מזיקים.
  6. יש לאוורר את הבית מהריסוס ולגרש ממנו את שאר המזיקים שנשארו.
הדברת ביובים

הדברת ביוב - האם אפשר לעשות זאת בעצמכם?

עדיף שלא. בביוב יש חומרים מסוכנים וחשוב לדעת איך לעבוד בו ולחטא אותו. הדברת ביוב, בשונה מהדברות פשוטות יותר, מצריכה ידע וניסיון רב לכן עדיף שלא תעשו זאת בעצמכם. שירותי ההדברה אינם יקרים וכל אחד יכול למצוא מדביר עם מחיר הוגן. כמו כן, הדברה על ידי מדביר מקצועי תיתן לכם ראש שקט כי הוא ידאג לחסל לגמרי את המזיקים.

הדברה בטוחה
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

קוברה הדברות - אוכלים את הג'וקים

הביוב עלול להיות המקור לכל הג'וקים שנכנסים לבית שלכם. חשוב שתעשו הדברת ביוב ותמנעו מהבית שלכם להיות מזוהם. הדברת ביוב היא תהליך ארוך  שדורש ניסיון ומומלץ לא לעשות זאת בעצמכם. מחפשים חברת הדברה מקצועית ואמינה? קוברה הדברות היא התשובה! אנחנו נגרום לבית שלכם להיות נקי ובריא ונחזיר אותו למצב הקודם שלו.

הדברת ביוב מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button