לוגו015

הדברת ג'וקים

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת ג'וקים כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת ג'וקים?

הדברת ג'וקים

מעטים האנשים שששים לפגוש בג'וק. אם נתקלתם באחד או שניים בשטח ביתכם, כנראה שהגיע הזמן להזמין שירותי הדברה. אז מתי צריך להזמין מדביר ולמה זה חשוב לבצע הדברת ג'וקים מהר ככל שניתן. למעשה את כל התשובות תוכלו למצוא כאן. רובנו יכולים למנות בעצמנו מספר בלתי מבוטל של סיבות להדביר ג'וקים בשטח הבית. יש אנשים רבים אשר חווים תחושות של חרדה, פחד וגועל עוצמתיים מאוד כאשר הם באים במפגש עם התיקן, אך כדאי שתדעו שישנן מספר סיבות חשובות שבגינן כדאי לבצע הדברה בשטח הבית. למעשה, רוב הג'וקים חיים בביוב ובמקומות אחרים שאינם היגייניים בכלל, ולכם הם עלולים להעביר זיהומים ומחלות לתוך ביתנו.

הדברת ג'וקים, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת ג'וקים

תיקנים או בשמם המוכר יותר ג'וקים. למעשה מתחלקים לארבעה סוגים שונים שעלולים להופיע בשטח הבית שלנו. הסוגים הם: התיקן הגרמני, תיקן מזרחי, תיקן אמריקאי ותיקן פסים. שני סוגי התיקנים הנפוצים ביותר בארץ הם התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני.  אלו הסוגים שתפגשו לרוב בשטח הבית.

התיקן האמריקאי הוא הסוג הנפוץ ביותר בבתים ישראליים וידוע גם בשם נוסף – "ג'וק התמר".
התיקן האמריקאי מגיע לבתים מבורות הביוב שנמצאים סביב הבית או בתעופה מבחוץ. לרוב יעדיף הג'וקים לשהות באזורים לחים ורטובים ברחבי הבית. לדוגמא: בורות הביוב בחצר, חדר האמבטיה וכדומה.
התיקן האמריקאי יכול להגיע לגודל של 4 ס"מ וצבעו חום כהה בגבו ובחזה מופיע כתם בהיר יותר. שיא הפעילות של התיקן האמריקאי הינו בחודשי הקיץ החמים.

התיקן הגרמני בשונה מהתיקן האמריקאי, התיקן הגרמני קטן יותר ויכול להגיע לגודל של עד סנטימטר אחד. הוא מגיע לרוב לשטח ביתנו בעזרת סיוע קטן מאתנו. בנוסף הוא יכול להישאר ולהסתתר על חפצים שאספנו מבחוץ וכך לרוב ניתקל בו בשטח הבית. התיקן הגרמני אוהב חום ואוכל ולכן לרוב תמצאו אותו בשטח המטבח.

הדברת ג'וקים בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

כמעט כל בית בישראל נגוע בג'וקים. לכן כדאי מאוד לעשות הדברת ג'וקים פעם בשנה על מנת למנוע את המפגע.
מומלץ לבצע את ההדברה כנגד התיקן האמריקאי בחודשי האביב או בתחילת הקיץ. מכוון שזאת התקופה בה הג'וקים לרוב מופיעים.

בניגוד לתיקן האמריקאי הנפוץ. התיקן הגרמני אינו כל כך נפוץ ולכן הדברה כנגד התיקן הגרמני עושים רק במידה ואכן נתקלים באחד. כמו כן, ההדברה כנגד התיקן הגרמני נעשית באופן נקודתי בלבד במקומות בהם התיקן כבר הופיע. לכן אין זה אפקטיבי לבצע את ההדברה סתם כך כטיפול מונע.

שירותי הדברת ג'וקים מהיום להיום!

שירותי הדברה

הדברת התיקנים האמריקאים נעשית באמצעות ריסוס חומרי הדברה על הרצפה ובמקומות שהיו נגועים בתיקנים. לכן, המדביר יבקש מכם לפנות את הרהיטים ולרכז אותם במרכז החדר, על מנת שיוכל להגיע לפינות ולחריצים שדרכם הג'וקים עלולים להיכנס לשטח הבית. הדברת התיקן האמריקאי יעילה ואפקטיבית במיוחד והתוצאות יחלו כבר לאחר 24 עד 48 שעות. לאחר ריסוס חומרי הדברה של התיקן האמריקאי יש לשהות מחוץ לבית לפחות שעתיים. יש מדברים אשר ימליצו לצאת מהבית אפילו ל– 6 שעות במקרים מסוימים.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

כפי שציינו, הדברת התיקן הגרמני מעט מורכבת יותר מכיוון שהתיקן הגרמני חמקמק ובעל יכול הסתתרות פנומנאלית.
לכן ההדברה תהיה משולבת בריסוס ובג'ל ותהיה ממוקדת יותר סביב המקומות בהם נצפה התיקן. הדברת התיקן הגרמני לוקחת זמן רב יותר, ואת התוצאות תוכלו לראות רק לאחר כשלושה שבועות לכל היותר.
לפרטים נוספים מומלץ להתקשר לקוברה הדברות ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button