לוגו015

הדברת דבורים

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת דבורים כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת דבורים?

הדברת דבורים

הדברת דבורים היא מורכבת יותר משאר ההדברות. לרוב החרקים ניתן למצוא תרסיסים בסופרים שונים ולבצע את ההדברה באופן עצמאי. לעומת זאת, הדברת דבורים דורשת הזמנה של מדביר מקצועי שיחסל את הקן. יש לכן קן של דבורין בחצר או בבית? חשים מפוחדים? אל דאגה, חברות מקצועיות מחכות לכן בשוק והן יעזרו לכם להדביר את הדבורים. אמנם דבורה היא יצור חמוד שמייצר דבש, אך לא נעים שהיא נמצאת בחצר הבית שלכם.

הדברת דבורים, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת דבורים
  1. יש לזהות תחילה את מקום הקן. הדבורים יושבות בקן אליו הן מביאות את הצוף. יש לרסס את הקן בחומרים כימים. הריסוס צריך להיעשות על ידי מדביר מקצועי עם תעודת הדברה בתוקף. המדביר צריך ללבוש מסכה וחליפה נגד העקיצות ונגד החומרים הכימיים. עדיף לבצע את ההדברה בקיץ, אז הדבורים מתחילות לבנות את הקנים שלהן.
  2. אם הכוורת נמצאת למעלה יש להפיל אותה תחילה לאדמה ואז לבצע את הפעולות הרשומות לעיל.
  3. ניתן להציב פיתיונות רעילים שהדבורים נמשכות אליהם. הדבורה נושאת איתה את הרעל לקן ובכך מביאה להריסתו. זוהי שיטה יעילה לקנים שנמצאים במקום שלא ניתן להגיע אליו.
  4. ניתן להתקין מתקנים שאליהן הדבורים נמשכות ואז נלכדות בהם. השיטה הזו יעילה לחצרות שאין בהם קן אבל מגיעות אליהם דבורים באופן די קבוע.

הדברת דבורים בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

כאמור עדיף שלא. במצבים בהם צריך להרוס קן שלם עם ריסוס כימי ודאי שלא ניתן, אך במקרים בהם אתם רוצים להתקין מתקנים אליהן הדבורים נמשכות אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם. הדברת דבורים זה עניין חשוב ביותר שאין לזלזל בו, לכן מומלץ להזמין מדביר מקצועי.

שירותי הדברת דבורים מהיום להיום!

שירותי הדברה

ראשית, יש לשים לב להמלצות. המלצות ילמדו אתכם באמת על איכות המדביר או החברה ממנה הוא מגיע. בנוסף, יש לבדוק האם למדביר יש ניסיון, מדביר בלי ניסיון יהיה בהכרח פחות טוב. יתר על כן, יש לבדוק כי למדביר יש תעודה בתוקף. התעוה תעיד כי הוא עבר הכשרה והוא רשאי להשתמש בחומרים הכימיים המסוכנים של הריסוס. דבר נוסף שכדאי לברר הוא האם למדביר יש ניסיון עם הדברת דבורים, שכן הדברה של חרקים אחרים דורשת יכולות וכלים שונים. לאחר שתבררו את כל הפרטים הללו תוכלו לדעת בוודאות איזה מדביר מקצועי ואיזה לא.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

הדברת דבורים היא פעולה לא פשוטה, אך חשוב לבצע אותה בשביל להימנע מעקיצות ובשביל לאפשר לעצמכם לשבת בנוחות בחצר ובלי חששות. יש לכם דבורים בחצר ואתם מחפשים חברה שמתמחה בהדברת דבורים? קוברה הדברות היא האחת בשבילכם – החברה איכותית, מהירה, מקצועית ומאירת פנים!

סיבה הסבר
עקיצות כידוע דבורים עוקצות כשהן מרגישות מאוימות. עקיצה היא חוויה לא נעימה כל – זה מגרד, כואב, מתנפח ולוקח לזה כמה ימים לעבור. אף אחד לא רוצה להיעקץ או שהילדים שלו יעקצו לכן מומלץ להוציא את הקן מהחצר.
סכנת חיים יש אנשים אלרגיים לעקיצה ברמה שהם יכולים למות ממנה. אם אחד מכם אלרגי חייב להעיף את הקן בהקדם. כמו כן, יש אנשים שמגלים את האלרגיה רק לאחר שנעקצו פעם אחת – קן בחצר עלול להוביל לגילוי אלרגיה שלכם או של ילדיכם, זו חוויה מלחיצה ביותר.
לא נעים לשבת בחוץ הרעש של הדבורים והפחד מהן יוצרים אווירה לא נעימה כשיושבים בחוץ. החצר היא בשבילכם ולא בשביל הדבורים, לכן כדאי לכם להזיז את הקן.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button