קוברה הדברה לוגו

הדברת חולדות

צריכים הדברת חולדות ?

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברת חולדות?

כזה מגיע לנושא של הדברת חולדות יש מספר יש מספר דברים דיי חשובים שצריך לקחת בחשבון. החולדה היא חיה מסוג מכרסם והיא חכמה במיוחד. החושים שלה מפותחים, היא יודעת לטפס גבוה, לצלול וקשה לעבוד עליה. למעשה אתם לא תרצו שחיה כזאת תסתובב לכם בבית. אם ראיתם חולדה בבית יש להיזהר לא להינשך ולהזמין לוכד חולדות מקצועי שיתפוס את החולדה כמה שיותר מהר. לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם למנוע מהחולדה להתקרב לבית שלכם. ואם היא כבר בבית או בחצר יש לפנות בהקדם ללוכד מקצועי ולא לנסות לעשות זאת לבד מיכון שהחולדה עלולה להיות בלתי צפויה ולתקוף אתכם אם היא תרגיש בסכנה.

הדברת חולדות
הדברת חולדות

איך יודעים אם יש חולדה בבית?

  • לראות אותן – חולדה הרבה יותר גדולה מעכבר. היא יכולה פתאום לצוץ כשאתם פותחים את אחד הארונות או לטייל על הרצפה בבית. בארץ יש 2 סוגי חולדות. החולדה המצויה שאורך הזנב שלה הוא באורך הגוף שלה וחולדת החוף שיש לה זנב קצר יותר ועבה יותר.
  • גללים – הגללים של החולדות גדולים יותר מגללים של עכבר וצורתם זהה לצורתו של גרגר אורז. לרוב חולדות חוזרות לאותו מקום כדי להטיל צרכים. לכן, אם ראיתם גללים, ניקיתם ולאחר כמה ימים הם הופיעו שוב סימן שהחולדה עדיין בבית. גם ריח של שתן יכול להעיד שיש חולדה בבית.
  • כרסום חפצים ואוכל – חולדות צריכות לשייף כל הזמן את השיניים שלהן ולכן אם תמצאו חוטי חשמל מכורסמים, אוכל, צנרת, פלסטיק, עץ וניילון תדעו שיש חולדה בבית מומלץ לקרוא למדביר.
הדברת חולדות

איך מונעים מחולדות להגיע שוב?

ישנם מספר דברים:

  1. איטום ואחסון מזון – דאגו לסגור ולאחסן היטב את המזון שלכם.
  2. טיפול בגינה – גזמו עשבים שוטים וקוצים.
  3. איטום פתחים – איטמו את כל הפתחים שיש לכם בבית שהחולדה יכולה לעבור בתוכם.
  4. מקורות מים – חולדות אוהבות מים, מנעו מקורות מים כמו שלוליות בגגות.
  5. טיפולים מחוץ למגוריכם – אם אתם מזהים תנועה של חולדות באזור מגוריכם? מומלץ בשלב ראשוני לקרוא למדביר על מנת שיבצע הדברה.
הדברת חולדות מחירים

מה לא עושים בהדברת חולדות

שימוש במלכודת דבק – מלכודת דבק גורמת לרגלי החולדה להידבק למשטח הדבק. היא אינה יעילה מכיוון שהחולדות מכרסמות את רגליהן ויכולות לצאת ממנה. מעבר לכך שזו שיטה אכזרית כי החולדות פוצעות את עצמן על מנת לצאת מהמלכודת. בנוסף אנשים זורקים את המלכודת כך שהחולדה לכודה בה וגורמים לה לסבל מתמשך ונורא עד שהן מתות.

הדברה אלקטרונית – מדבירים לא ממליצים על השיטה הזו. הסיבה שהם טוענים שהתדר מושמע רק לכיוון אחד בלבד. למעשה אם החולדה נמצאת בצד השני של התדר היא לא שומעת אותו כך שזה לא עוזר. החולדות מפתחות גם סיבולת לתדרים ומפסיקות לשמוע אותם כך שמלכודת זו אינה יעילה לאורך זמן.

הרעל לא מומלץ לשימוש בתוך הבית. זאת מכיוון שאם יש לכם בעל חיים הוא עלול לאכול את רעל. הרעלה עלולה להיות מסוכנת מאוד לחיית המחמד שלכם. מעבר לכך אתם לא תדעו היכן החולדה נמצאת כי לוקח לרעל מספר ימים לעבוד. החולדה יכולה להיות בכל מקום ובמקרה הכי גרוע למות מתחת לרצפות שבבית. התוצאה, ריח נוראי שבעקבותיו תיאלצו לעבור שיפוץ בכל הבית על מנת למצוא את הפגר. לכן עדיף להתייעץ עם חברת הדברות שהם מומחים במכרסמים ומטפלים בעיקר בחולדות.

הדברת חולדות בבית
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

ישנן מספר שיטות של הדברת חולדות:

שיטות שונות של הדברה
סוג ההדברה הסבר
מלכודת קפיץ מלכודת זו גורמת לחולדה למות באופן וודאי. ברגע שהחולדה דורכת על הפס כדי להגיע לאוכל (הפיתיון), הקפיץ נסגר וגורם למותה.
מלכודת כלוב אם אתם לא רוצים להרוג את החולדה אלא רק לתפוס אותה ולשחרר אותה רחוק, מומלץ להשתמש במלכודת כלוב. ברגע שהחולדה נכנסת לכלוב ותופסת את האוכל הדלת נסגרת והיא נשארת לכודה בפנים.
הדברה אלקטרונית מופעלת על ידי שידור של תדרים שבני אדם אינם אמורים לשמוע. לעומתם החולדות שומעות וזה אמור לגרום להן להתרחק.
רעל לא מומלץ לעשות זאת בעצמכם אלא לקרוא למדביר מוסמך, מכיוון שהמדביר משתמש בתיבות האכלה סגורות שמונעות גישה של ילדים או של בעלי חיים הגרים בבית. בתיבות אלו מוטמן הרעל והחולדה אמורה להיכנס לתיבה ולאכול את הרעל. חשוב לדעת שהרעל אינו פועל מיידית אלא בין 3 ימים לשבוע, תלוי בסוג הרעל. הסיבה שזה כך היא מכיוון שהחולדות הן חיות מאוד חכמות ומאוד תקשורתיות, ולכן אם הן יראו חולדה אוכלת משהו ומיד מתה הן יתרחקו ולא יתקרבו לתיבה שבתוכה מוטמן הרעל.

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

חולדה אשר מסתובבת בבית מכרסמת חפצים שונים כדי לחדד את השיניים ולאכול. כך היא עשויה להביא לכם נזקים לרהיטים למשטחי עץ ואף לגרום להפסדים כלכליים מכך. מעבר לכך, היא עשויה להתעסק ולכרסם מגוון של צינורות וחוטים בבית. הדבר עלול להביא עלינו ניתוק מתשתיות מסוימות ולכל הפחות להפסדים כלכליים וממושכים. לכן מדובר בחיה שכדאי להוציא מהבית ככל המוקדם, שכן היא עשויה לפגום בבית ובתשתיות שלו. נוסף לזאת חולדות  מהוות מפגע תברואתי של ממש, ובעזרת נשיכות, מגיע ישיר או פיזור שתן וגללים בבית, הם עשויות להדביק את דיירי הבית במחלות מיותרות. מאחר ומדובר בחיה שחיה בזוהמה. רבות מהן נושאות על גבן מגוון של מחלות. למעשה הימצאותם בביתכם למסוכנת ומיותרת מאד.

קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button