לוגו015

הדברת מוסדות

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת מוסדות כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת מוסדות?

הדברת מוסדות

צריכים הדברת מוסדות? קרה לכם פעם שהבית פתאום התמלא בנמלים, תיקנים או חרקים אחרים? התחושה היא ממש לא נעימה. הבית הוא המקום המוגן והאסתטי שלכם והחרקים שנכנסים אליו מעוררים חלחלה ואף פחד בחלק מהאנשים. כמו כן, לחרקים אלה יכולות להיות השפעות בריאותיות עליכם, ריבוי נמלים למשל יכול להוביל לחדירה של נמלים למוצרי מזון ובכך לקלקולם. חשוב לטפל בצרה הזו הן בשל האסתטיקה והן בשל הבריאות. איך משיגים ריסוס לבית? האם אפשר לעשות זאת בעצמכם? מומלץ לא להתעסק עם חומרי הדברה למי שאין רישיון והתר של המשרד להגנת הסביבה. הזמינו הדברה ירוקה ומצאו פתרון מהיר וזול לבעיה.

הדברת מוסדות, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת מוסדות

כדאי לרסס במקומות בהם ראיתם הצטברות של מזיקים. כמו כן, כדאי לרסס בפתחים הקשורים לביוב כגון: מקלחת ופתחי הניקוז. אם תרססו במקומות הנכונים, ההדברה תהפוך לאפקטיבית יותר. חשוב להתייעץ עם המדביר מראש על המקומות הספציפיים בהם כדאי שהוא ירסס.

לסיכום, אם יש לכם הרבה מזיקים בבית, הדברת מזיקים זו פעולה שכנראה לא תוכלו לבצע בעצמכם. על מנת למגר את התופעה באופן מידי כדאי שתזמינו מדביר מקצועי ומנוסה, כמו כל המדבירים שנמצאים במשפחת קוברה הדברות.

הדברת מוסדות בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

הדברה בעוצמה קטלנית זה לא שירות שכל חברת הדברה יודעת לספק ללקוחותיה. זאת הדברה שהמדביר היה אצלכם ומאז אתם פשוט לא מסוגלים למצוא אף מזיק. הרי מה שווה ההדברה אם קודם לכן היו 20 ג'וקים או עכברים חיים וכעת יש רק 2? זה עדיין דוחה באותה המידה.
אז כפי שנאמר קודם, הדברה בעוצמה קטלנית זאת משימה בהחלט לא פשוטה עבור חברות ההדברה. אך למען האמת, עבורנו זה כבר ממזמן לא אתגר, הודות לטכנולוגיה חדשה ומתקדמת שבה מאפשרת לנו לזהות את האיבר הכי רגיש אצל החרק (מערכת עצבים, מערכת הדם, מערכת הנשימה וכו') ומשתמשים בחומר מיוחד אשר תוקף ספציפית את המערכת הזאת ומשאיר לו אפס סיכויי הישרדות.
ואנו עד כדי כך בטוחים בחומרי ההדברה שלנו, שאתם מקבלים מאתנו בסיום העבודה תעודת אחריות בכתב ומתחייבים לכם שאם לא תהיו מרוצים מההדברה ו/או השירות כספכם יוחזר במלואו עד השקל האחרון. הדברה בעוצמה קטלנית מקבלים רק בקוברה הדברות! כל החומרים שלנו הם באישור ותחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה.

שירותי הדברת מוסדות מהיום להיום!

שירותי הדברה

ישנן שיטות הדברות רבות, הנעשות במספר דרכים שונות. אך השיטה הנפוצה והמוכרת ביותר בהדברות המזיקים היא שיטת הדברה כימית.
שיטת ההדברה הכימית נעשית בשימוש בחומרים כימיים שונים אשר ביכולתם להשמיד את המזיקים.
מלבד שיטת ההדברה הכימית, קיימת גם שיטת ההדברה הביולוגית המתבצעת בשילוב באורגניזם נוסף והוספת האורגניזם למארג הביולוגי – מה שמשמיד את המזיק, לדוגמא, אפשר להכניס לשדה החקלאי זן מסוים של חרק טורף שמסוגל להמית את המזיקים לגידול החקלאי.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

חשוב שתנסו לשמור על הבית נקי ממזיקים גם לאחר ההדברה. ראשית, כדאי שתסתמו סדקים מהם הם עלולים להגיע או שבהם הם יכולים להסתתר. שנית, הימנעו מריבוי של ארגזים בחדר – זה מקום מחבוא טוב לחרקים. יתר על כן, דאגו לאחזקה תקינה של מערכת הביוב שלכם, היא עלולה להביא לבית שלכם חרקים רבים. חשוב לציין שההדברה עצמה תהיה יעילה יותר אם תנקו את הבית ותסתמו את החריצים. זכרו – הדברות מזיקים אפקטיביות יותר, אם תפעלו גם אתם ותקפידו לשמור על ניקיון הבית באופן כללי.

ניסיון יש לנו ניסיון רב בטיפול והרחת מזיקים ולכן תקבלו גם אחריות על כל שרות.
אחריות בכתב עבור כל עבוד אשר נבצע עבורכם.
שרות איכותי אצלנו רק לקוח הוא מלך כי אנחנו מאוד אוהבים לתת לכם שרות.
מקצועיות כל המדברים שלנו בעלי רישיון והסמכה של המשרד לאיכות הסביבה.
זמינות אנחנו זמינים בשבילכם בכל שעות היום, כן גם בלילה.
מהירות אנחנו מגיעים בזמן הקצר ביותר. אתם לא תאמינו כמה מהר זה יכול לקרות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button