לוגו015

הדברת מעופפים

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת מעופפים כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת מעופפים?

הדברת מעופפים

מעופפים יכולים לפלוש לבית או לגינה שלכם והם משרים אווירה לא נעימה. אם במקום לשבת ברוגע במרפסת אתם נחרדים למשמע קן הצרעות שנמצא אצלכם בחצר, או שאתם מוצאים חורים קטנים בבגדים בגלל עש הבגד. הגיע הזמן שתזמינו שירותי הדברת מעופפים. להזמין מדביר מקצועי זה לא בושה, יש מצבים שהריסוס שתנסו בעצמכם פשוט לא יעזור וחבל על הזמן. אם תתעכבו עם הזמנת המדביר אתם עלולים להוביל להתרבות של המעופפים ובכך לגרום למצב להתדרדר. חשוב לדעת שלכל מעופף יש הדברה אחרת, בכתבה הבאה נסקור בצורה תמציתית את ההדברות השונות על מנת שתוכלו להזמין את המדביר המתאים.

הדברת מעופפים, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת מעופפים

מדבירים מקצועיים משתמשים בשיטות שונות על מנת להדביר מעופפים. לכל מעופף צריך להתאים את השיטה שמתאימה לשם הוצאתו מהבית. בין השיטות תוכלו למצוא: מלכודות דבק, מלכודות דלי, קטלנים אלקטרוניים, ריסוס כימי, ריסוס אורגני, הדברה ביולוגית ועוד.

הדברת מעופפים בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

האם כדאי להדביר באופן עצמאי את המעופפים בבית או בחצר? האם כדאי להדביר באופן עצמאי את המעופפים בבית או בחצר? אם יש לכם מעט מאוד מעופפים כי גיליתם אותם בזמן ואתם חושבים שאתם יודעים איך להתמודד איתם, אולי אתם לא צריכים להזמין מדביר. אבל אם יש לכם המון מעופפים כדאי שתקראו למדביר בהקדם. המדביר ישתמש בחומרים הטובים ביותר וייתן לכם את ההוראות המדויקות ביותר לשם מניעת הגעתם בעתיד. כמו כן, המחיר של הדברה הוא לא גבוה ושווה להשקיע אותו בשביל ההיגיינה ושלוות הנפש שלכם. בקוברה הדברות תמצאו מדבירים מקצועיים שידעו להתמודד עם כל סוג של מעופף.

שירותי הדברת מעופפים מהיום להיום!

שירותי הדברה

קוברה הדברות מומחים להדברת כל סוגי המעופפים. מספקים לכם שרות אדיב ומקצועי. כי הדברת מעופפים עושים רק אצל קוברה הדברות. רק אצלנו תקבלו אחריות מלאה בכתב לכל עבודה. ראשית נבצע הבחנה ולאחר מכן תאים לכם את הטיפול הטוב ביותר. אז תפסיקו לסבול וצרו אתנו קשר עוד היום. המומחים של קוברה ממתנים לכם ורוצים לפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד. בקיצור קוברה הדברות אוכלים את כל המעופפים.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס
מעופפים סוגי מעופפים הסבר

ברחשים

בחודשי הקיץ בשנים האחרונות יש ריבוי של ברחשים. על מנת להתמודד איתם חשוב לפעול בשלוש דרכים. ראשית, יש לזהות מקומות בהם יש מים עומדים בבית או בחצר ולשאוב את המים. המים העומדים הם מקום מושבם וריבויים של הברחשים. שנית, יש להזמין מדביר מקצועי שירסס במקומות המתאימים. ולבסוף – עשו לעצמכם טובה ותתקינו רשתות על החלונות. כיום ניתן למצוא רשתות שקופות שלא פוגעות בעיצוב. אם תשתמשו ברשתות תמנעו מהברחשים להגיע אליכם הביתה.

עש המזון

עש המזון שונה מעש הבגד בצורה בה יש לטפל בו מבחינת ההדברה. הוא משאיר את העקבות הבאות: תולעים בשקיות שלדגנים וקמח, הרבה פרפרים במטבח, חורים באוכל ועוד. אם יש לכם עש כדאי שתטפלו זה בשביל ההיגיינה והבריאות. הדרך לטפל היא לתלות מלכודות שמושכות אליהן את הפרפרים. לאחר שהפרפרים מתים במלכודת יש לנקות היטב את הארונות ולזרוק את כל האוכל שבא במגע עם הפרפרים. כדאי שתתייעצו עם מדביר מקצועי על מנת לבחור את המלכודת המתאימה ולוודא כי אכן מדובר בעש

דבורים וצרעות

כידוע עקיצה של מעופפים אלה היא לא נעימה כלל ואף מסוכנת לחלק מהאנשים. על מנת להוציא את הקן מהחצר יש לבצע הדברה ישירה בקן שתהרוג את הדבורים או הצרעות שבתוכו. לאחר מכן יש להוציא את הקן מהחצר.

עש הבגד

עש הבגד נמשך לארון הבגדים שלכם. אם אתם רואים חורים בבגדים, פרפים בחדר או תולעים בארון – כנראה שעש הבגדים מצא את דרכו לארון שלכם. בשביל להוציא אותו משם תצטרכו לנקוט בפעולות הבאות

  1. להוציא את כל הבגדים מהארון. את הבגדים עם החורים או בגדים שהיו לידם תכבסו בחום גבוה.
  2. לנקות את הארון בצורה יסודית תוך שימוש בחומר שמרחיק פרפרי עש. מומלץ להיעזר בשלב זה במדביר מקצועי שירסס את הארון.
  3. תליית מלכודות לפרפרים ליד הארון. אצלינו בקוברה יש מדבירים מקצועיים שמתמחים בהדברה של עש הבגד.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button