לוגו015

הדברת נמלים

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת נמלים כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת נמלים?

הדברת נמלים

אם הגעתם למצב שהנמלים נכנסות לתוך המקרר, המיטה והילדים שלכם משחקים איתן – הגיע הזמן שתעשו צעד משמעותי ותזמינו הדברה לנמלים. למעשה חשוב למנוע את הימצאותן בבית מסיבות בריאותיות, היגייניות, ואסתטיות. לא נעים לגור בבית מלוכלך ששורצים בו חרקים למיניהם, חבל שתשקיעו כל כך רהבה בעיצוב אבל חוסר הניקיון יטשטש אתו לגמרי. כמו כן, הימצאותם של חרקים שונים באוכל או בפה של תינוקות חס וחלילה עלול להוות סכנה. אז אחרי שהבנתם שכדאי לכם להרחיק את הנמלים מהבית שלכם. הדברת נמלים הנה הדברה הקשה מכל סוגי ההדברות מכון שאם לא מדברים את קן הנמלים במהרה הנמלים ישובו. לכן חשוב לבחור מדביר מקצועי שישקיע זמן בחיפוש קן הנמלים ולא סתם יפזר לכם חומרי הדברה.

הדברת נמלים, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת נמלים

מדביר נמלים יתכנן אתכם אסטרטגיה יסודית שתביא למיגור תופעת הנמלים בביתכם. אתם תראו לו איפה הנמלים נמצאות בעיקר והוא יבין איפה כדאי לרסס וינסה לאתר את הקן שלהן. אם תנסו לבד להעלים את הנמלים יש סיכוי קטן יותר שתצליחו. כמו כן, המדביר לא יגיע רק לפעם  אחת – הוא ירסס מספר פעמים על מנת לוודא כי הנמלים לא ישובו לביתכם. איך הוא יעשה את זה?

הדברת נמלים בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

בדומה לבני אדם, גם הנמלים נגעלות מריחות מסוימים. אם יש לכם נמלים בבית ואתם רוצים להרחיק אותן תוכלו להשתמש בדברים מהן הם נגעלות – חומץ, קינמון, עלי דפנה, קליפות הדרים. תוכלו לפזר את הדברים האלה במקום בו מגיעות נמלים והן יתרחקו. דרך נוספת היא לחתוך את קליפות ההדרים או החומץ ולערבב עם מים. את המים האלה תשפריצו באזור שיש נמלים והם יתרחקו. חשוב לציין ששיטות אלה יעילות להרחקת נמלים אך לא להכחדתן. אם יש לכם קן בתוך הבית זה לא יעזור, זה יעיל רק לנמלים שבאות מבחוץ.

שירותי הדברת נמלים מהיום להיום!

שירותי הדברה

את הג'ל להכחדת נמלים תוכלו למצוא בחנויות שונות. אם המצב לא חמור תוכלו אולי להצליח להכחיד את הנמלים בעצמכם, אבל זה לא מומלץ. המדביר לא דורש כסף רב והוא מעניק שירות מעולה עם מאה אחוזי הצלחה, אז לא חבל לנסות שוב ושוב בעצמכם? אצלנו בקוברה הדברות תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר. נמלת האש היא מין פולש שמהווה בעיה אקולוגית בחלקים נרחבים מהארץ. היא גדולה יותר מנמלה רגילה והעקיצה שלה כואבת במיוחד. אם היא נמצאת בבית שלכם כדאי שתכחידו אותה מהר, בעיקר אם יש לכם ילדים שהיא יכולה לעקוץ אותם. דרכי הטיפול בנמלת האש דומות לנמלה הרגילה – אותם דרכי גירוש טבעיות ואותו שימוש בג'ל וריסוס לשם הכחדה.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

כאמור, המחיר לא גבוה בכלל וכדאי לכל אחד להזמין מדביר נמלים במידה ויש לו צורך בכך. המחיר נקבע לפי גודל השטח בוא צריך לטפל – אם אתם צריכים הדברה לכל הבית זה יעלה יותר, ולהיפך. הדברה של נמלים זהה במחיר להדברה של שאר החרקים הקטנים, אך אם יש לכם מגוון סוגי חרקים שפלשו לבית המחיר יעלה כי נגד כל חרק צריך להשתמש בחומר אחר. בנוסף, הדברה של מספר חרקים בבית אחד דורשת יותר זמן עבודה ותכנון – קחו זאת בחשבון. לסיכום, הדברת נמלים היא פעולה חשובה שצריך להזמין מדביר עבורה. אצלנו בקוברה הדברות תקבלו את המחיר הטוב ביותר, השירות הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר – בהבטחה!

סוג מידע
ג'ל ג'ל לנמלים מכיל בתוכו רעל שהורג אותן. אם תפזרו את הג'ל ליד הקן הן יקחו אותו יחד איתן לתוך הקן ויביאו לתמותה של הקן כולו. בתוך הקן שוכנת המלכה, אם הורגים אותה מביאים לסופו של הקן כי היא זו שמולידה את הנמלים החדשות.
ריסוס ריסוס לנמלים מכיל בתוכו רעל. מרססים לפתח הקן ובאזורו ובכך מביאים למיגור הנמלים בבית.
פתיתי רעל ניתן להציב פתיתי רעל כפיתיון לנמלים. בדומה לג'ל, הן מכניסות את זה לקן וכולן מתות ממנו.
כדאי לדעת היתרון הגדול ביותר בהדברת נמלים הוא שאין צורך לעזוב את הבית בזמן ההדברה, בשונה מהדברה של חרקים אחרים. החומרים שרעילים לנמלים אינם רעילים לאדם לכן אין בכך צורך.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button