לוגו015

הדברת עכבישים

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת עכבישים כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת עכבישים?

הדברת עכבישים

עכבישים הן חיה שמפחידה הרבה מאתנו ולא נעים להיתקל בהם בתוך הבית. יש בתים בהם יש מתקפות של עכבישים מדי פעם וחייבים לטפל בזה בהקדם על מנת למנוע את ההתרבות שלהם. בארץ יש 500 מינים של עכבישים ורק בודדים הם ארסיים אך עדיין יש פחד גדול מהם. חשוב לשמור בבית ובעבודה על מרחב היגייני ונעים לכל הדיירים, אם יש לכם ילד שלא אוהב עכבישים מחובתכם לדאוג להדביר אותם. מתלבטים איך? מחפשים חברת הדברה איכותית? הגעתם למקום הנכון קוברה הדברה מספק שירותי הדברת עכבישים בכל אזורי הארץ שרות מהיר ויעיל.

הדברת עכבישים, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת עכבישים
  1. נשיכות – עכביש לא עוקץ אלא נושך. נשיכה היא חוויה לא נעימה כל – זה מגרד, כואב, מתנפח ולוקח לזה כמה ימים לעבור. עכבישים נושכים רק כשנוגעים בהם לכן מומלץ לא לגעת בהם כלל. אף אחד לא רוצה להיעקץ או שהילדים שלו יעקצו לכן מומלץ להדביר את העכבישים.
  2. מפחיד – זו חוויה שמפחידה חלק מהאנשים לכן עדיף להדביר אותם כדי ליצור אווירה רגועה.
  3. חוסר היגיינה – עכביש מסמל חוסר טיפוח והוא בונה כורים בפינות הבית שיוצרים אווירה לא נעימה ולא נקייה. אם אתם רוצים בית נקי שנעים להיכנס אליו כדאי שתרססו את העכבישים.

הדברת עכבישים בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

העכבישים מסתתרים במקומות שקשה להגיע אליהם. כמוכן, קשה לתפוס אותם בגלל שהם קופצים ממקום למקום בעזרת הקורים שלהם. חשוב למצוא את המקום ממנו הם באים או את המקום בו הם מסתתרים בתוך הבית ואותו להדביר. הדברה חד פעמית של עכביש שפגשתם פתאום לא תפתור את הבעיה. מומלץ להזמין מדביר מקצועי שיזהה איפה כדאי להדביר ויכוון אתכם. כיוון שהם מסתתרים בעיקר בתקרה או בפינות גבוהות מומלץ להוריד את כל החפצים שנמצאים במקום גבוה לפני הריסוס.

שירותי הדברת עכבישים מהיום להיום!

שירותי הדברה

ישנן כמה אפשרויות, בדומה לכל הדברה –

  1. מלכודות דבק – זהו פתרון יותר ידידותי לסביבה והוא לא פוגע בבריאות. העכבישים מגיעים לדבק ונתקעים בו. זה איננו פתרון מהיר ויעיל, אך בדרך זו תוכלו לאט לאט למגר את תופעת העכבישים בביתכם.
  2. ריסוס – הפתרון הכימי הוא המהיר ביותר. הריסוס נעשה בחלקים העליונים של הבית, במקומות בהם הגיוני שעכבישים מסתתרים כמו חורים ובכל מקום שהיה בו קן. לפני הריסוס יש להוריד את הקורים. הריסוס הכימי מתאים לבתים בהם כמות העכבישים היא בלתי נסבלת. כמו כן, ניתן לבצע ריסוס בחצר במידה ויש בה עכבישים רבים. העכבישים בדרך כלל מסתתרים בעצים או בסדקים באדמה.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

עכבישים הם חיה שהרבה מפחדים ממנה וכדאי להדביר אותה, על אף שרוב הפעמים היא לא מהווה סכנה של ממש. ישנן מספר שיטות להדביר, כל אחת מתאימה לסיטואציה שונה ולרצונות שונים. אם אתם מחפשים חברה מקצועית להדברת עכבישים צרו קשר עם קוברה הדברות, חברה מומלצת ביותר!

איך תמנעו מעכבישים להגיע לבית שלכם?
אלמנט הסבר
ניקיון חשוב לשמור על הסדר והניקיון. בית מלוכלך מזמן אליו מזיקים שונים. מומלץ לנקות את קורי העכביש אחת ליום, כיוון שזה יקשה על העכבישים לצוד אוכל וכך הם לא ישרדו.
השמדה השמידו כל עכביש שאתם נתקלים בו. כידוע, עכבישה אחת יכולה להשריץ עכבישים קטנים רבים ומומלץ למנוע את זה.
אחסון הימנעו מאחסון של קרטונים או ארגזים רבים בחדר, עכבישים אוהבים למצוא את ביתם במרחב כזה.
איטום עדיף שהכניסה לבית תהיה מרצפה אטומה ללא חריצים. אבני טופ ודקים מעץ מלאי חריצים למשל, והם עלולים לגרום לכניסת עכבישים לבית.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button