קוברה הדברה לוגו

הדברת פרעושים

צריכים הדברת פרעושים ?

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברת פרעושים?

אחת התופעות המתסכלות שניתן להיתקל בהן הם פרעושים שמשתלטים על הבית. פרעושים יכולים להתרבות על הרהיטים והמיטות לממש למרר לנו את החיים. במידה וזיהיתם פרעושים בבית שלכם אין ברירה אלא לבצע הדברת פרעושים. במדריך זה נרחיב על הדברת פרעושים, מנין פרעושים מגיעים וכיצד ניתן להדביר אותם באופן מקצועי. למעשה כזה מגיע לנושא של הדברת פרעושים יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון.

  • זיהוי וודאי שאלה באמת פרעושים ולא מזיק אחר
  • טיפול בהתאם לבית וסוג הפרעוש
  • בדיקה שהפעולה הצליחה והמזיק נעלם מביתכם
  • חזרה על התהליך התאם לצורך
הדברת פרעושים
הדברת פרעושים

מהו פרעוש?

ראשית כל נתחיל בהיכרות קצרה. פרעוש הוא טפיל מוצץ דם. פרעושים מטילים ביצים, ולאחר מכן הופכים לזחל, גולם ולבסוף פרעוש בוגר. עונות הפעילות של פרעושים הן בעיקר באביב וקיץ ואלו הזמנים שאנחנו עלולים להיתקל בנוכחות שלהם. כאמור, פרעושים ניזונים מדם של יונקים, כלומר מהדם שלנו ושל בעלי החיים שלנו במידה ויש.

אורך החיים של פרעוש הוא כשבועיים עד שלושה, ונקבת הפרעוש מטילה מאות ביצים מהלך ימי חייה. פרעושים זכרים ונקבות עוקצים שניהם. גודלו של פרעוש נע בין 1 ל-5 מ"מ, וצבעו חום אדמדם.

הדברת פרעושים

גילינו פרעושים בבית – האם חייבים להדביר תכף ומיד?

התשובה היא כן – בגדול. ראשית כל כפי שאמרנו, פרעושים עוקצים ומוצצים דם ואין סיבה שנסבול מהם דקה מיותרת. פרעושים מתרבים במהירות, והם לא פשוט ייעלמו רק כי אנחנו רוצים בכך – יש צורך בהדברה.

הנזקים של פרעושים לא מסתכמים בעקיצות וגירודים – למעשה הם חמורים הרבה יותר מכך. ראשית כל, במידה ויש לכם בעלי חיים פרעושים יכולים לסכן אותם, שכן בעקבות מציצת הדם בעל החיים יכול להגיע למצב של אנמיה (מחסור בדם). בנוסף לכך, פרעוש עלול להעביר לבעל החיים טפיל שנקרא "תולעת הסרט הרע" שיכול להביא למותו של בעל החיים.

באשר לבני אדם, פרעושים עלולים להעביר אלינו מחלות זיהומיות שקיבלו בעת מציצת דמו של בעל חיים או אדם חולה. בקיצור, במידה ונתקלתם בפרעושים בבית יש להדביר בהקדם האפשרי.

הדברת פרעושים מקצועית

כך תזהו נוכחות של פרעושים בבית

במידה ואתם או בעלי החיים שלכם מתגרדים באופן בלתי פוסק יתכן ואתם סובלים ממכת פרעושים. במידה ויש אזור מסוים בבית שאתם חושדים שהוא מוכה פרעושים, קחו מטאטא וטאטאו ובחנו לעומק האם יש פרעושים ביאה. כאשר מדובר במכה רצינית של פרעושים, הזיהוי יהיה קל יותר שכן כאשר תגיעו למקום בו הם נמצאים אתם פשוט תראו אותם קופצים.

במידה ויש לכם חיית מחמד, המקומות בהם נמצאת חיית המחמד הם המקומות החשודים לנוכחות של פרעושים.

הדברת פרעושים מחירים
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

הדברת פרעושים – כך זה נעשה

הדברת פרעושים נעשית באמצעות ריסוס בכל שטח הבית וגם בחצר. לפני שהמדביר מתחיל את עבודתו יש לבדוק מהם חומרי ההדברה בדגש על מידת הסיכון שלהם לבני אדם ובעלי חיים – שאם אתם סובלים מפרעושים רוב הסיכויים שיש לכם בעלי חיים בבית. יש לוודא כי חומרי ההדברה הם מבוססי פרטרואידים, שהם חומרים בעלי רמת רעילות נמוכה לבני אדם וחיות מחמד. בנוסף, במידה ואתם רוצים שגם הביצים יושמדו (ואתם רוצים) יש לוודא שחומרי ההדברה מכילים IGR. לבסוף יש לוודא שהחומרים אינם מסוכנים ולא מכילים זרחן שהשימוש בו בחומרי הדברה אינו חוקי.

מומלץ לצאת מהבית כשעתיים-שלוש לאחר ההדברה, ובמידה ויש ילדים קטנים ו/ או נשים בהיריון עליהם להיות מחוץ לבית בשש השעות שלאחר ההדברה. יש לבצע שטיפה יסודית יומיים שלושה לאחר ההדברה.

הדברת פרעושים מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

קוברה הדברות – מנקים את הבית ממזיקים

אנחנו בקוברה הדברות מתמחים בהדברת כל סוגי המזיקים – החל ממכרסמים וכלה בחרקים וטפילים כמו פרעושים. במידה ונתקלתם במזיקים כאלו בבית שלכם אל תחכו שהמצב יהפוך לגרוע יותר: הרימו אלינו טלפון ונגיע בהקדם האפשרי לטפל בבעיה.

קוברה הדברת פרעושים

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button