הדברת פשפש המיטה

צריכים הדברת פשפש המיטה ?

תיזהרו ממדביר חלטורה!
100% אחריות, עם 100% הצלחה.

אל תהססו תתקשרו,  אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

הדברת פשפש המיטה

שזה מגיע לנושא של הדברת פשפש המיטה יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. פשפש המיטה נטפל רק לבני אדם ולא לבעלי חיים. הוא מגיע מהתקופה שאנשים חיו במערות, הגיע דרך העטלפים ופיתח כושר הסתגלות לחיות בסביבת בני האדם. מתקופת המערות ועד היום פשפש המיטה מלווה את בני האדם ומסתובב איתם בכל אזור מחיה אפשרי. בשנות החמישים עקב התפשטותו הרבה פשפש המיטה הוגדר כמגיפה. פשפש המיטה תנאי שטח, פשפש המיטה מעדיף לחיות ולהתרבות במקומות מסתור עם חום, שיש בקרבתם מקור דם זמין לביצים שצריכות לבקוע, לכן מיטתו של האדם היא המקום המושלם עבורו. הוא קטן מספיק כדי להסתתר ובשעות הלילה הוא יוצא ומוצץ דם מבני האדם.

הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה

עקיצות של פשפש המיטה

רוב המקרים של פשפש המיטה מגיעים כתוצאה מהיגיינה לא נכונה. אפשר למצוא את פשפש המיטה בבתי כלא שרמת ההיגיינה שם נמוכה, מבסיסים צבאיים או מבתים פרטיים שהחיילים המון פעמים מגיעים מהשטח. בנוסף, אנשים שמכניסים מזרונים או ספות שהיו ברחוב יכולים להביא עימם את פשפש המיטה. אמנם מדובר בחיסכון אבל לעיתים הוא לא שווה את זה ונאלצים להביא הדברה של פשפש המיטה שיכולה לעלות המון כסף שבכסף זה ניתן היה לקנות מזרון חדש. יש המון אנשים שחושבים שפשפש המיטה מגיע מכלבים או חתולים השוהים בבית, דבר שכלל לא נכון. פשפש המיטה נטפל רק לבני האדם ולא לבעלי חיים. הפשפש אינו מגיע דרכם ואינו עוקץ אותם כשהוא מחפש למצוץ דם. עקיצות של פשפש המיטה יהיו בדרך כלל באזור הגב או הבטן, העקיצות תמיד יהיו קרובות אחת לשנייה באזור הגוף. אם ראיתם שיש לכם כמה עקיצות באותו אזור בגוף, סביר להניח שנעקצתם על ידי פשפש המיטה.

הדברת פשפש המיטה קוברה

איזה נזק פשפש המיטה גורם לבני האדם?

פשפש המיטה אינו יכול להעביר לבני האדם מחלות, אך הוא בהחלט יכול לגרום ולפצעים ולגירוי בעקבות העקיצות שלו, הפשפש גורם גם לנזק ברכוש בעקבות הדם\הצואה שהוא מפריש. במקרים שבהם יש נגיעות קשה של פשפש המיטה במזרון או בספה, הפריט ייאלץ לעשות את דרכו לפח כדי להיפטר כמה שיותר מהר מהפשפש ולהביא ליעילות רבה של הסתלקותו. מכיוון שפשפש המיטה חי בקבוצות גדולות ומתרבה במהירות, אזור בבית שנגוע על ידי פשפש המיטה יכול להגיע לכל אזורי הבית. בין אם חריצים בקירות, מסגרות של תמונות, ספרים ובין אם שטיחים, כלים סגורים וקופסאות אחסון, בעצם כל מקום צר וחשוך הפשפש יכול להגיע אליו.

הדברה לפשפש המיטה

בדיקה וזיהוי לפני שמדבירים

לפני שמתחילים להדביר את פשפש המיטה חשוב לוודא שאכן מדובר בפשפש המיטה ולא בסוגים אחרים של פשפשים או חרקים. הרבה אנשים פונים למדבירים לאחר שהם ביצעו מעצמם עבודת ניקיון יסודית בבית. זרקו חפצים, הרתיחו מצעים ובגדים על מנת להסיר שאריות של פשפש המיטה ולהימנע ממנו להגיע שוב. פעולה שאינה נכונה מכיוון שכדי למנוע את הגעתו של פשפש המיטה פעם נוספת צריך להזמין מדבר מקצועי ומוסמך על מנת שיבצע עבודה דקדקנית ופרפקציוניסטית שלא יפספס דבר. מומלץ להתייעץ עם קוברה הדברות – אוכלים את הג'וקים שהם חברה מעולה ומקצועית העוסקת בהדברת כל סוגי הג'וקים והחרקים.

הדברת פשפש המיטה מחירים
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

איך מטפלים?

ישנן שיטות שונות להדברת פשפש המיטה וכל מדביר יציע לכם את השיטה שלו. חשוב לוודא שהשיטה של המדביר היא שיטה יעילה ומוכחת שמונעת את הגעתו של פשפש המיטה פעם נוספת. רוב מוחלט של המדבירים משתמשים בשיטה שנקראת שיטת הקיטור. בשיטה זו מחדירים את הקיטור לכל מקום שהפשפש יכול להגיע – קירות, דלתות, רצפה, משקופים וכ'ו. הטיפול של פשפש המיטה מאוד סיזיפי ונע בין ביקור אחד לשלושה ביקורים, תלוי כמה זמן לוקח להדביר את הפשפש ולראות תוצאות. הדברת פשפש המיטה צריכה להיות בצורה יעילה ומקצועית, צריך לשאוב את האזור ולנקות את החריצים עם האבק, לסתום סדקים ומעברים שייתכן שיש בתוכם פשפשים שמסתתרים, לאחר מכן צריך להשתמש בפעולת הדברה כימית שתגרום להשמדת הפשפשים הקיימים באזור.

הדברת פשפש המיטה מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.