לוגו015

הדברת פשפש המיטה בתל אביב

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת פשפש המיטה בתל אביב כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת פשפש המיטה בתל אביב?

הדברת פשפש המיטה בתל אביב

תל אביב זו עיר שוקקת חיים שלעיתים יכולה להיות מלאה בזבל. כתוצאה מכך יכולים לחדור לביתכם פשפשי מיטה המהווים מטרד ומכאיבים. מה זה פשפש המיטה ואיך אפשר להיפטר ממנו? פשפש המיטה הוא חרק קטן שגודלו נע בין מילימטר לארבעה מילימטר בצעירותו, וכשהוא גדל הוא נע בין 5 ל6 מילימטר. צבעו הוא בדרך כלל חום צהבהב או חום אדמדם, וכשהם אחרי ארוחה טובה (דם) הצבע שלהם משחיר.

פשפש המיטה מגיע ממקומות מוזנחים או מלוכלכים, אבל לא רק. בגלל היכולת שלו להיצמד לכל מקום הוא עלול לחזור איתכם מטיול בחו"ל, על מזרון שמישהו מסר או שאספתם מהרחוב. לא מעט אנשים החוזרים מחו"ל מביאים איתם את פשפש המיטה מכיוון שהוא נדבק לבגדים או למזוודה שלהם ומכאן מתפשט בכל הבית. גם אם השכנים שלכם חזרו מחו"ל פשפש המיטה יכול לעבור אליכם מהם בקלות.

הדברת פשפש המיטה בתל אביב, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת פשפש המיטה בתל אביב

אם תקומו בבוקר ותגלו כמה עקיצות באותו אזור בגוף תבינו שמדובר בפשפש המיטה, או שאם תלכו לישון נקיים מעקיצות ובבוקר תקומו עקוצים תוכלו להבין מאיפה הגיעה העקיצה. העקיצות של פשפש המיטה דומות לעקיצת יתוש אבל בניגוד אליהם הם יופיעו על הגוף בצורה מרוכזת. מכיוון שהוא ניזון מהדם שלנו. איך זה קורה? פשפש המיטה, בדיוק כמו השם שלו, מתחבא במיטה. בין אם מתחת למזרון או בין אם מתחת לסדין, ומחכה ללילה שזה הזמן היחיד שבו הוא פועל. הפשפש יונק את הדם מהאנשים שנמצאים במיטה וחוזר חזרה למקום שבו הוא התחבא. התוצאה – על הגוף שלכם יופיעו עקיצות נוראיות, מגרדות ובעיקר בלתי נסבלות. הסיוט הוא שקשה מאוד למצוא את פשפש המיטה וקשה מאוד להיפטר ממנו. כל הדברים האלה הופכים לבעיה אחת גדולה ומטרידה.

הדברת פשפש המיטה בתל אביב בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

הסיבה שכל כך קשה להיפטר מפשפש המיטה היא שהוא מאוד קטן וקשה למצוא אותו, ומה שעוד יותר מקשה על החיפוש הוא שמסתתר במקומות שבלתי אפשרי להגיע אליהם והוא נמצא כמעט בכל מקום בחדר – בשקעי חשמל, על בגדים, בארונות ובין הספות, וזה לא נגמר.

פשפש המיטה יכול לחיות חודשים רבים ללא מזון (שזה הדם שלכם). אם חשבתם שנפטרתם ממנו כי הוא לא הופיע תקופה תחשבו שוב, פשפש המיטה יכול להתחבא בפינות הקיר בחדר שלכם כדי לצאת שוב.

שירותי הדברת פשפש המיטה בתל אביב מהיום להיום!

שירותי הדברה

חשוב לציין כי למרות שישנם חומרי הדברה על מנת למגר את התופעה, אבל הסתלקותם של פשפשי המיטה עלולים לקחת זמן מכיוון שהם יכולים להדביר רק את הפשפשים עצמם ולא את הביצים שלהם, ופשפשי המיטה יכולים להטיל במהלך חייה כ300 ביצים, מספר שקשה מאוד להתעלות עליו ולהיפטר ממנו.

חשוב לדעת שאמנם הפשפש מסוגל לעקוץ ולהכאיב אבל הוא אינו מסוכן ואינו מעביר מחלות.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

הדברת פשפש המיטה לוקחת זמן בניגוד לשאר ההדברות מכיוון שמדובר במלחמה עיקשת, הכוללת בתוכה מספר שיטות ולכן גם מחירה עולה יותר בניגוד להדברות הרגילות. למה? מכיוון שחומרי ההדברה לא משפיעים על הביצים של פשפש המיטה שנוטים להידבק למזרון ובעקבות כך יש צורך ביותר עבודה. מה שכן הורג אותם הוא חום בטמפרטורה גבוהה (בין 60 ל70 מעלות) לכן, הדברת פשפש המיטה כוללת בתוכה חומר הדברה לפשפשים עצמם, קיטור כדי להסיר את הביצים וחימום חזק של החדר. אנו גרים בתל אביב וסובלים מאוד מפשפש המיטה, מי יכול לעזור? מומלץ לדבר עם חברת קוברה הדברות – אוכלים את הג'וקים. חברה זו יכולה לעזור לכם מאוד ולמגר את התופעה.

ניסיון יש לנו ניסיון רב בטיפול והרחת מזיקים ולכן תקבלו גם אחריות על כל שרות.
אחריות בכתב עבור כל עבוד אשר נבצע עבורכם.
שרות איכותי אצלנו רק לקוח הוא מלך כי אנחנו מאוד אוהבים לתת לכם שרות.
מקצועיות כל המדברים שלנו בעלי רישיון והסמכה של המשרד לאיכות הסביבה.
זמינות אנחנו זמינים בשבילכם בכל שעות היום, כן גם בלילה.
מהירות אנחנו מגיעים בזמן הקצר ביותר. אתם לא תאמינו כמה מהר זה יכול לקרות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button