קוברה הדברה לוגו

הדברת פשפש המיטה בתל אביב

צריכים הדברת פשפש המיטה בתל אביב ?

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברת פשפש המיטה בתל אביב

תל אביב זו עיר שוקקת חיים שלעיתים יכולה להיות מלאה בזבל. כתוצאה מכך יכולים לחדור לביתכם פשפשי מיטה המהווים מטרד ומכאיבים. מה זה פשפש המיטה ואיך אפשר להיפטר ממנו?

מה זה פשפש המיטה?

פשפש המיטה הוא חרק קטן שגודלו נע בין מילימטר לארבעה מילימטר בצעירותו, וכשהוא גדל הוא נע בין 5 ל6 מילימטר. צבעו הוא בדרך כלל חום צהבהב או חום אדמדם, וכשהם אחרי ארוחה טובה (דם) הצבע שלהם משחיר.

מאיפה מגיע פשפש המיטה?

פשפש המיטה מגיע ממקומות מוזנחים או מלוכלכים, אבל לא רק. בגלל היכולת שלו להיצמד לכל מקום הוא עלול לחזור איתכם מטיול בחו"ל, על מזרון שמישהו מסר או שאספתם מהרחוב. לא מעט אנשים החוזרים מחו"ל מביאים איתם את פשפש המיטה מכיוון שהוא נדבק לבגדים או למזוודה שלהם ומכאן מתפשט בכל הבית. גם אם השכנים שלכם חזרו מחו"ל פשפש המיטה יכול לעבור אליכם מהם בקלות.

איך יודעים שזה פשפש מיטה ולא חרק מזיק אחר?

אם תקומו בבוקר ותגלו כמה עקיצות באותו אזור בגוף תבינו שמדובר בפשפש המיטה, או שאם תלכו לישון נקיים מעקיצות ובבוקר תקומו עקוצים תוכלו להבין מאיפה הגיעה העקיצה. העקיצות של פשפש המיטה דומות לעקיצת יתוש אבל בניגוד אליהם הם יופיעו על הגוף בצורה מרוכזת.

למה פשפש המיטה הוא חרק כל כך נוראי ומזיק?

מכיוון שהוא ניזון מהדם שלנו. איך זה קורה? פשפש המיטה, בדיוק כמו השם שלו, מתחבא במיטה. בין אם מתחת למזרון או בין אם מתחת לסדין, ומחכה ללילה שזה הזמן היחיד שבו הוא פועל. הפשפש יונק את הדם מהאנשים שנמצאים במיטה וחוזר חזרה למקום שבו הוא התחבא. התוצאה – על הגוף שלכם יופיעו עקיצות נוראיות, מגרדות ובעיקר בלתי נסבלות. הסיוט הוא שקשה מאוד למצוא את פשפש המיטה וקשה מאוד להיפטר ממנו. כל הדברים האלה הופכים לבעיה אחת גדולה ומטרידה.

הסיבה שכל כך קשה להיפטר מפשפש המיטה היא שהוא מאוד קטן וקשה למצוא אותו, ומה שעוד יותר מקשה על החיפוש הוא שמסתתר במקומות שבלתי אפשרי להגיע אליהם והוא נמצא כמעט בכל מקום בחדר – בשקעי חשמל, על בגדים, בארונות ובין הספות, וזה לא נגמר.

פשפש המיטה יכול לחיות חודשים רבים ללא מזון (שזה הדם שלכם). אם חשבתם שנפטרתם ממנו כי הוא לא הופיע תקופה תחשבו שוב, פשפש המיטה יכול להתחבא בפינות הקיר בחדר שלכם כדי לצאת שוב.

חשוב לציין כי למרות שישנם חומרי הדברה על מנת למגר את התופעה, אבל הסתלקותם של פשפשי המיטה עלולים לקחת זמן מכיוון שהם יכולים להדביר רק את הפשפשים עצמם ולא את הביצים שלהם, ופשפשי המיטה יכולים להטיל במהלך חייה כ300 ביצים, מספר שקשה מאוד להתעלות עליו ולהיפטר ממנו.

חשוב לדעת שאמנם הפשפש מסוגל לעקוץ ולהכאיב אבל הוא אינו מסוכן ואינו מעביר מחלות.

איך מדבירים את פשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה לוקחת זמן בניגוד לשאר ההדברות מכיוון שמדובר במלחמה עיקשת, הכוללת בתוכה מספר שיטות ולכן גם מחירה עולה יותר בניגוד להדברות הרגילות. למה? מכיוון שחומרי ההדברה לא משפיעים על הביצים של פשפש המיטה שנוטים להידבק למזרון ובעקבות כך יש צורך ביותר עבודה. מה שכן הורג אותם הוא חום בטמפרטורה גבוהה (בין 60 ל70 מעלות) לכן, הדברת פשפש המיטה כוללת בתוכה חומר הדברה לפשפשים עצמם, קיטור כדי להסיר את הביצים וחימום חזק של החדר.

אנו גרים בתל אביב וסובלים מאוד מפשפש המיטה, מי יכול לעזור?

מומלץ לדבר עם חברת קוברה הדברות – אוכלים את הג'וקים. חברה זו יכולה לעזור לכם מאוד ולמגר את התופעה.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button