לוגו015

הדברת צרעות

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת צרעות כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת צרעות?

הדברת צרעות

קרה לכם שישבתם בבית ופתאום נכנסה דבורה או צרעה? במבט ראשון, יכול להיות שאתם מתייחסים אל זה בשוויון נפש. הרי מה כבר דבורה אחת יכולה לעשות? אבל חשוב שתדעו שאם נתקלתם בדבורה או בצרעה בבית או בקרבתו, יכול להיות שיש כבר כוורת שלמה ממש מחוץ לחלון שלכם. במקרים מסוימים, זו אפילו לא דבורה או צרעה בודדת ואתם רואים את הכוורת במו עיניכם ואת הנחיל העצום שיוצא ממנה. בכל מקרה, חשוב להזמין הדברה בדחיפות, כי דבורים וצרעות יכולות להיות מסוכנות מאוד ולפעמים אפילו להוות סכנת מוות, שמגיע בפתאומיות ובנסיבות מחרידות.

הדברת צרעות, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת צרעות

התשובה לשאלה הזו היא – לא. בעיקרון, דבורים וצרעות לא תוקפות ללא סיבה טובה, רק שההגדרה שלהן ל "סיבה טובה", עלולה להיות שונה משלנו. דבורים וצרעות עוקצות כאקט הישרדותי, בכל מקרה שבו הן חשות איום או סכנה. כלומר, אם מתגרים בהן, הן עלולות לעקוץ אבל גם נפנוף ידיים מבוהל במטרה לגרש אותן נתפס אצלן כאיום, או תגובה אימפולסיבית של פעוטות וילדים שנבהלים מעצם נוכחותן.

הדברת צרעות בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

עקיצת דבורה או צרעה כואבת מאוד, במיוחד לילדים קטנים אך גם למבוגרים. הכאב, עם אדמומיות ונפיחות מקומית, הם התגובה של הגוף לרעל המופרש מגוף הדבורה ובמקרים מסוימים גם לחשיפה לחדירת עצם זר, שכן העוקץ נותר בתוך הגוף אחרי העקיצה. אין טיפול מוכח ויעיל עבור עקיצות דבורים או צרעות והדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות הוא לטפל מקומית באזור העקיצה עם קרח, משחות להרגעת העור וחבישה מקומית במידת הצורך. הבעיה הגדולה מתחילה כאשר מגלים שהעקיצה גורמת לאלרגיה.

שירותי הדברת צרעות מהיום להיום!

שירותי הדברה

הבעיה העיקרית עם אלרגיה לעקיצות דבורים וצרעות, היא שאי אפשר לגלות אותן מראש. צריך להתרחש אירוע של עקיצה שמיד אחריו מגלים אם האדם אלרגי ואז יש חלון זמן מצומצם מאוד כדי לטפל בו ולהציל את חייו. אלרגיה לרעל העקיצות באה לידי ביטוי באופן מיידי, כעבור כמה שניות ועד דקה. הנעקץ מאבד הכרה, דרכי הנשימה שלו מתנפחות עד כדי חנק ולחץ הדם שלו יורד דרסטית. כמובן במקרה כזה יש להחיש את הנעקץ לטיפול בבית חולים שם נותנים לו תרופות לכיווץ כלי הדם ופתיחת דרכי הנשימה. אם התיאור הזה נשמע לכם מפחיד ודרמטי, זה לא מקרי. עקיצות דבורים וצרעות גובות חיי אדם במקרים מסוימים ואפשר למנוע את הטרגדיה הזו על-ידי הדברה איכותית ומקצועית שתחסל את הדבורים והצרעות בקרבתכם.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי הזמינו הדברה היום. אם ראיתם דבורה, צרעה או קן ואפילו אם יש לכם חשש קל שיש בקרבתכם קן צרעות או דבורים, שריינו שירותי הדברה כבר היום. אל תמתינו עד שיהיה מאוחר מדי ותגלו בדרך הקשה שלכם או לילדים יש אלרגיה לעוקץ. טפלו בבעיה ותוכלו להחזיר לעצמכם את איכות החיים וליהנות מסביבה נקיה מסכנות דבורים וצרעות.

כיצד מבצעים הדברה נגד צרעות הדברה של צרעות כדי לבצע בערב, כשהצרעות שבות לקן. בשעות שאחרי השקיעה הצרעות פעילות פחות ולכן המדביר עצמו פחות בסכנה להיעקץ. בשלב הראשון מאתרים את מוקדי המשיכה של המלכות: מקורות מים, מצבורי אשפה, צמחים ופרחים מסוימים וכדומה. את המלכות צריך ללכוד או להשמיד באביב וחייבים להיפטר מהן, כדי שילודת הצרעות תפסק. במקרים מסוימים, משתמשים בפיתיונות רעילים כדי ללכוד את המלכה. אחרי שמגלים את המלכה ומשמידים אותה, מדליקים אבוקת עשן כדי להרחיק את הצרעות מהאזור ומשמידים את הקן על-ידי ריסוס. כיום, ההעדפה היא להדברה ביולוגית, הנחשבת ליעילה, לבטיחותית ולאקולוגית ביותר. אם הקן נבנה בתוך סדק בקיר או מקום מסתור אחר, אוטמים את הסדק ואת האזור באופן הרמטי, כדי שהקן לא יוכל לשוב להיבנות.
בחרו רק מדביר מקצועי הדברה נגד צרעות מתבצעת בתהליך דומה לזה של הדברת צרעות, למעט הבדל אחד חשוב: בארץ נפוצים חמישה סוגי צרעות וההדברה חייבת להתאים במדויק לסוג ולא היא לא תהיה יעילה. כלומר, מדביר צרעות צריך לא רק להשתמש בחומרי הדברה איכותיים ולבצע עבודה מקצועית, הוא צריך להיות גם מנוסה כדי לדעת לזהות את סוג הצרעה שהוא עומד להדביר ולבחור נכון את חומר ההדברה שלו. סוגי הצרעות הנפוצים בארץ הן: דבורת הדבש, צרעת הפלך, צרעת עפצי החטטים, צרעה מזרחית וצרעה גרמנית. את השתיים האחרונות קשה יחסית לאתר, שכן הקנים שלהן נמצאים בדרך כלל במקומות נסתרים מהעין ויש צורך בשירותי הדברה מקצועיים מאוד כדי לטפל בהן.
מה עושים אם נעקצים מי שנעקץ פעם אחת והתאושש, נושא עמו מהאירוע הראשון ולאורך חייו, מזרק אדרנלין, כדי שיוכל להזריק לעצמו אם ייעקץ שוב. האדרנלין מעניק טיפול ראשוני ומציל חיים למניעת התפתחות תסמיני האלרגיה אך כאמור, כדי להגיע להבנה שיש צורך במזרק כזה, צריך להיעקץ לפחות פעם אחת.
גם עקיצות מרובות הן מסוכנות אם אתם עדיין מתלבטים לגבי הדברה, חשוב שתדעו שלעיתים מגיעים לבתי החולים אנשים שאינם אלרגיים לעקיצות צרעות או צרעות, אבל נעקצו על-ידי מספר גדול של צרעות או צרעות בו זמנית. במקרים כאלו נכנסת לגוף כמות גדולה של הארס ועלולות להתפתח תגובות קשות, גם אם הנעקץ אינו מאובחן כאלרגי לעקיצות. זו הסיבה שחשוב להזעיק שירותי הדברה בכל מצב שבו נתקלים בקן צרעות או צרעות ולנטרל את האיום עליכם ועל משפחתכם. גם אם בעבר נעקצתם והכל עבר בשלום, אם נחיל צרעות יחשוב שאתם מתקיפים אותו, הוא יעקוץ בהמוניו ואתם עלולים לסבול מתסמינים חריפים ואף סכנת חיים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button