לוגו015

הדברת קרציות

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת קרציות כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת קרציות?

הדברת קרציות

כזה מגיע לנושא של הדברת קרציות יש כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון. כמעט בכל דירת קרקע שנמצאת באזור פתוח או חקלאי, יש את הסיכון במפגש עם קרציות. הקרציות שייכות למשפחת טפילים חיצוניים אשר ניזונים מדם של זוחלים, עופות, יונקים ודו חיים. בנוסף, הן עלולות להעביר מחלות בין בני אדם ובעלי חיים ולכן במידה ואתם נתקלים בקרציות כדאי להיפטר מהן בהקדם. הקרצייה נחשבת למזיק עמיד בצורה יוצאת דופן. שכן היא יכולה לחיות זמן רב בתרדמת עד שתחוש חום מגוף חי ותחל להיצמד אליו. אם נתקלתם בקרצייה או נעקצתם? מומלץ לבצע בדיקה ראשונית ע"י מדביר מוסמך ולבדוק מה היקף הנגע. ולאחר מכן  לבדוק איזה טיפול מומלץ כדי לטפל בבעיה.

הדברת קרציות, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת קרציות

אחת מהבעיות בגידול חיית מחמד בבית. כמו כלב או חתול היא הקרציות הלא רצויות שלפעמים באים איתם. קרציות מגיעות ממשפחת העכבישיים יש לה שמונה רגליים ממש כמו לעכביש. למעשה הן סוג של טפיל חיצוני אשר ניזון מהמארח. המארח יכול כל בעל חיים כגון עופות, יונקים, זוחלים וגם דו חיים. בארץ קיימים כמה סוגים של קרציות, וחלקם ידועים כזנים אשר יכולים להעביר מחלות מסוכנות לבני האדם ואף לגרום למוות. הקרציות תמיד יעדיפו אקלים חם ולח ולכן הן כל כך נפוצות בארצנו. למעשה שיא הפעילות שלהן הוא בחודשי הקיץ.

הדברת קרציות בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

ההדברה נגד הקרציות נחשבת  ל- "הדברה מטפלת". כלומר, ההדברה מיועדת לאזורים שבהם כבר קיימות קרציות. הדברה מונעת לקרציות הינה יקרה בהרבה מההדברה המטפלת. בנוסף היא אינה מחזיקה לזמן רב ולכן היא לא מומלצת. שיא הפעילות של הקרציות, היא בחודשי יולי אוגוסט החמים. ולכן בקיץ רבים נתקלים בנגעים של קרציות מומלץ מאוד לבצע ריסוס והדברה כנגד הקרציות בהקדם ולטפל בבעיה בצורה מהירה והיעילה ביותר.

שירותי הדברת קרציות מהיום להיום!

שירותי הדברה

לפני שאתם ניגשים להזמין חברת הדברה לקרציות! חשוב שתנסו לזהות ולטפל בגורם שהביא את הקרציות לחצר ולביתכם מלכתחילה. בדרך כלל, יהיה מדובר בכלב או החתול שאתם מגדלים. כלב או חתול שאינם מטופלים כמו שצריך לאורך השנה ולא מקבלים טיפול כנגד הקרציות. נמצאים ברמת סיכון גבוהה יותר לפגוש בקרציות. ולאחר מכן לשאת אותן עליהם ולאחר מכן גם אולי להדביק את סביבתם. לכן, לאחר כל טיול עם הכלב מומלץ מאוד שתבדקו את פרוותו ותוודאו שהוא אינו נושא קרציות. לרוב, גינות כלבים וגנים ציבוריים ברחבי הארץ עוברים הדברה באופן קבוע. אך כדאי לא להסתמך על כך ולבדוק בעצמכם. לאחר שבדקתם את חיית המחמד שלכם והשתמשתם בחומרי ההדברה המיועדים לכך. כעת תצטרכו לבצע ריסוס הדברת קרציות בשטח שבו בעל החיים חי.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

לפני הגעתו של המדביר, רצוי לסדר את הבית ולנקות אותו ככל האפשר. אפילו להגדיל ראש ולכסח את הדשא כך שיהיה כמה שיותר נמוך ולנקות את החצר מלכלוך ועלים. המטרה הינה להקל על עבודתו של המדביר ולחשוף את השטח כמה שיותר. כך ההדברה תהיה אפקטיבית ויעילה בצורה מקסימאלית. הדברת הקרציות בתוך הבית נעשית על פני שטח הרצפה כולה. בחצר תתבצע ההדברה בצורה אחידה בכל שטח החצר גם בעצים, שיחים ובקירות הבתים. קיימת חשיבות לביצוע ההדברה בצורה אחידה על פני כל השטח ומבלי לדלג על האזורים בהם חי בעל החיים שלכם.  מכיוון שהקרציות יכולות להיות בכל מקום.

ניסיון יש לנו ניסיון רב בטיפול והרחת מזיקים ולכן תקבלו גם אחריות על כל שרות.
אחריות בכתב עבור כל עבוד אשר נבצע עבורכם.
שרות איכותי אצלנו רק לקוח הוא מלך כי אנחנו מאוד אוהבים לתת לכם שרות.
מקצועיות כל המדברים שלנו בעלי רישיון והסמכה של המשרד לאיכות הסביבה.
זמינות אנחנו זמינים בשבילכם בכל שעות היום, כן גם בלילה.
מהירות אנחנו מגיעים בזמן הקצר ביותר. אתם לא תאמינו כמה מהר זה יכול לקרות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button