קוברה הדברה לוגו

הדברת קרציות

צריכים הדברת קרציות ?

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברת קרציות?

כזה מגיע לנושא של הדברת קרציות יש כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון. כמעט בכל דירת קרקע שנמצאת באזור פתוח או חקלאי, יש את הסיכון במפגש עם קרציות. הקרציות שייכות למשפחת טפילים חיצוניים אשר ניזונים מדם של זוחלים, עופות, יונקים ודו חיים. בנוסף, הן עלולות להעביר מחלות בין בני אדם ובעלי חיים ולכן במידה ואתם נתקלים בקרציות כדאי להיפטר מהן בהקדם. הקרצייה נחשבת למזיק עמיד בצורה יוצאת דופן. שכן היא יכולה לחיות זמן רב בתרדמת עד שתחוש חום מגוף חי ותחל להיצמד אליו. אם נתקלתם בקרצייה או נעקצתם? מומלץ לבצע בדיקה ראשונית ע"י מדביר מוסמך ולבדוק מה היקף הנגע. ולאחר מכן  לבדוק איזה טיפול מומלץ כדי לטפל בבעיה.

הדברת-קרציות
הדברת קרציות

מהן קרציות

אחת מהבעיות בגידול חיית מחמד בבית. כמו כלב או חתול היא הקרציות הלא רצויות שלפעמים באים איתם. קרציות מגיעות ממשפחת העכבישיים יש לה שמונה רגליים ממש כמו לעכביש. למעשה הן סוג של טפיל חיצוני אשר ניזון מהמארח. המארח יכול כל בעל חיים כגון עופות, יונקים, זוחלים וגם דו חיים. בארץ קיימים כמה סוגים של קרציות, וחלקם ידועים כזנים אשר יכולים להעביר מחלות מסוכנות לבני האדם ואף לגרום למוות. הקרציות תמיד יעדיפו אקלים חם ולח ולכן הן כל כך נפוצות בארצנו. למעשה שיא הפעילות שלהן הוא בחודשי הקיץ.

הדברת קרציות

מהי הדברת קרציות?

ההדברה נגד הקרציות נחשבת  ל- "הדברה מטפלת". כלומר, ההדברה מיועדת לאזורים שבהם כבר קיימות קרציות. הדברה מונעת לקרציות הינה יקרה בהרבה מההדברה המטפלת. בנוסף היא אינה מחזיקה לזמן רב ולכן היא לא מומלצת. שיא הפעילות של הקרציות, היא בחודשי יולי אוגוסט החמים. ולכן בקיץ רבים נתקלים בנגעים של קרציות מומלץ מאוד לבצע ריסוס והדברה כנגד הקרציות בהקדם ולטפל בבעיה בצורה מהירה והיעילה ביותר.

הדברת קרציות מחירים

מה כדאי לעשות לפני הדברת קרציות?

לפני שאתם ניגשים להזמין חברת הדברה לקרציות! חשוב שתנסו לזהות ולטפל בגורם שהביא את הקרציות לחצר ולביתכם מלכתחילה. בדרך כלל, יהיה מדובר בכלב או החתול שאתם מגדלים. כלב או חתול שאינם מטופלים כמו שצריך לאורך השנה ולא מקבלים טיפול כנגד הקרציות. נמצאים ברמת סיכון גבוהה יותר לפגוש בקרציות. ולאחר מכן לשאת אותן עליהם ולאחר מכן גם אולי להדביק את סביבתם. לכן, לאחר כל טיול עם הכלב מומלץ מאוד שתבדקו את פרוותו ותוודאו שהוא אינו נושא קרציות. לרוב, גינות כלבים וגנים ציבוריים ברחבי הארץ עוברים הדברה באופן קבוע. אך כדאי לא להסתמך על כך ולבדוק בעצמכם. לאחר שבדקתם את חיית המחמד שלכם והשתמשתם בחומרי ההדברה המיועדים לכך. כעת תצטרכו לבצע ריסוס הדברת קרציות בשטח שבו בעל החיים חי.

קוברה הדברת קרציות
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

כיצד מתבצעת הדברת הקרציות?

לפני הגעתו של המדביר, רצוי לסדר את הבית ולנקות אותו ככל האפשר. אפילו להגדיל ראש ולכסח את הדשא כך שיהיה כמה שיותר נמוך ולנקות את החצר מלכלוך ועלים. המטרה הינה להקל על עבודתו של המדביר ולחשוף את השטח כמה שיותר. כך ההדברה תהיה אפקטיבית ויעילה בצורה מקסימאלית. הדברת הקרציות בתוך הבית נעשית על פני שטח הרצפה כולה. בחצר תתבצע ההדברה בצורה אחידה בכל שטח החצר גם בעצים, שיחים ובקירות הבתים. קיימת חשיבות לביצוע ההדברה בצורה אחידה על פני כל השטח ומבלי לדלג על האזורים בהם חי בעל החיים שלכם.  מכיוון שהקרציות יכולות להיות בכל מקום.

קוברה הדברת קרציות

קוברה הדברות - אוכלים את כל הקרציות

קיימים סוגים שונים של חומרי הדברה לקרציות ולרוב הן מגיעות בצורת אבקה. האבקות הן פתרון מעולה במקרים בהם יותר קשר לרסס את חומרי ההדברה. אבקות ההדברה יכולות לשמש בחללים שונים בתור הקירות, ברווחים ובגגות. על מנת לקבל מידע נוסף אודות הדברה מקצועית, תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום תוכלו לקבל הסבר מקיף על שירות הדברת הקרציות והצעת מחיר הוגנת.

הדברת קרציות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button