לוגו015

הדברת רימות

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברת רימות כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברת רימות?

הדברת רימות

כשזה מגיע לנושא של הדברת רימות יש מספר דברים שצריך לקחת בחשבון. ראשית יש לטפל בבעיה בהקדם, שנית אל תגעו בהן בידיים חשופות. שאבו אותם באמצעות שואב אבק. זה יהרוג אותם וישאב אותם מהבית או החדר. אתם יכולים גם להשתמש במטלית רטובה כדי לנגב את הרימות שאתם רואים על משטחים רק אל תשכחו לשים כפפות. אף אחד לא אוהב זבובים. זבוב היא חיה מעצבנת שמעופפת ללא הפסקה בבית ומוציאה אותנו מדעתנו, אך למעשה הבעיה בזבובים לא מתחילה ולא נגמרת בעובדה שהם מעצבנים. זבובים עלולים לגרום לבעיות תברואתיות ולהעביר מחלות. וכמו כן להטיל ביצים שהופכים לאחר זמן קצר לרימות זבובים. במידה וזיהיתם בעיה של רימות זבובים בבית שלכם מוטב לטפל בה בהקדם האפשרי באמצעות הדברת רימות.

הדברת רימות, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברת רימות

לפני שנתחיל לדבר על איך לטפל ברימות זבובים בבית, כדאי קודם כל שנבין מה היא בכלל רימת הזבוב וכיצד היא מתפתחת. למעשה רימות מתפתחות מזבובים, כלומר כפי שזחל הופך לגולם ואז פרפר, אז ביצה של זבוב הופכת לרימה ולאחר מכן לזבוב.

נקבת הזבובים מטילה כ-2,000 ביצים במהלך חייה, ולאחר כ-24 שעות ביצים אלו בוקעות ומהן יוצאות הרימות לכן הן מתפתחות במהירות. התנאים האופטימליים להתפתחות של רימות הם תנאים סניטריים ירודים, כגון מזון רקוב בסביבה, פגרים, צואה, אשפה וכדומה. לאחר כ-12 עד 16 יום רימות זבובים עולות לתקרה ומשם מתפתחות לזבובים.

הדברת רימות בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

זבובים ורימות זבובים עלולים להיות נשאים של מחלות מסוכנות כגון טיפוס הבטן, כולרה, שחפת ועוד. חשוב לשים לב שמגע של זבובים באוכל עלול להפוך אותו למסוכן לאכילה, שכן זבובים פולטים על האוכל מיצי עיכול כדי להפוך אותו לנוזלי. כיצד זה מתבצעת הדברת רימות? הדברת רימות מתבצעת אמצעות ריסוס כל הדירה בחומרי הדברה. ראשית כל "שוטפים" את הדירה כולה בחומר ההדברה שהורג את הרימות באופן מיידי ולאחר מכן שוטפים את הדירה במים וחומרי ניקיון ומוודאים שהדירה אכן נקייה ללא זחלים וללא רימות.

שירותי הדברת רימות מהיום להיום!

שירותי הדברה

אם נתקלתם בתולעים לבנות יתכן שיש לכם רימות זבובים בבית, אך יתכן גם שמדובר בזחלי עש הודי שכן הם דומים אלו לאלו בצורתם.

רימות זבובים הן בגודל של כ-8 עד 12 מ"מ, צבען הוא בז' צהבהב שקוף מעט ובקצה שלהן ישנה נקודה שחורה. צורתן של רימות זבובים היא של תולעת מוארכת, והמרקם שלהן הוא כמו מרקם של ג'לי.

אם אתם לא בטוחים תוכלו להשתמש בשרות החינמי שלנו זיהוי חרקים. כל שעליכם לעשות הוא לצלם לנו את התולעים לשלוח לנו את התמונה בוואטסאפ ואנחנו כבר שנעשה את הזיהוי בשבילכם ללא כל תשלום.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

כפי שנאמר, תנאי ההתפתחות האופטימליים לרימות זבובים הם תנאים תברואתיים ירודים ולכן יש לנו שליטה בשגרת החיים שמאפשרת למנוע הגעה של רימות זבובים. רימות זבובים יכולים להתפתח במצבים הבאים:

  • השארה של האשפה במשך מספר ימים תמשוך זבובים ותעודד התפתחות של רימות זבובים.
  • פגרים של עכברים וחולדות במחילות עלולים לעודד התפתחות של רימות זבובים.
  • מזון מרקיב גורם להופעתם של רימות זובבים בבית.
  • שירותים לא נקיים מובילים להופעת רימות לבנות בבית.
  • רימות זבובים במטבח מתפתחות בעיקר בפח האשפה.
  • רימות בפח מתפתחות כתוצאה מכך שמזון מרקיב עומד זמן רב.
מס"ד אלמנט רימה של זבוב זחלי עש הודי
1. גוף אין רגליים יש רגליים קטנות
2. תנועה לא מסוגל לזחול על קירות מסוגל לזחול על קירות
3. מראה קצה שחור ראש חום

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button