הדברת רימות / תולעים לבנות

ראיתם תולעים לבנות בבית? כנראה ויש לכם רימות, מה עושים?

מזמינים הדברת רימות בהקדם.

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברת רימות?

כשזה מגיע לנושא של הדברת רימות יש מספר דברים שצריך לקחת בחשבון. ראשית יש לטפל בבעיה בהקדם, שנית אל תגעו בהן בידיים חשופות. שאבו אותם באמצעות שואב אבק. זה יהרוג אותם וישאב אותם מהבית או החדר. אתם יכולים גם להשתמש במטלית רטובה כדי לנגב את הרימות שאתם רואים על משטחים רק אל תשכחו לשים כפפות.

אף אחד לא אוהב זבובים. זבוב היא חיה מעצבנת שמעופפת ללא הפסקה בבית ומוציאה אותנו מדעתנו, אך למעשה הבעיה בזבובים לא מתחילה ולא נגמרת בעובדה שהם מעצבנים. זבובים עלולים לגרום לבעיות תברואתיות ולהעביר מחלות. וכמו כן להטיל ביצים שהופכים לאחר זמן קצר לרימות זבובים. במידה וזיהיתם בעיה של רימות זבובים בבית שלכם מוטב לטפל בה בהקדם האפשרי באמצעות הדברת רימות. 

הדברת רימות
הדברת רימות

מה זה בכלל רימות זבובים (תולעים לבנות)?

לפני שנתחיל לדבר על איך לטפל ברימות זבובים בבית, כדאי קודם כל שנבין מה היא בכלל רימת הזבוב וכיצד היא מתפתחת. למעשה רימות מתפתחות מזבובים, כלומר כפי שזחל הופך לגולם ואז פרפר, אז ביצה של זבוב הופכת לרימה ולאחר מכן לזבוב.

נקבת הזבובים מטילה כ-2,000 ביצים במהלך חייה, ולאחר כ-24 שעות ביצים אלו בוקעות ומהן יוצאות הרימות לכן הן מתפתחות במהירות. התנאים האופטימליים להתפתחות של רימות הם תנאים סניטריים ירודים, כגון מזון רקוב בסביבה, פגרים, צואה, אשפה וכדומה. לאחר כ-12 עד 16 יום רימות זבובים עולות לתקרה ומשם מתפתחות לזבובים.

הדברת רימות

האם רימות זבובים מסוכנות?

זבובים ורימות זבובים עלולים להיות נשאים של מחלות מסוכנות כגון טיפוס הבטן, כולרה, שחפת ועוד. חשוב לשים לב שמגע של זבובים באוכל עלול להפוך אותו למסוכן לאכילה, שכן זבובים פולטים על האוכל מיצי עיכול כדי להפוך אותו לנוזלי. כיצד זה מתבצעת הדברת רימות? הדברת רימות מתבצעת אמצעות ריסוס כל הדירה בחומרי הדברה. ראשית כל "שוטפים" את הדירה כולה בחומר ההדברה שהורג את הרימות באופן מיידי ולאחר מכן שוטפים את הדירה במים וחומרי ניקיון ומוודאים שהדירה אכן נקייה ללא זחלים וללא רימות.

הדברת רימות מחירים

כיצד ניתן לזהות רימת זבוב?

אם נתקלתם בתולעים לבנות יתכן שיש לכם רימות זבובים בבית, אך יתכן גם שמדובר בזחלי עש הודי שכן הם דומים אלו לאלו בצורתם.

רימות זבובים הן בגודל של כ-8 עד 12 מ"מ, צבען הוא בז' צהבהב שקוף מעט ובקצה שלהן ישנה נקודה שחורה. צורתן של רימות זבובים היא של תולעת מוארכת, והמרקם שלהן הוא כמו מרקם של ג'לי.

אם אתם לא בטוחים תוכלו להשתמש בשרות החינמי שלנו זיהוי חרקים. כל שעליכם לעשות הוא לצלם לנו את התולעים לשלוח לנו את התמונה בוואטסאפ ואנחנו כבר שנעשה את הזיהוי בשבילכם ללא כל תשלום. 

הדברת רימות מקצועית
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

ישנם מספר הבדלים בין רימה של זבוב לזחלי

מס"ד אלמנט רימה של זבוב זחלי עש הודי
1. גוף אין רגליים יש רגליים קטנות
2. תנועה לא מסוגל לזחול על קירות מסוגל לזחול על קירות
3. מראה קצה שחור ראש חום

כיצד מגיעות רימות זבובים?

כפי שנאמר, תנאי ההתפתחות האופטימליים לרימות זבובים הם תנאים תברואתיים ירודים ולכן יש לנו שליטה בשגרת החיים שמאפשרת למנוע הגעה של רימות זבובים. רימות זבובים יכולים להתפתח במצבים הבאים:

  • השארה של האשפה במשך מספר ימים תמשוך זבובים ותעודד התפתחות של רימות זבובים.
  • פגרים של עכברים וחולדות במחילות עלולים לעודד התפתחות של רימות זבובים.
  • מזון מרקיב גורם להופעתם של רימות זובבים בבית.
  • שירותים לא נקיים מובילים להופעת רימות לבנות בבית.
  • רימות זבובים במטבח מתפתחות בעיקר בפח האשפה.
  • רימות בפח מתפתחות כתוצאה מכך שמזון מרקיב עומד זמן רב.
הדברת רימות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

הדברת רימות – האם ניתן לעשות זאת לבד?

ניתן להדביר רימות זבובים לבדנו רק עד שלב מסוים, בדרך כלל כשהן רק מתפתחות ועוד לא מתפזרות בכל הבית. אמצעי ההדברה העצמי הוא שפיכה אקונומיקה לא מדוללת בשטחים שסובלים מנוכחות של רימות, לתת לאקונומיקה לעמוד במשך כ-20 דקות ולאחר מכן לנגב. במידה וזה לא עוזר ועדיין יש רימות אין ברירה אלא להזמין הדברה מקצועית. 

הפתרון היעיל לבעיה הוא סילוק מקורות מזון פתוחים. זה אומר שאנשים לא צריכים להשאיר שום אוכל בחוץ. לדוגמה, אם אנשים אוכלים ליד שולחן והם רוצים לקום וללכת, הם צריכים לשים את האוכל לתוך מיכל או לשים אותו בשקית לפני שהם עושים זאת.

קוברה-הדברת-רימות

קוברה הדברות לסביבה נקייה מרימות וזבובים

נגיעות רימות היא בעיה שכיחה בסביבות חמות ולחות. זבובים אלה מטילים ביצים על מזון רטוב ומתכלה, אשר בוקעים לכדי רימות. ישנן דרכים רבות להיפטר מהרימות אך הדרך היעילה והבטוחה ביותר היא להשתמש בשירותי הדברה. קוברה הדברות מתמחה בשירותי הדברה למזיקים מכל הסוגים: הדברת רימות, הדברת מכרסמים, הדברת חרקים, הדברת ג'וקים ועוד. במידה ואתם סובלים ממזיקים אל תחכו שהבעיה תגדל – התקשרו אלינו ונשלח מדביר מקצועי בהקדם האפשרי.

קוברה-הדברות

מזיקים הם בעיה מרכזית בבית. הם מחלישים את המערכת החיסונית שלנו ועלולים לגרום לתגובות אלרגיות אצל אנשים מסוימים. לכן מומלץ להשתמש בשיטות הדברה כימיות לזבובים כדי להרחיקם לתווך ארוך.

הזחלים ניזונים מבשר נרקב, וזו הסיבה שהם נמצאים לעתים קרובות כל כך ליד חיות מתות או אשפה. ניתן להרוג רימות על ידי הקפאתן או על ידי ריסוסן בתמיסת הדברה או אקונומיקה.

Call Now Button