הדברת רימות

צריכים הדברת רימות?

תיזהרו ממדביר חלטורה!
100% אחריות, עם 100% הצלחה.

אל תהססו תתקשרו,  אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברת רימות?

כזה מגיע לנושא של הדברת רימות יש מספר דברים שצריך לקחת בחשבון. אף אחד לא אוהב זבובים. זבוב היא חיה מעצבנת שמעופפת ללא הפסקה בבית ומוציאה אותנו מדעתנו, אך למעשה הבעיה בזבובים לא מתחילה ולא נגמרת בעובדה שהם מעצבנים. זבובים עלולים לגרום לבעיות תברואתיות ולהעביר מחלות, וכמו כן להטיל ביצים שהופכים לאחר זמן קצר לרימות זבובים. במידה וזיהיתם בעיה של רימות זבובים בבית שלכם מוטב לטפל בה בהקדם האפשרי וזאת באמצעות הדברת רימות.

הדברת רימות
הדברת רימות

רימות זבובים – מה זה בכלל?

לפני שנתחיל לדבר על הדברת רימות יש להבין קודם כל מה זה רימה בכלל. רימות זבובים הם למעשה הדבר מהם מתפתחים זבובים, כלומר כפי שזחל הופך לגולם ואז פרפר, ביצה של זבוב הופכת לרימה ולאחר מכן לזבוב.

נקבת הזבובים מטילה כ-2,000 ביצים במהלך חייה, ולאחר כ-24 שעות ביצים אלו בוקעות ומהן יוצאות הרימות. התנאים האופטימליים להתפתחות של רימות הם תנאים סניטריים ירודים, כגון מזון רקוב בסביבה, פגרים, צואה, אשפה וכדומה. לאחר כ-12 עד 16 יום רימות זבובים עולות לתקרה ומשם מתפתחות לזבובים.

הדברת רימות

האם רימות זבובים מסוכנות?

זבובים ורימות זבובים עלולים להיות נשאים של מחלות מסוכנות כגון טיפוס הבטן, כולרה, שחפת ועוד. חשוב לשים לב שמגע של זבובים באוכל עלול להפוך אותו למסוכן לאכילה, שכן זבובים פולטים על האוכל מיצי עיכול כדי להפוך אותו לנוזלי. כיצד זה מתבצעת הדברת רימות? הדברת רימות מתבצעת אמצעות ריסוס כל הדירה בחומרי הדברה. ראשית כל "שוטפים" את הדירה כולה בחומר ההדברה שהורג את הרימות באופן מיידי ולאחר מכן שוטפים את הדירה במים וחומרי ניקיון ומוודאים שהדירה אכן נקייה ללא זחלים וללא רימות.

הדברת רימות מחירים

כיצד ניתן לזהות רימות זבובים?

אם נתקלתם בתולעים לבנות בבית שלכם יתכן ואלו רימות זבובים אך יתכן גם שמדובר בזחלי עש הודי שכן הם דומים אלו לאלו בצורתם.

רימות זבובים הן בגודל של כ-8 עד 12 מ"מ, צבען הוא בז' צהבהב שקוף מעט ובקצה שלהן ישנה נקודה שחורה. צורתן של רימות זבובים היא של תולעתת מוארכת, והמרקם שלהן הוא כמו מרקם של ג'לי.

הדברת רימות מקצועית
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

כיצד נגיעות רימות זבובים?

כפי שנאמר, תנאי ההתפתחות האופטימליים לרימות זבובים הם תנאים תברואתיים ירודים ולכן יש לנו שליטה בשגרת החיים שמאפשרת למנוע הגעה של רימות זבובים. רימות זבובים יכולים להתפתח במצבים הבאים:

  • השארה של האשפה במשך מספר ימים תמשוך זבובים ותעודד התפתחות של רימות זבובים
  • פגרים של עכברים וחולדות במחילות עלולים לעודד התפתחות של רימות זבובים
  • מזון מרקיב
  • שירותים לא נקיים
הדברת רימות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.
ישנם מספר הבדלים בין רימות זבובים לזחלי עש הודי:
מס"ד אלמנט רימות זבובים זחלי עש הודי
1. גוף אין רגליים יש רגליים קטנות
2. תנועה לא מסוגל לזחול על קירות מסוגל לזחול על קירות
3. מראה קצה שחור ראש חום

הדברת רימות – האם ניתן לעשות זאת לבד?

ניתן להדביר רימות זבובים לבדנו רק עד שלב מסוים, בדרך כלל כשהן רק מתפתחות ועוד לא מתפזרות בכל הבית. אמצעי ההדברה העצמי הוא שפיכה אקונומיקה לא מדוללת בשטחים שסובלים מנוכחות של רימות, לתת לאקונומיקה לעמוד במשך כ-20 דקות ולאחר מכן לנגב. במידה וזה לא עוזר ועדיין יש רימות אין ברירה אלא להזמין הדברה מקצועית.

קוברה-הדברת-רימות

קוברה הדברות לסביבה נקייה מרימות וזבובים

קוברה הדברות מתמחה בשירותי הדברה למזיקים מכל הסוגים: הדברת רימות, הדברת מכרסמים, הדברת חרקים, הדברת ג'וקים ועוד. במידה ואתם סובלים ממזיקים אל תחכו שהבעיה תגדל – התקשרו אלינו ונשלח מדביר מקצועי בהקדם האפשרי.

קוברה-הדברות

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.