לוגו015

לוכד חולדות באשדוד

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד חולדות באשדוד בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד חולדות באשדוד?

לוכד חולדות באשדוד

מלבד העניין האסתטי, חולדות עלולות להיות נשאיות של מחלות וזיהומים שונים ולכן נוכחות של חולדה בבית שלכם היא מפגע תברואתי שיש לטפל בו. אם זיהיתם חולדות בבית שלכם זה הזמן להזמין לוכד חולדות באשדוד בהקדם. זה מאוד לא נעים לגלות שיש לכם חולדה בבית, וזה עוד יותר לא נעים לגלות שאתם סובלים ממכת חולדות אמתית. בעיקר במקומות בהם יש שיפוצים ברחובות והביוב פתוח, חולדות עולות מעל לפני הקרקע, נכנסות לבתים ועושות בהם שמות.

לוכד חולדות באשדוד, 24 שעות לשירותך.

לוכד חולדות באשדוד

ישנה חשיבות רבה להגעה מהיר של הלוכד, לנוחיותכם אנו מספקים שרות של לוכד חולדות באשדוד 24 שעות ביממה. למה צריך להזמין לוכד חולדות אתם שואלים? כבני אדם יש לנו נטייה לחשוב שמכרסמים כגון חולדות הם טיפשים ודי קל לתפוס ולהרוג אותם אך זה לא נכון. למעשה, חולדות הן חיות חכמות בעלות חושים מפותחים במיוחד והן מודעות לכך שאתם תרצו להרוג אותם. חולדות יכולות לטפס לגובה ואפילו לצלול, והן לומדות להכיר את מספר לא קטן של שיטות הדברה. למרות זאת לא הכל אבוד, ויש דרכים להתגבר על המכשול ולהדביר חולדות.

חדש! לוכד חולדות באשדוד, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד חולדות באשדוד מהיום להיום. הדרך הפשוטה לזיהוי חולדה בבית היא פשוט אם מצליחים לראות אותן. חולדות ועכברים הם מכרסמים דומים יחסית ולכן הרבה נוטים להתבלבל, אך ניתן להבדיל בניהם: חולדות הן בערך כפולות בגודלן מעכברים – בעוד עכבר מגיע בדרך כלל לגודל של 4 ס"מ חולדות יכולה להגיע לגודל של 8 ס"מ. בנוסף, הזנב של החולדה עבה יותר וקצר יותר מאשר הגוף שלה.

דרך נוספת לזהות נוכחות של חולדה בבית שלכם היא באמצעות כרסומים בחוטי חשמל, קירות ומזון. לא סתם קוראים להן "מכרסמים", יש להן צורך פיזי לשייף את השיניים שלהן ולכן במידה ויש לכם חולדה בבית תוכלו לראות סימני כרסום לכך במקומות שונים בבית.

עוד דרך לזיהוי חולדות בבית היא באמצעות הפרשות – שתן וגללים. גללים של חולדה דומים לגרגרי אורז בצבע שחור אך גדולים מהם. חולדות נוטות לחזור לאותו המקום להטלת צואה, ולכן אם ניקיתם לכלוך לא מוסבר שדומה לצואה ולאחר מספר ימים נתקלתם בכך שוב באותו המקום זה סימן שחולדה "נופשת" אצלכם בבית.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת חולדות 24/7 מומלץ. קוברה הדברה הינה חברה המציעה שרותי הדברה ולכידת בעלי חיים שונים בפריסה ארצית וגמישות בשעות. השירותים אותם מציעה חברת ההדברות קוברה הדברות הם: הדברת דבורים, הדברת ביוב, הדברת עכבישים ופרעושים, לכידת עכברים וחולדות, זיהוי מזיקים ועוד. לחברת קוברה הדברות הינן שיטות ייחודיות להדברה ולכידת בעלי חיים באמצעות מרכיבים וחומרים טבעיים ללא פגישה בתושבי הבית והסביבה. הזמינו עוד היום לוכד חולדות מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

מחפשים לוכד חולדות באשדוד? התקשרו עוד היום לקוברה הדברות. קוברה הדברות מספקת שירותי הדברת חולדות, עכברים ומזיקים מכל סוג שהוא. אנחנו מספקים שירות באשדוד וערים נוספות ברחבי הארץ, ובמידה ואתם סובלים ממזיקים מכל סוג שהוא נשמח להגיע בהקדם האפשרי ולחסל אותם. מבחינתנו בעיית המזיקים נפתרת רק כשהיא נפתרת מבחינתכם, ולכן אנחנו מספקים אחריות לעבודה כך שבמידה והמזיקים חוזרים גם אנחנו חוזרים לעבוד אצלכם ללא תשלום נוסף.


סוג הסבר על סוגי מלכודות עכברים
חשוב לעדת הדרך המקובלת להדברת חולדות היא באמצעות מלכודות. ישנן מספר סוגי מלכודות, כאשר חלקן מומלצות וחלקן פחות.
מלכודת דבק מלכודת דבק היא למעשה משטח עליו מרוח דבק עם פיתיון כלשהו, ומטרתה למשוך אליה את החולדה שתידבק למשטח ולא תוכל לזוז. יש לציין שמדובר במלכודת לא יעילה במיוחד שכן חולדות יכולות להיחלץ ממנה באמצעות כרסום הרגליים שלהן ואם הן לא מצליחות לעשות זאת הן יסבלו ממות איטי ואכזרי. האם מומלץ? לא, שכן מדובר במלכודת לא ממש יעילה ואכזרית.
מלכודת כלוב ממלכודת שהיא למעשה כלוב בו מונח פיתיון כלשהו שמושך את החולדות למלכודת. ברגע שהחולדה נכנסת לכלוב המלכודת נסגרת עליה והחולדה נשארת בפנים. האם מומלץ? במידה ואתם רוצים רק ללכוד את החולדה ולשחרר אותה רחוק מהבית זוהי מלכודת מומלצת. במידה ולא, אתם צריכים לקחת בחשבון שתצטרכו להתמודד עם חולדה חיה בכלוב וזה בהחלט לא דבר נעים לכולם. שיטה פופולארית להרוג חולדות בכלוב היא פשוט להטביע אותן במים.
מלכודת קפיץ מלכודת בה מונח פיתיון כלשהו, כאשר ברגע שהחולדה נוגסת בו נסגר עליה קפיץ שגורם למותה באופן וודאי ומיידי. האם מומלץ? מלכודת קפיץ נחשבת להומנית ביחס למלכודות אחרות שכן היא גורמת למותה של החולדה באופן מיידי ללא סבל.
תיבת האכלה הדברה באמצעות רעל. השימוש ברעל יכול להיעשות על ידי מדביר מוסמך בלבד ומצריכה רישיון. התיבה פועלת כך שהרעל נמצא בתיבה באופן שלא נגיש לילדים או בעלי חיים אחרים, כאשר החולדות נכנסות לתיבה ואוכלות מהרעל. הרעל לא גורם למותן של החולדות באופן מיידי שכן אם כך היה החולדות היו לומדות לזהות את הסכנה, אלא הן ימותו לאחר מספר ימים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button