לוכד חולדות בבאר יעקב

צריכים לוכד חולדות בבאר יעקב?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד חולדות בבאר יעקב?

גיליתם שיש לכם חולדה בבית? אין צורך להיכנס לפאניקה. אמנם יש להיפטר מחולדות בהקדם האפשרי שכן הן מהוות בעיה תברואתית ועלולות להעביר מחלות וזיהומים, אך החדשות הטובות הן שקיימות טכניקות יעילות להדברת חולדות. בין אם נתקלתם בחולדה אחת בלבד ובין אם אתם סובלים ממכת חולדות רצינית, אנחנו ממליצים ליצור קשר עם לוכד חולדות בבאר יעקוב שיעריך את היקף הבעיה ויוציא לפועל את הפתרון המתאים ביותר.

לוכד חולדות בבאר יעקב
לוכד חולדות בבאר יעקב

קוברה הדברות - לוכד חולדות בבאר יעקב.

איך בכלל מגלים שיש חולדה בבית? אז קודם כל לפני שאתם מרשתים את הבית שלכם במלכודות מסוגים שונים וקוראים למדביר מומלץ לוודא שבאמת יש לכם חולדה בבית. זאת ניתן לעשות במספר דרכים:

  • כמובן שהדרך הקלה ביותר היא לזהות את החולדה בעין, ואם ראיתם חולדה מסתובבת בבית שלכם כל ספק הוסר. אם אתם מתקשים להבדיל בין חולדה לעכבר, יעזור לכם לדעת שחולדות מגיעות לגודל של כ-8 ס"מ בעוד עכברים הם חצי בגודל, וכן הזנב שלהן עבה יותר משל עכבר וקצר יותר מגופן.
  • אם לא הצלחתם "לתפוס את החולדה על חם" תוכלו לזהות נוכחות של חולדה באמצעות כרסומים. חולדות צריכות לשייף את השיניים שלהן ולכן פחות או יותר מכרסמות כל מה שנקרא בדרכן. שימו לב אם הופיעו כרסומים באוכל שלכם או בחוטי החשמל, הקירות, הרהיטים וכדומה.
  • דרך נוספת לגלות אם יש לכם חולדה בבית היא באמצעות ההפרשות שלה. גללים של חולדה דומים בצורתם לגרגר אורז בצבע חום- שחור, וגדולים מכך פי כמה.
לוכד חולדות באר יעקב

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

זיהיתי שיש חולדה בבית – מה ניתן לעשות? כפי שהמלצנו בתחילת המאמר, בכל מקרה אנחנו ממליצים להתקשר למדביר שכן גם אם הבעיה לא נראית גדולה ולמרות שמלכודות פשוטות ניתן לרכוש בעצמכם, מדביר יוכל להעריך באמת את היקף הבעיה, למצוא את הפתרון המתאים ובמידה והכי מתאים להשתמש במלכודת פשוטה, הוא יידע מהם המיקומים הטובים ביותר להציב אותה.

לוכד חולדות

בחרו מדביר עם רישיון מתאים בלבד

חשוב לזכור שמדביר הוא מקצוע המצריך רישיון מתאים מטעם המשרד להגנת הסביבה. כדי לקבל רישיון יש לעבור הכשרות מתאימות וכן להוציא תעודת יושר מהמשטרה, מהסיבה הפשוטה שמדביר שוהה בבתים כאשר בני הבית לא שם. מדביר שעובד ללא רישיון מתאים עובר על החוק.

חשוב לדעת שיש מספר סוגי רישיונות המסווגים לפי סוג בעל החיים המודבר ואמצעי ההדברה. המשרד להגנת הסביבה מספק היתר לקטילת חרקים, היתר לקטילת מכרסמים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד לא מוגבל. וודאו כי המדביר שאתם מזמינים מחזיק ברישיון המתאים.

לוכד חולדות מקצועי

כיצד מדבירים חולדות?

סוג ישנן מספר דרכים לעשות זאת:
מלכודת דבק מלכודת המדביקה אליה את החולדה וכביכול מונעת ממנה לזוז. אנחנו אומרים "כביכול" מכיוון שהמלכודת הזו לא הכי יעילה, שכן חולדות עלולות לכרסם את הגפיים שלהן כדי להימלט כך שאנחנו לא ממליצים על מלכודת זו.
מלכודת דלת מלכודת המושכת אליה את החולדה באמצעות פיתיון המונח בתוך כלוב, כאשר ברגע שהחולדה נכנסת אליו הדלת נסגרת והחולדה נכלאת בכלוב. חשוב לציין כי המלכודת לא הורגת את החולדה, ולכן לאחר שהיא נכלאת תצטרכו להרוג אותה בעצמכם או לחילופין לשחרר אותה במקום מרוחק מהבית.
מלכודת קפיץ מלכודת המושכת אליה את החולדה באמצעות פיתיון, כאשר ברגע שהחולדה נכנסת למלכודת נסגר עליה קפיץ שהורג אותה בו ברגע. מלכודת זו נחשבת ליעילה והומנית יחסית שכן המוות הוא מיידי ולא נגרם לה סבל.
תיבת האכלה אמצעי הדברה המיועד למצבים בהם יש כמות גדולה של חולדות. בתיבת האכלה יש רעל, ולכן רק מדביר מוסמך רשאי להציב אותה. העיקרון הוא שישנה תיבה כאשר חולדות נכנסות אליה ואוכלות מהרעל ומתות לאחר כמה ימים. למרות שהרעל לא נגיש לבני אדם, חשוב לעדכן את בני הבית היכן מוצבת התיבה.

קוברה הדברות - אוכלים את כל החולדות.

מחפשים לוכד חולדות בבאר יעקוב? אנחנו בחברת קוברה הדברות מתמחים בכל סוגי ההדברות: הדברת חולדות, עכברים, יתושים, ג'וקים, זבובים, ברחשים, פשפשים ועוד. אם זיהיתם מזיק בבית שלכם אל תחכו שהבעיה תגדל – התקשרו אלינו ונגיע בהקדם האפשרי.

השירות שאנחנו מספקים הוא באחריות – כלומר, עד שהבעיה לא נפתרת העבודה שלנו לא נגמרת. אם המזיקים חזרו התקשרו אלינו ונגיע שוב לטפל בבעיה ללא תשלום נוסף.

לוכד חולדות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל החולדות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button