לוגו015

לוכד חולדות בבאר יעקב

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד חולדות בבאר יעקב בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד חולדות בבאר יעקב?

לוכד חולדות בבאר יעקב

גיליתם שיש לכם חולדה בבית? אין צורך להיכנס לפאניקה. אמנם יש להיפטר מחולדות בהקדם האפשרי שכן הן מהוות בעיה תברואתית ועלולות להעביר מחלות וזיהומים, אך החדשות הטובות הן שקיימות טכניקות יעילות להדברת חולדות. בין אם נתקלתם בחולדה אחת בלבד ובין אם אתם סובלים ממכת חולדות רצינית, אנחנו ממליצים ליצור קשר עם לוכד חולדות בבאר יעקוב שיעריך את היקף הבעיה ויוציא לפועל את הפתרון המתאים ביותר.

לוכד חולדות בבאר יעקב, 24 שעות לשירותך.

לוכד חולדות בבאר יעקב

התפקיד של כל לוכד חולדות בבאר יעקב 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את החולדה. חשוב לקרוא ללוכד חולדות החל מהרגע הראשון בו צפינו בחולדות בבתנו. כך תבטיחו מינימום נזקים ותוכלו לחזור לשגרה באופן מהיר ומידי. כדי לבחור לוכד חולדות חשוב שיהיה זה לוכד בעל רישיון מקצועי וניסיון. כך תוודאו שמדובר באיש מקצועי מהימן שיעשה את העבודה המיטבית והיעילה ביותר. איך בכלל מגלים שיש חולדה בבית? אז קודם כל לפני שאתם מרשתים את הבית שלכם במלכודות מסוגים שונים וקוראים למדביר מומלץ לוודא שבאמת יש לכם חולדה בבית.

חדש! לוכד חולדות בבאר יעקב, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד חולדות בבאר יעקוב מהיום להיום. זיהיתי שיש חולדה בבית, מה ניתן לעשות? כפי שהמלצנו בתחילת המאמר, בכל מקרה אנחנו ממליצים להתקשר למדביר שכן גם אם הבעיה לא נראית גדולה ולמרות שמלכודות פשוטות ניתן לרכוש בעצמכם, מדביר יוכל להעריך באמת את היקף הבעיה, למצוא את הפתרון המתאים ובמידה והכי מתאים להשתמש במלכודת פשוטה, הוא יידע מהם המיקומים הטובים ביותר להציב אותה.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת חולדות 24/7 מומלץ. חשוב לזכור שמדביר הוא מקצוע המצריך רישיון מתאים מטעם המשרד להגנת הסביבה. כדי לקבל רישיון יש לעבור הכשרות מתאימות וכן להוציא תעודת יושר מהמשטרה, מהסיבה הפשוטה שמדביר שוהה בבתים כאשר בני הבית לא שם. לוכד חולדות שעובד ללא רישיון מתאים עובר על החוק.

חשוב לדעת שיש מספר סוגי רישיונות המסווגים לפי סוג בעל החיים המודבר ואמצעי ההדברה. המשרד להגנת הסביבה מספק היתר לקטילת חרקים, היתר לקטילת מכרסמים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד לא מוגבל. וודאו כי המדביר שאתם מזמינים מחזיק ברישיון המתאים.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

מחפשים לוכד חולדות בבאר יעקוב? אנחנו בחברת קוברה הדברות מתמחים בכל סוגי ההדברות: הדברת חולדות, עכברים, יתושים, ג'וקים, זבובים, ברחשים, פשפשים ועוד. אם זיהיתם מזיק בבית שלכם אל תחכו שהבעיה תגדל – התקשרו אלינו, הזמינו הדברה ונגיע בהקדם האפשרי.

השירות שאנחנו מספקים הוא באחריות – כלומר, עד שהבעיה לא נפתרת העבודה שלנו לא נגמרת. אם המזיקים חזרו התקשרו אלינו ונגיע שוב לטפל בבעיה ללא תשלום נוסף.

סוג ישנן מספר דרכים לעשות זאת:
מלכודת דבק מלכודת המדביקה אליה את החולדה וכביכול מונעת ממנה לזוז. אנחנו אומרים "כביכול" מכיוון שהמלכודת הזו לא הכי יעילה, שכן חולדות עלולות לכרסם את הגפיים שלהן כדי להימלט כך שאנחנו לא ממליצים על מלכודת זו.
מלכודת דלת מלכודת המושכת אליה את החולדה באמצעות פיתיון המונח בתוך כלוב, כאשר ברגע שהחולדה נכנסת אליו הדלת נסגרת והחולדה נכלאת בכלוב. חשוב לציין כי המלכודת לא הורגת את החולדה, ולכן לאחר שהיא נכלאת תצטרכו להרוג אותה בעצמכם או לחילופין לשחרר אותה במקום מרוחק מהבית.
מלכודת קפיץ מלכודת המושכת אליה את החולדה באמצעות פיתיון, כאשר ברגע שהחולדה נכנסת למלכודת נסגר עליה קפיץ שהורג אותה בו ברגע. מלכודת זו נחשבת ליעילה והומנית יחסית שכן המוות הוא מיידי ולא נגרם לה סבל.
תיבת האכלה אמצעי הדברה המיועד למצבים בהם יש כמות גדולה של חולדות. בתיבת האכלה יש רעל, ולכן רק מדביר מוסמך רשאי להציב אותה. העיקרון הוא שישנה תיבה כאשר חולדות נכנסות אליה ואוכלות מהרעל ומתות לאחר כמה ימים. למרות שהרעל לא נגיש לבני אדם, חשוב לעדכן את בני הבית היכן מוצבת התיבה.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button