לוכד חולדות בנס ציונה

צריכים לוכד חולדות בנס ציונה ?

תיזהרו ממדביר חלטורה!
100% אחריות, עם 100% הצלחה.

אל תהססו תתקשרו,  אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד חולדות בנס ציונה?

חולדה היא מכרסם אינטליגנטי עם יכולות פיזיות מרשימות; חולדות מסוגלות לטפס על עצים ולעיתים אף קירות, לשחות ויש להן חושים מחודדים ומפותחים. מסיבה זו סביר מאוד שבשלב כזה או אחר תמצאו חולדה בבית שלכם שכן הן יודעות איך להגיע. חולדות עלולות להגיע אליכן הביתה במספר דרכים, וכדי להתמודד איתן מומלץ להיעזר בשירותו של לוכד חולדות בנס ציונה. במדריך זה נרחיב על חולדות, איך הן מגיעות אליכם הביתה, כיצד למנוע את הגעתן וכיצד להיפטר מהן במידה והגיעו.

לוכד חולדות בנס ציונה
לוכד חולדות בנס ציונה

קוברה הדברות - לוכד חולדות בנס ציונה.

למה בעצם חשוב להיפטר מהר מחולדות? במידה והגיעה אליכם חולדה הביתה חשוב לעשות מה שאפשר כדי להיפטר ממנה כמה שיותר מהר. מלבד העובדה שבהחלט לא נעים שיש חולדה בבית, חולדה עלולה להיות מפגע תברואתי והיגייני. חולדות עלולות להגיע לאוכל שלכם ולכרסם אותו למעשה מכרסמות כל מה שנקרא בדרכן. הן חיות בביוב ועלולות להעביר חיידקים ומחלות, וכשהן מרגישות מאוימות הן עלולות לנשוך אתכם או את בעלי החיים שלכם (ובמידה וזה קרה יש ללכת למיון).

לוכד חולדות נס ציונה

מהיכן חולדות מגיעות?

כדי למנוע מראש הגעתן של חולדות חשוב להבין מהיכן הן מגיעות וכך ניתן להתמודד עימן.
דרך עבודות תשתיות וביוב דרך פתחים דרך הגינה
אחת הסיבות הנפוצות להגעתן של חולדות היא עבודות תשתיות למיניהן במסגרתן העירייה או גורם אחר פותח קווי ביוב. כך חולדות עולות לפני הקרקע ועלולות להתפשט לכל עבר. לכן במידה ומתבצעות קרבכם עבודות ביוב וראיתם חולדות מסתובבות בחוץ יש להתקשר לעירייה שישלחו יחידת הדברה וידבירו את קווי הביוב והשוחות העירוניים. כל פתח בבית שלכם לחוץ הוא פתח פוטנציאלי דרכו חולדה יכולה להיכנס. זכרו שגם אם מדובר בפתח קטן שלא נראה שחולדה יכולה להיכנס דרכו סביר מאוד שהיא יכולה, שכן הן מסוגלות להשתחל דרך פתחים קטנים וגם לכרסם את דרכן פנימה אם יש צורך. פתחים כאלה נוצרים פעמים רבות בשיפוצים, ולכן יש לוודא שאטמתם כל פתח שכזה. גינה היא מקום נהדר לחולדה להסתתר בו, בעיקר כשמדובר בגינה שלא מתוחזקת. כשדשא גדל פרא ויש עשבים רבים לחולדות יש הרבה מקום להסתתר וזה בדיוק מה שהן מחפשות. כמו כן, חולדות יכולות לטפס על עצים וכך להגיע גם לקומות גבוהות. לכן יש לדאוג לטיפוח קבוע של הגינה, הכולל כיסוח דשא וגיזום העצים.

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

לא סתם חולדות נכנסות אליכם הביתה. בבתים שלנו יש דברים שחולדות מחפשות: מים, אוכל ומקומות מסתור. לכן כדי להפחית את הסיכוי שהן יגיעו אלינו הביתה ויישארו שם, יש לדאוג שלא יהיה להן מה לחפש שם. את כל האוכל בבית יש לאחסן ולסגור היטב כך שחולדות לא יוכלו להגיע אליו ולכרסם, וכמו כן יש לרוקן באופן תכוף את פחי האשפה. כל מקור של לחות ומים יש לייבש – כמו למשל נזילות בצנרת או בברזים ומזגן מטפטף.

לוכד חולדות

זיהיתי שיש חולדה בבית – כיצד ניתן להיפטר ממנה?

במידה וראיתם חולדה בבית או הבנתם שיש לכם כזו בדרך אחרת, ישנם כמה דברים שניתן לעשות כדי להיפטר ממנה. אנחנו ממליצים בכל מקרה להזמין מדביר מקצועי שיגיע אליכם הביתה ויוודא כי אכן מדובר בחולדה, ויעריך את היקף התופעה. מלכודות פשוטות ניתן לרכוש בעצמכם, אך מדביר מקצועי יידע מהם המיקומים הכי טובים להניח אותם שיבטיחו את לכידתן.

בכל מקרה, דרך ההתמודדות קשורה בהיקף הבעיה. אם מדובר בחולדה אחת ניתן לרכוש מלכודת חולדות (או כמה מלכודות ליתר ביטחון) כאשר המלכודות המומלצות הן מלכודת קפיץ במידה ואתם רוצים שהחולדה תמות במקום, או מלכודת כלוב אם אתם מעוניינים לתפוס אותה בחיים ולשחרר אותה הרחק מהבית.

עם זאת, במידה ומדובר בבעיה רצינית יותר יש צורך להשתמש בתיבת האכלה שרק מדביר מוסמך רשאי לשים. תיבת האכלה היא למעשה תיבה מלאה ברעל אותו אוכלות החולדות וגורם למותן לאחר מספר ימים.

לוכד חולדות מקצועי

קוברה הדברות - אוכלים את כל החולדות.

מחפשים לוכד חולדות בנס ציונה? אנחנו בחברת קוברה הדברות נשמח לעמוד לשירותכם ולהגיע לקריאה שלכם בהקדם האפשרי. אנחנו מתמחים בהדברת מזיקים מכל הסוגים כולל הדברת חולדות, ומבחינתנו לא סיימנו לעבוד כל עוד הבעיה לא נפתרה מבחינתכם.

לוכד חולדות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל החולדות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.