לוגו015

לוכד חולדות ברמלה

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד חולדות ברמלה בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד חולדות ברמלה?

לוכד חולדות ברמלה

זיהיתם חולדה בבית? קוברה הדברה ממליצים לכם להזמין לוכד חולדות ברמלה שיודע לעשות זאת בצורה בטוחה ואחראית, אתם מוזמנים לחייג אלינו ולשים סוף לחולדות. זה בהחלט לא כיף לגלות שיש בבית שלכם חולדה. זה עוד יותר לא נעים לגלות שחולדה כרסמה מהאוכל שלכם או את הקירות שלכם, ומן הסתם נרצה להיפטר ממנה כמה שיותר מהר. יחד עם זאת, אין צורך להיכנס לפאניקה. חברת הדברה יודעת להתמודד טוב מאוד עם חולדות ולהעלים אותן וגם יש לנו כמה עצות לתת לכם על מנת שהן לא יחזרו. רק חשוב לא לנסות ללכוד את החולדה בעצמכם הדבר מסוכן ואינו מומלץ בכלל. חולדות עלולות לשאת על עצמן מחלות מסוכנות ואתם עלולים להידבק מהניסיון ללכוד את החולדה בעצמכם.

לוכד חולדות ברמלה, 24 שעות לשירותך.

לוכד חולדות ברמלה

אז אל תגידו שאין לכם זמן זכרו את המשפט החכם של פרנסיס בייקון: "לבחור את הזמן הנכון – פירושו לחסוך בזמן", והזמן הנכון להזמין לוכד חולדות ברמלה 24 שעות, הוא תמיד עכשיו! לוכד חולדות רציני תחילה יזהה אם יש לנו בכלל חולדה בבית. אנחנו בהחלט ממליצים שלפני שתרשתו את כל הבית שלכם במלכודות לחולדות תוודאו שאכן יש בבית שלכם חולדה. יש מספר דברים שניתן לעשות כדי לוודא זאת. אם רואים את החולדה בעין זה הכי קל. חולדה למעשה נראית כמו עכבר, רק גדולה יותר: עכבר מגיע לגודל של עד 4-5 ס"מ, בעוד חולדה כפולה ממנו בגודלה ובנוסף הזנב שלה עבה יותר וקצר יותר מגופה. כמו כן, תוכלו לזהות שיש לכם חולדה בבית באמצעות הכרסומים שלה; חולדות זקוקות לשייף את השיניים שלהן ולכן את מכרסמות פחות או יותר כל דבר שנקרא בדרכן. במידה וראיתם כרסומים במזון שלכם, בחוטי חשמל, קירות וכדומה יש לכם מכרסם בבית. גם עכברים נוטים לכרסם, אך הכרסומים שלהם קטנים יותר.

חדש! לוכד חולדות ברמלה, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד חולדות ברמלה מהיום להיום. למה חולדות מגיעות לבית שלכם מלכתחילה? חולדות מחפשות באופן כללי שלושה דברים: מים, אוכל ומחסה. הבתים שלנו מספקים להן את הצרכים הללו בצורה מושלמת: בבית יש שפע אוכל שהן יכולות לכרסם ממנו, מקומות טובים להסתתר בהם ואם יש להן מזל הן ימצאו איזו נזילה או ברז שלא סגרנו כמו שצריך לשתות ממנו. כל זה לא אומר כמובן שאין מה לעשות עם זה – בדיוק ההפך: כעת משיודעים מה החולדות מחפשות אפשר לדעת גם איך למנוע מהן את הדברים הללו.

כך למשל, את המזון חשוב לאחסן היטב ולסגור באופן יסודי כך שחולדות לא יוכלו לכרסם ממנו; את פחי האשפה בכל הבית יש להחליף לפחות פעם ביום כדי שלא תצטבר אשפה בפח שחולדות יוכלו לאכול ממנה; במידה ויש איזשהו מקור רטיבות בבית שלכם כמו מזגן מטפטף או צינור דולף יש לטפל בכך.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת חולדות 24/7 מומלץ. מחפשים לוכד חולדות ברמלה? אנחנו בקוברה הדברות נדאג לכל מה שאתם צריכים. התקשרו אלינו ונגיע בהקדם האפשרי לטפל בבעיה באחריות. אנחנו מתמחים בהדברה של כל סוגי המזיקים: חולדות, עכברים, ג'וקים, פשפשים, ברחשים ועוד.

איזה מלכודת מומלץ לקנות? במידה ואתם קונים מלכודת לחולדות, מומלץ להכיר את סוגי המלכודות השונים ובאיזה מצב מומלץ להשתמש במלכודת מסוימת. בטבלה הבאה:

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

גיליתי שיש לי חולדות בבית. כיצד ניתן לטפל בכך? ההמלצה שלנו היא בכל מקרה להזמין מדביר מקצועי, בין אם גיליתם חולדה אחת ובין אם יש מכת חולדות רצינית. אמנם יתכן ולשים מלכודת יספיק, אך לוכד חולדות יודע לזהות היכן חולדות מתחבאות, מהם המיקומים הטובים ביותר לשים מלכודות ולזהות את היקף התופעה. יתכן ואתם חושבים שיש לכם רק חולדה אחת בבית אך למעשה יש יותר מאחת.

בכל מקרה, במידה ויש לכם חולדה אחת או שתיים אפשר לטפל בכך באמצעות מלכודות פשוטות עליהן נרחיב בהמשך. במידה והבעיה רצינית יותר יש להשתמש בתיבת האכלה, אותה רק מדביר מוסמך רשאי להתקין.

סוג סוגי מלכודות חולדות
מלכודת דבק משטח שמטרתו להדביק אליו את החולדה כך שלא תוכל לזוז עד שתמצאו אותה. יש לציין שמדובר במלכודת לא יעילה במיוחד, מהסיבה הפשוטה שחולדות עלולות לכרסם לעצמן את הרגליים ולהימלט, כך שהמלכודת גם לא כל כך עובדת וגם אכזרית.
מלכודת קפיץ מלכודת שהורגת את החולדה באופן מיידי כשזו נכנסת אליה. נחשבת למלכודת יעילה והומנית שכן היא לא גורמת סבל.
מלכודת כלוב מלכודת שלא הורגת את החולדה אלא רק כולאת אותה. מתאימה בעיקר אם אתם לא מעוניינים להרוג את החולדה, אך יש לשחרר את החולדה הרחק מהבית.
תיבת האכלה תיבת רעל המיועדת לכמות גדולה של חולדות. רק מדביר מוסמך רשאי להשתמש בה.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button