לוגו015

לוכד חולדות בשוהם

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד חולדות בשוהם בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד חולדות בשוהם?

לוכד חולדות בשוהם

מה הדרך הנכונה לבחור לוכד חולדות בשוהם, עם מי אפשר להתייעץ כדי להרחיק מהגינה סוגים שונים של מכרסמים ואיזה פעולות מנע ניתן לנקוט מראש? במאמר הבא נביא תשובות לשאלות אלו ואחרות ונתמקד בשוהם כדוגמא ליישוב שנמצא באזור מרכזי וניתן להזמין אליו שירותי הדברה מקצועיים.

חולדות נמצאות גם בסביבת בתים פרטיים וצמודי קרקע וגם בערים צפופות עם בנייני מגורים גבוהים. כמו כן, חולדות בפרט ומכרסמים בכלל מגיעים לדרגת הישרדות גבוהה והם מסוגלים לחיות גם במקומות פתוחים כמו שדות חקלאיים, יישובים, קיבוצים ועוד. עם זאת, יש הבדל בין האופן שבו מתמודדים עם חולדות ומכרסמים באזורים שונים בארץ.

הדוגמא הכי טובה לאופן שבו אפשר להתמודד עם סוגים שונים של חולדות ומכרסמים מגיעה מיישובים כמו שוהם. בגלל שהיישוב שוהם נמצא במיקום מרכזי, הוא עוזר לנו לדעת באיזה פרמטרים להתמקד על מנת להשוות בין סוגים שונים של שירותי הדברה. מעבר לכך, ניתן להשתמש ביישוב שוהם בתור דוגמא לאופן שבו מקבלים המלצות על לוכדי חולדות ועכברים.

לוכד חולדות בשוהם, 24 שעות לשירותך.

לוכד חולדות בשוהם

התפקיד של כל לוכד חולדות בשוהם 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את החולדה. הדרך הנכונה לבחור לוכד חולדות היא לבדוק מה רמת המקצועיות שלו ובאיזה שיטה הוא משתמש. אם כבר יודעים בוודאות שיש חולדה בבית, בחצר, בעסק, בחנות או בכל מקום אחר. יש להקפיד לפנות אל הלוכד כמה שיותר מהר. במקרים כאלה, חשוב גם לבדוק איפה בדיוק הלוכד נמצא וכמה זמן ייקח לו להגיע. לשם השוואה, יש מצבים שבהם רק חושדים בנוכחות של חולדות או עכברים בבית ובחצר. חשד כזה עלול להתעורר כאשר מזהים גללי חולדות ועכברים, אם שומעים רעשים מוזרים מעליית הגג וכן הלאה. במקרים של חשד להופעת חולדות צריך גם כן ליצור קשר עם לוכד מקצועי כמה שיותר מהר. קחו נשימה ארוכה, סביר להניח שתרגישו פחות לחוצים תוכלו גם לבדוק את מספר שנות הניסיון וההמלצות שיש ללוכד שלכם.

חדש! לוכד חולדות בשוהם, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד חולדות בשוהם מהיום להיום. היישוב שוהם ששוכן במרכז הארץ ובחבל מודיעין מהווה דוגמא מעולה אל המקורות שאליהם כדאי לפנות אם רוצים לקבל המלצות על לוכד חולדות. בגלל שמצד אחד מדובר על יישוב מאוד מרכזי אבל מצד שני על יישוב קטן, ניתן לשלב בין סוגים שונים של המלצות ולרכז את המידע תחת קורת גג אחת.

המידע הרלוונטי לבחירה נכונה של לוכד חולדות בשוהם יכול להיות תוצאה של התייעצות עם חברים, קרובים ובני משפחה. אם ממילא גרים בשוהם ורק רוצים להתייעץ עם חברים ומשפחה לגבי הדרך הנכונה לבחור לוכד חולדות, לא אמורה להיות בעיה לעשות את זה מול אנשים מהמעגל הקרוב. במקרים אחרים, יכול להיות שלא תהיה ברירה אלא להרחיב את מעגל ההמלצות ולהשתמש במידע מאתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת חולדות 24/7 מומלץ. האמת היא שהיישוב שוהם יכול להיות דוגמא מעולה גם לאופן שבו כדאי לפעול אם רוצים למנוע מלכתחילה את הסיכוי להופעת חולדות ומכרסמים. אמנם לא ניתן לעשות את זה בצורה הרמטית, אבל בהחלט יש דרכים לפעול כדי לצמצם את הסיכון.

הדרך הכי טובה אפקטיבית לצמצם את הסיכון להופעת חולדות היא לחסום את מקורות המים והמזון. בנוסף, צריך לדאוג לנקות את הגינה והחצר כדי שלא יהיה למכרסמים איפה להסתתר. ברוב המקרים, חולדות ועכברים לא יגיעו אל מקומות שבהם אין להם גישה אל מקומות מסתור, אוכל ושתייה. אז מהבחינה הזו גם אין הבדל בין שוהם לבין יישובים אחרים בישראל, כי התחזוקה מתבצעת באותה צורה.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

הזמינו עוד היום הדברה למניעת הופעת חרקים ומזיקים. במבט רחב יותר, אפשר גם להמליץ על שירותי הדברה כלליים שכוללים בתוכם את האפשרות להזמנת לוכד חולדות בשוהם. אם רוצים למנוע מהחולדות להופיע, צריך לדאוג שלא יהיו בסביבה חרקים או זוחלים שהם עלולים להיות מוזנים מהם. לכן הסוד האמיתי בהתמודדות עם מכרסמים הוא לא להסתפק בלכידת החולדות, אלא לבצע טיפול מקיף.

המומחים של קוברה הדברות ישמחו לרכז עבורך את שירותי ההדברה החשובים תחת קורת גג אחת. עם התמחות כמו שלנו בכל סוגי ההדברה, יש לך עכשיו אל מי לפנות בכל שעה ובכל יום. כעת, כל שעליך לעשות הוא לשוחח איתנו.

זיהוי כמובן שהדרך הקלה ביותר לזהות נוכחות של חולדה היא פשוט לראות אותה. במידה ואתם לא מבדילים בין חולדה לעכבר, יעזור לכם לדעת שעכבר מגיע לגודל של כ-4 ס"מ בעוד חולדה כפולה ממנו בגודל. כמו כן, לעכבר יש זנב דק וארוך מגופו, בעוד זנבה של חולדה עבה יותר וקצר מגופה.
פיתיון דרך לוודא שיש לכם מכרסם בבית (לאו דווקא יסייע לכם להבין אם עכבר או חולדה) היא להשאיר חתיכת נקניק או מזון אחר בחוץ למשך הלילה. במידה והחתיכה כורסמה או נלקחה ואין לכך שום הסבר אחר אז כנראה שיש לכם מכרסם בבית.
גללים עוד דרך לזהות נוכחות של חולדה בבית היא באמצעות הגללים שלה. גללים של חולדות הן בצורה של גרגר אורז אך גדולים מכך פי כמה, ובצבע שחור- חום. גללי עכבר לעומת זאת דומים לגללים של חולדות אך הם בגודל של גרגר אורז.
כרסום חולדות הן מכרסמים, ולכן אם יש לכם חולדה בבית סביר שתזהו כרסומים. זה יכול לקרות בכל מקום שכן חולדות מכרסמות פחות או יותר הכל: מזון, חוטי חשמל, משקופים, קירות וכל מה שנקרא בדרכן למעשה.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button