לוכד חולדות בתל אביב

צריכים לוכד חולדות בתל אביב ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד חולדות בתל אביב?

הסביבה הגיאוגרפית שבה נמצאת תל אביב לא רק הופכת אותה לאחת הערים הגדולות והסואנות בישראל, אלא גם מגדילה את הסיכוי להופעת סוגים שונים של מכרסמים וחולדות. עם זאת, הזמנת לוכד חולדות יכולה לפתור את הבעיה ולכן כדאי לדעת איך עושים את זה נכון.

השוואה בין סוגים שונים של שירותי הדברה יכולה לעזור למצוא לוכד חולדות בתל אביב ובערים אחרות בישראל. עם זאת, קיימים הבדלים בין הכלים והשיטות שבהם משתמשים לוכדי חולדות בכל עיר בארץ. בשביל ללכוד את החולדות ולצמצם את הסיכוי להופעת המכרסמים בעתיד, מאוד חשוב להתאים את השיטה שבה משתמשים למאפיינים של העיר ולתכונות שלה.

תל אביב למשל היא עיר שנמצאת באזור גוש דן ובסביבה מאוד סואנת. אז מצד אחד, הסביבה הגיאוגרפית שבה נמצאת תל אביב הופכת אותה לעיר מאוד צפופה, גדולה וסואנת. מצד שני, בגוש דן יש אחוזי לחות גבוהים ותנאים גיאוגרפיים נוחים יחסית להתפשטות אוכלוסיית המכרסמים בכלל והחולדות בפרט. אם מוסיפים לזה את קווי הצנרת והתשתיות הישנים של תל אביב, מקבלים מתכון שעלול לגרום לעוגמת נפש.

לוכד חולדות בתל אביב
לוכד חולדות בתל אביב

קוברה הדברות - לוכד חולדות בתל אביב.

לוכד חולדות שנדרש להגיע לתל אביב חייב להביא בחשבון את המאפיינים השונים של העיר. בשביל לפתור את הבעיה גם עכשיו וגם בעתיד, המדביר לא יכול להסתפק רק בלכידה של החולדה. למעשה, הלכידה של החולדה או המכרסם היא רק הצעד הראשון. אחרי הצעד הזה, על הלוכד למצוא את המקור של הבעיה.

במילים אחרות, התפקיד של לוכד חולדות הוא לנטרל את הגורמים השונים בסביבת הסיכון להופעת המכרסמים. בשביל לעשות את העבודה שלו, הוא צריך להתמודד עם הסיבה לבעיה ולא רק עם הסימפטומים שעל פני השטח. בהקשר הזה, יש לציין שהסיבה לבעיה שונה בכל עיר: בעוד בתל אביב היא קשורה כאמור לאקלים הלח או לצנרת הישנה, בערים אחרות אלו יכולות להיות סיבות אחרות לגמרי.

לוכד חולדות תל אביב

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

מה הקשר בין עבודות הרכבת הקלה לבין הזמנת לוכד חולדות? התקופה האחרונה בתל אביב היא דוגמא מעולה לאופן שבו כדאי לבחור לוכד חולדות. בגלל שבשנים הבאות יתבצעו עוד ועוד עבודות על הרכבת הקלה וחפירות פחות או יותר בכל האזורים השונים של תל אביב, יש סיכוי גבוה מאוד להופעת חולדות ועליית מכרסמים על פני הקרקע. בשביל להתמודד עם הבעיה, צריך להזמין לוכד חולדות אמין שמכיר את העיר.

לוכד חולדות צריך לבדוק איפה הן בדיוק נמצאות ומה גרם להן להגיע. באזורים שבהם כיום מתבצעות העבודות על הרכבת הקלה, עליו לגלות זמינות גבוהה ולעמוד לרשות הלקוחות בכל מקרה של דילמה או התלבטות. יתרה על כך, על לוכד חולדות מיומן להציע את השירות שלו גם לאנשים פרטיים בתל אביב אבל גם לבעלי עסקים, חנויות או גופים ציבוריים.

לוכד חולדות

איך לבחור לוכד חולדות בתל אביב?

מי קהל היעד של שירותי הדברה ולכידת חולדות? תל אביב היא עיר שיש בה ביקוש גבוה לשירותי הדברה מצד קהלי יעד מאוד שונים. מצד אחד, יש את האנשים הפרטיים שבוחרים לקנות דירה או לשכור אותה בתל אביב וגוש דן. אצל אותם לקוחות, הדגש הוא על זמינות גבוהה של לוכד חולדות ועל השימוש בשירות שלו כחלק בלתי נפרד מניסיון לשפר את איכות החיים.

מצד שני, יש את בעלי העסקים שעובדים בתל אביב או מחזיקים חנויות במרכז העיר ובשכונות הסואנות. אצל אותם לקוחות, הדבר החשוב הוא לשלב את השירות של לוכד חולדות יחד עם שירותי הדברה נוספים. כמו כן, ברוב המקרים מעדיפים הלקוחות העסקיים לתאם את שירותי ההדברה בערב ומחוץ לשעות העבודה – בעוד לקוחות פרטיים ובעלי בתים או דירות עושים את זה בבוקר וכאשר הם לא נמצאים.

לוכד חולדות מקצועי

סוגי מלכודות עכברים

סוג נפרט קצת על סוגי המלכודות הקיימים בשוק:
מלכודת דלת: מלכודת דלת, או מלכודת כלוב היא למעשה כלוב בתוכו מונח פיתיון כאשר המטרה היא שהחולדה תיכנס לכלוב כדי לנגוס בפיתיון ומיד לאחר מכן הדלת תיסגר והחולדה תיכלא בכלוב. חשוב לזכור כי החולדה נשארת בחיים בכלוב, ובמידה ואתם משחררים אותה ולא הורגים אותה יש לעשות זאת במקום רחוק מהבית על מנת שלא תחזור.
מלכודת קפיץ: מלכודת שסוגרת על החולדה ברגע שהיא נכנסת אליה והורגת אותה באופן מיידי. מלכודת שנחשבת ליעילה, והורגת את החולדה ללא סבל מיותר.
מלכודת דבק: לכאורה מדביקה אליה את החולדה, אך נחשבת ללא יעילה וגורמת סבל רב שכן חולדה יכולה לכרסם את רגליה כדי לצאת מהמלכודת.

קוברה הדברות - אוכלים את כל החולדות.

קוברה הדברות תביא אליך לוכד חולדות. יצירת קשר עם חברת קוברה הדברות תעזור לך לתאם ביקור מהיר וזריז של לוכד חולדות. אנו עובדים בפריסה ארצית רחבה ומספקים שירותי הדברה לכל אזור המרכז, עם דגש על יחס אישי לכל לקוח ובעיקר על תוצאות מעולות.

רוצה לקבל פרטים נוספים על לוכד חולדות? נמאס לך לפגוש מכרסמים ועכברים ברחבי תל אביב? נשמח לעמוד לרשותך מיד בהשארת פרטים באתר.

לוכד חולדות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל החולדות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button