לוכד עכברים באור יהודה

צריכים לוכד עכברים באור יהודה ?

תיזהרו מלוכד עכברים חלטורה!

הם מגעילים
לוכד חולדות עכברים
הם מציקים
ריסוס

אנחנו נחסל אותם.
תפסיקו להסס תתקשרו… 

מחפשים לוכד עכברים באור יהודה?

לפעמים מגיעים אלינו הביתה אורחים לא רצויים, והכוונה שלנו כאן היא לא לקרובי משפחה שלא רצינו לראות אלא מכרסמים למיניהם שמסתובבים לנו בבית. חשוב לדעת שעכברים בבית זוהי בעיה תברואתית והיא חמורה יותר מסתם עניין אסתטי, ולכן במידה וזיהיתם שיש לכם עכבר בבית חשוב ללכוד אותו במהירות האפשרית. במידה ויש בבית יותר מעכבר אחד או שניים מומלץ כבר ליצור קשר עם לוכד עכברים מקצועי.

לוכד עכברים באור יהודה

קוברה - לוכד עכברים באור יהודה.

איך בכלל נדע שיש לנו עכבר בבית? אם אתם חושדים שיש לכם עכבר בבית, מומלץ קודם כל לוודא שאתם לא מדמיינים לפני שאתם מתקשרים ללוכד עכברים/ מדביר או מניחים מלכודות בכל רחבי הבית. ישנן כמה שיטות לזהות נוכחות של עכבר בבית:

לוכד עכברים אור יהודה
איך יודעים אם יש עכבר
טריק הפיתיון סימני צואה סימני כרסום זיהוי
אתם יכולים להוציא חתיכה קטנה של נקניק ולהניח אותה בחוץ במשך לילה. במידה והנקניק כורסם מעט או שהחתיכה כולה נלקחה (ואין בבית בעל חיים אחר) אז כנראה שיש לכם מכרסם בבית. ניתן לזהות עכברים לפי הצואה שלהם. גללי עכברים דומים בגודלם וצורתם לגרגר אורז שחור, ובמידה וראיתם כאלה אז ברכות – יש לכם עכבר בבית. עכברים נהנים מאוד לכרסם מזון, חוטי חשמל, קירות ולמעשה כל דבר שנקרא בדרכם. במידה וזיהיתם כרסומים כאלו סביר מאוד שיש לכם עכבר בבית. הכי קל לזהות נוכחות של עכבר בבית אם רואים אותו פיזית. כדאי לדעת שעכברים וחולדות די דומים ולפעמים ניתן להתבלבל בניהם, אך חולדות הרבה יותר גדולות (עכברים מגיעים לגודל של עד 4 ס"מ וחולדות כפולות בגודלן) וכן לעכברים יש זנב דק וארוך יותר מגופם.

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

הדברת / לכידת עברים – האם ניתן לעשות לבד? התשובה לכך היא שתלוי בהיקף התופעה. במידה ויש לכם עכבר אחד בבית או מקסימום שניים אז תוכלו לדאוג להדברה לבד באמצעות מלכודות עכברים מסוגים שונים. שימו לב העכברים מתרבים מהר מאוד והדבר יכול להביא למכת עכברים רצינית, מלכודות פשוטות לא יספיקו ותצטרכו להשתמש בתיבת האכלה. בגלל שתיבת האכלה מכילה רעל, רק מדביר מוסמך יכול להשתמש בה. לכן מומלץ מלכתחילה לפנות למקצוען.

לוכד עכברים

מלכודות עכברים שניתן לרכוש לבד

ישנן מספר סוגים של מלכודות כאלו:

  1. מלכודת דבק: משטח עליו מרוח דבק, כאשר מטרת המלכודת היא למשוך את העבר אליה כך שהוא נדבק אליה ולא יכול לזוז. נציין כאן שלא מדובר במלכודת מומלצת במיוחד, שכן עכברים יכולים לכרסם את גפיהם כדי להימלט (כן, זה נורא כמו שזה נשמע) וגם אם הם לא יצליחו לברוח מלכודת זו נחשבת לאכזרית במיוחד.
  2. מלכודת כלוב: מלכודת כלוב / מלכודת דלת היא מלכודת שמושכת אליה עת העכבר באמצעות פיתיון, כאשר ברגע שהעכבר נכנס לכלוב הדלת נסגרת עליו והעכבר נכלא בפנים. זוהי מלכודת מומלצת בעיקר למי שרוצים ללכוד את העכבר ולא להרוג אותו.
  3. מלכודת קפיץ: מלכודת שמושכת אליה את העכבר, וברגע שהוא נוגס בפיתיון נסגר עליו קפיץ שהורג אותו באופן מידי.
לוכד עכברים מקצועי

איך לבחור לוכד עכברים באור יהודה?

לוכד עכברים מקצועי ישתמש במקרים מסוימים בתיבת האכלה. הדברה באמצעות תיבת האכלה. כשיש מכת עכברים רצינית בבית בדרך כלל נשתמש בתיבת האכלה. תיבת האכלה זו תיבת מלאה ברעל שמוצבת במקומות נסתרים, אליה נכנסים העכברים ואוכלים מהרעל. העכברים לא מתים באופן מיידי, אלא רק לאחר כמה ימים כדי שעכברים אחרים לא יבינו מהי סיבת המוות.

לוכד עכברים מחיר

קוברה הדברות - אוכלים את כל העכברים.

קוברה הדברות מספקת שירותי הדברות מכל הסוגים: לוכד עכברים באור יהודה וערים נוספות, הדברת חרקים, חולדות, ג'וקים, פשפשים ועוד. זיהיתם שיש לכם מזיקים בבית? אל תהססו, התקשרו אלינו ומדביר שלנו יבוא אליכם בהקדם האפשרי ויפטר מהם.

אור יהודה לוכד עכברים