לוכד עכברים באשדוד

צריכים לוכד עכברים באשדוד ?

תיזהרו מלוכד עכברים חלטורה!

הם מגעילים
לוכד חולדות עכברים
הם מציקים
ריסוס

אנחנו נחסל אותם.
תפסיקו להסס תתקשרו… 

מחפשים לוכד עכברים באשדוד?

אין אדם שישמח לגלות שרץ לו עכבר בתוך הבית. העכבר אינה חיה נחמדה ומעוררת פחד ולחץ אצל הרבה מבני האדם. בנוסף, לעכבר בבית עלולות להיות השלכות תברואתיות ונזקים ברכוש, ולכן לאחר גילוי עכבר בבית יש לטפל בבעיה במהרה בעזרת מדביר או לוכד עכברים מקצועי. במידה ומדובר בעכבר אחד או שניים, ולא בלהקה גדולה, ניתן לטפל גם בבעיה בעצמכם. קוברה הדברות ישמחו לתת לכם את השירות המתבקש.

לוכד עכברים באשדוד

קוברה - לוכד עכברים באשדוד.

זיהוי העכברים: לפני שאנו מתקשרים ומזמינים לוכד עכברים, נסו לחפש את מסלול העברים וסימנים מזהים על מנת להבין שאכן קיים עכבר בביתכם.

  • אם ראיתם ברחבי הבית גללים קטנים שחורים (בערך בגודל של אורז) ככל הנראה מדובר בגללי עכבר.
  • אם נתקלתם בביתכם בכרסומים של רהיטים, כבלי חשמל או פריטי אינסטלציה ככל הנראה מדובר בעכבר שמסתובב בביתכם ועושה נזקים.
 

מיותר לציין, אם ראיתם מכרסם יחסית קטן, רץ בביתכם ומתחבא במחבואים קטנים – מדובר בעכבר. אם אינכם בטוחים שיש עכבר בבית, ניתן להשאיר פרוסת נקניק על הרצפה למשך לילה ובבוקר לבדוק אם נאכל.

לאחר שהבנתם שיש עכשיו בבית, נסו למצוא את המסלול שלו. נסו לעקוב לאחר הסימנים שמצאתם ואולי תמצאו את מקום המסתור של אותו העכבר ונסו להבין כמה הבעיה חמורה והאם קיים עכבר אחד בלבד או בחבורת עכברים גדולה. אם מדובר בעכבר בודד, נסו לתפוס אותו לבדכם.

לוכד עכברים אשדוד

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

כיצד לתפוס עכבר לבד? חשוב לציין שמומלץ לנסות לתפוס עכבר בעצמנו רק אם מדובר בעכבר בודד שמשוטט לנו בבית, אם מדובר בחבורת עכברים מומלץ לפנות ללוכד עכברים מקצועי שישים סוף לאותה החבורה שנזקיה יכולים להיות רבים ויקרים. ניתן לתפוס עכברים בעזרת מספר שיטות:

 

לוכד עכברים

האם לוכד עכברים יכול לעזור לי?

לוכד עכברים הינו הבעל מקצוע והגורם הטוב ביותר להיעזר בו ללכידת עכברים. לוכד עכברים יכול לתפוס לכם את העכבר במיידית מבלי מאמץ שלכם כלל ומבלי לשרוף ימים ולילות ברדיפה אחרי העכבר. לכל לוכד עכברים ישנם שיטות הלכידה הייחודיות שלו איתם הוא פועל בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לוכד עכברים מקצועי

איך לבחור לוכד עכברים באשדוד?

לסיכום, אף על פי שמראה העכבר נראה חמוד ונחמד, מראה העכבר הינו מטעה לגבי אופיו האמיתי. העכבר הינו בעל חיים מזיק העלול לגרום נזקים רבים בבית שלנו, בכבלי החשמל, ברהיטים ובאינסוף דברים נוספים שהעכבר יראה לנכון לכרסם אותם. לכן חשוב לפעול במיידי ללכידתו של העכבר. אם מדובר בעכבר בודד ניתן לנסות לתפוס אותו לבדנו ובעת הצורך להזמין לוכד עכברים, אך אם מדובר בכמה עכברים מומלץ לפנות ישר ללוכד עכברים שילכוד את כולם. לוכד עכברים יכול ללכוד את העכברים במיידי ובשיטות שונות שאינן פוגעות בצומח או בחי.

לוכד עברים מחיר

קוברה הדברות - אוכלים את כל העכברים.

קוברה הדברות הינה חברת הדברה המספקת שרותי הדבקה ולכידת מזיקים שונים במגוון שיטות. השיטות בהן פועלת קוברה הדברות אינן פוגעות בצומח או בחי ולכן נעשות שיטות אלו פופולריות מיום ליום. אחת מהשיטות בהן קוברה הדברות משתמשת הינה הדברה אורגנית, הדברה זו משתמשת במרכיבים טבעיים לחלוטין המעלימים את המזיקים ללא ריסוס.
קוברה הדברות נותנת אחריות מלאה על עבודתה ומתחייבת לחזור אליכם אם המזיקים חוזרים וללא תשלום.

אשדוד לוכד עכברים