לוגו015

לוכד עכברים בבני ברק

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד עכברים בבני ברק בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד עכברים בבני ברק?

לוכד עכברים בבני ברק

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להתקשר ולהזמין לוכד עכברים בבני ברק בהקדם! זה בהחלט לא נעים לגלות שיש לך עכבר בבית. מלבד העובדה שעכבר היא חיה די מגעילה ובחלקנו גם מעוררת פחד, נוכחות של עכבר בבית עלולה להעלות בעיות תברואה ובמידה וזיהיתם עכברים בבית חשוב להדביר אותם בהקדם האפשרי. במידה והבעיה לא חמורה תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אך אם מדובר ביותר מעכבר אחד או שניים מומלץ כבר להזמין לוכד עכברים מקצועי. קוברה הדברות מציעים שירות של לוכד עכברים בבני ברק ובמרכז, ועל כך נרחיב בהמשך… קוברה הדברה מרכז להדברה ירוקה במרכז הארץ, יעניק לכם שירותי הדברה הכוללים שירותי לכידת עכברים, איכותיים, אחראיים וחדשניים. עם קוברה הדברה תוכלו להשתחרר מהטרדות המזיקים ומהחשש המתמיד מנזקיהם.

לוכד עכברים בבני ברק, 24 שעות לשירותך.

לוכד עכברים בבני ברק

התפקיד של כל לוכד עכברים בבני ברק 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את העכבר. כיצד נזהה שיש עכבר בבית? השאיפה היא לזהות שיש עכבר בבית בהקדם האפשרי לפני שהעכבר יתרבה והבעיה תהיה גדולה יותר. ניתן לזהות נוכחות של עכבר בבית במספר דרכים:

  • אם ראיתם גללים קטנים ושחורים בגודל של גרגר אורז ככל הנראה מדובר בגללי עכבר ויש לכם עכבר בבית.
  • ניתן לזהות כרסומים קטנים במזון ובחוטי חשמל.
  • אם אתם חושדים שיש עכבר בבית ולא בטוחים, ניתן להשאיר חתיכת פסטרמה קטנה בחוץ למשך הלילה, ובמידה וראיתם שהיא נאכלה קצת או נלקחה תוכלו להסיק כי יש לכם עכבר בבית.
  • אין כמו מראה עיניים. אם ראיתם מכרסם קטן בגודל של עד 4 ס"מ עם זנב דק וארוך, מדובר בעכבר.

חדש! לוכד עכברים בבני ברק, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד עכברים בבני ברק מהיום להיום. האם ניתן להדביר עכבר לבד? כאמור, הדברת עכבר בעצמכם מומלץ לעשות רק במקרה ומדובר בבעיה קטנה – כלומר כעכבר אחד או שניים בבית. אם מדובר בבעיה רצינית יותר הזמינו לוכד עכברים מקצועי.

בכל מקרה, במידה ואתם לא נגעלים מזה יותר מדי ויש לכם סבלנות ואומץ להתמודד עם זה תוכלו ללכוד את העכבר בעצמכם באמצעות מלכודת עכברים. כיום השוק מציע מלכודות עכברים מכמה סוגים: דבק, כלוב וקפיץ. כדי שהמלכודות יהיה יעילות מומלץ לשים אותן צמוד לקירות החדר. פיתיון טוב יכול להיות חתיכת נקניק.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת עכבר 24/7 מומלץ. התשובה למכת עכברים רצינית. במידה ואתם סובלים ממכת עכברים רצינית או פשוט לא רוצים להתמודד עם הדברה בעצמכם אפשר להשתמש בתיבת האכלה. מכיוון שמעורב בסיפור רעל רק מדביר מקצועי ומוסמך יכול להדביר באמצעותה. הדברה באמצעות תיבת האכלה נעשית באופן הבא: ראשית כל, המדביר מניח תיבות האכלה במקומות נסתרים. לאחר כ-10 ימים המדביר חוזר, ובמידה וכמות העכברים ירדה והרעל נאכל כולו הוא ממלא עוד רעל. בסופו של דבר כשרואים שאין יותר עכברים והרעל כבר לא נאכל ניתן לדעת שההדברה בוצעה. סובלים מעכברים? אל דאגה! יש מי שיודע איך לבצע לכידת עכברים על הצד הטוב ביותר: קוברה הדברה וסוף לבעיה.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

אנחנו בקוברה הדברות מציעים שירותי לוכד עכברים בבני ברק ובערי המרכז. ראיתם עכבר בבית? הרימו אלינו טלפון ולוכד עכברים מוסמך יגיע אליכם בהקדם האפשרי לפתור את הבעיה. אנחנו בקוברה יודעים, כי גם אני בן התקופה המטורפת הזאת. וזה כל כך טיפוסי לנו האנשים המודרניים לשים את הדגש על בעיות הפרנסה ולהשאיר את הטיפול בעצמנו, בבריאותנו ובאיכות חיינו לסוף הרשימה. אבל אתם יודעים מה? אני בטוח שאם תשימו את הרווחה שלכם במקום הראוי לה באמת, אתם תקבלו כוחות והעשייה שלכם תהיה אפקטיבית עשרת מונים ותוכלו להמשיך ולתת מעצמכם עוד ועוד. בידיעה שיש לכם מקום חם ומוגן לחזור אליו, מקום שהוא שלכם ורק שלכם מקום שאף פולש לא יחדור אליו יותר ויסב לכם עוגמת נפש ונזקים.

 

   

 

   

 

 

   

 

 

   

 

סוג הסבר
מלכודות דבק מלכודות נפוצות אך לאו דווקא מומלצות. מלכודת דבק מדביקה את העכבר אליה והוא אמור להישאר שם עד שנמצא אותו או עד שימות. כמובן, מילת המפתח היא "אמור", שכן פעמים רבות זה לא עובד מכיוון שהעכבר עלול לכרסם את גפיו כדי להימלט, כך שהמלכודת גם אכזרית וגם לא הכי יעילה.
מלכודת כלוב מלכודת כלוב מתבססת על פיתיון שמושך אליו את העכבר וברגע שהעכבר מגיע לפיתיון הכלוב נסגר עליו והעכבר נכלא בו. מלכודות כלוב נחשבות יעילות יחסית ולא גורמות סבל רב לעכבר אך יש לקחת בחשבון שהן יצריכו מאיתנו להתמודד עם עכבר חי בכלוב – משימה שלא נעימה לכולם.
מלכודת קפיץ זוהי מלכודת שגם מושכת אליה עכבר עם פיתיון בדומה למלכודת כלוב, אך ההבדל הוא שברגע שהעכבר נכנס למלכודת היא נסגרת עליו והורגת אותו באופן מיידי. המשמעות היא שלא נגרם סבל רב לעכבר שכן הוא מת מייד, אך היא מצריכה להתעסק עם פינוי של גוויית העכבר.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button