לוכד עכברים בבני ברק

צריכים לוכד עכברים בבני ברק ?

תיזהרו מלוכד עכברים חלטורה!

הם מגעילים
לוכד חולדות עכברים
הם מציקים
ריסוס

אנחנו נחסל אותם.
תפסיקו להסס תתקשרו… 

מחפשים לוכד עכברים בבני ברק?

זה בהחלט לא נעים לגלות שיש לך עכבר בבית. מלבד העובדה שעכבר היא חיה די מגעילה ובחלקנו גם מעוררת פחד, נוכחות של עכבר בבית עלולה להעלות בעיות תברואה ובמידה וזיהיתם עכברים בבית חשוב להדביר אותם בהקדם האפשרי. במידה והבעיה לא חמורה תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אך אם מדובר ביותר מעכבר אחד או שניים מומלץ כבר להזמין לוכד עכברים מקצועי. קוברה הדברות מציעים שירות של לוכד עכברים בבני ברק ובמרכז, ועל כך נרחיב במאמר זה.

לוכד עכברים בבני ברק

קוברה - לוכד עכברים בבני ברק.

כיצד נזהה שיש עכבר בבית? השאיפה היא לזהות שיש עכבר בבית בהקדם האפשרי לפני שהעכבר יתרבה והבעיה תהיה גדולה יותר. ניתן לזהות נוכחות של עכבר בבית במספר דרכים:

  • אם ראיתם גללים קטנים ושחורים בגודל של גרגר אורז ככל הנראה מדובר בגללי עכבר ויש לכם עכבר בבית
  • ניתן לזהות כרסומים קטנים במזון ובחוטי חשמל
  • אם אתם חושדים שיש עכבר בבית ולא בטוחים, ניתן להשאיר חתיכת פסטרמה קטנה בחוץ למשך הלילה, ובמידה וראיתם שהיא נאכלה קצת או נלקחה תוכלו להסיק כי יש לכם עכבר בבית
  • וכמובן – אין כמו מראה עיניים. אם ראיתם מכרסם קטן בגודל של עד 4 ס"מ עם זנב דק וארוך – מדובר בעכבר.
לוכד עכברים בני ברק

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

האם ניתן להדביר עכבר לבד? כאמור, הדברת עכבר בעצמכם מומלץ לעשות רק במקרה ומדובר בבעיה קטנה – כלומר כעכבר אחד או שניים בבית. אם מדובר בבעיה רצינית יותר הזמינו לוכד עכברים מקצועי.

בכל מקרה, במידה ואתם לא נגעלים מזה יותר מדי ויש לכם סבלנות ואומץ להתמודד עם זה תוכלו ללכוד את העכבר בעצמכם באמצעות מלכודת עכברים. כיום השוק מציע מלכודות עכברים מכמה סוגים: דבק, כלוב וקפיץ. כדי שהמלכודות יהיה יעילות מומלץ לשים אותן צמוד לקירות החדר. פיתיון טוב יכול להיות חתיכת נקניק.

לוכד עכברים
מלכודות ללכידת עכברים
סוג הסבר
מלכודות דבק מלכודות נפוצות אך לאו דווקא מומלצות. מלכודת דבק מדביקה את העכבר אליה והוא אמור להישאר שם עד שנמצא אותו או עד שימות. כמובן, מילת המפתח היא "אמור", שכן פעמים רבות זה לא עובד מכיוון שהעכבר עלול לכרסם את גפיו כדי להימלט, כך שהמלכודת גם אכזרית וגם לא הכי יעילה.
מלכודת כלוב מלכודת כלוב מתבססת על פיתיון שמושך אליו את העכבר וברגע שהעכבר מגיע לפיתיון הכלוב נסגר עליו והעכבר נכלא בו. מלכודות כלוב נחשבות יעילות יחסית ולא גורמות סבל רב לעכבר אך יש לקחת בחשבון שהן יצריכו מאיתנו להתמודד עם עכבר חי בכלוב – משימה שלא נעימה לכולם.
מלכודת קפיץ זוהי מלכודת שגם מושכת אליה עכבר עם פיתיון בדומה למלכודת כלוב, אך ההבדל הוא שברגע שהעכבר נכנס למלכודת היא נסגרת עליו והורגת אותו באופן מיידי. המשמעות היא שלא נגרם סבל רב לעכבר שכן הוא מת מייד, אך היא מצריכה להתעסק עם פינוי של גוויית העכבר.

איך לבחור לוכד עכברים בבני ברק?

תיבת האכלה – התשובה למכת עכברים רצינית. במידה ואתם סובלים ממכת עכברים רצינית או פשוט לא רוצים להתמודד עם הדברה בעצמכם אפשר להשתמש בתיבת האכלה. מכיוון שמעורב בסיפור רעל רק מדביר מקצועי ומוסמך יכול להדביר באמצעותה. הדברה באמצעות תיבת האכלה נעשית באופן הבא:

ראשית כל, המדביר מניח תיבות האכלה במקומות נסתרים. לאחר כ-10 ימים המדביר חוזר, ובמידה וכמות העכברים ירדה והרעל נאכל כולו הוא ממלא עוד רעל. בסופו של דבר כשרואים שאין יותר עכברים והרעל כבר לא נאכל ניתן לדעת שההדברה בוצעה.

לוכד עכברים מקצועי

קוברה הדברות - אוכלים את כל העכברים.

אנחנו בקוברה הדברות מציעים שירותי לוכד עכברים בבני ברק ובערי המרכז. ראיתם עכבר בבית? הרימו אלינו טלפון ולוכד עכברים מוסמך יגיע אליכם בהקדם האפשרי לפתור את הבעיה.

לוכד עכברים מחיר