לוגו015

לוכד עכברים בגדרה

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד עכברים בגדרה בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד עכברים בגדרה?

לוכד עכברים בגדרה

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להתקשר ולהזמין לוכד עכברים בגדרה בהקדם! אם הגעתם עד לפה סימן שאתם מחפשים לוכד עכברים בגדרה לאחר שגילתם שבתוך הבית שלכם מסתובב לו עכבר קטן. עכבר הינה מכרסם היכול לגרום נזקים רבים לביתכם, לדוגמא: אכילת כבלי חשמל, אכילת רהיטים ועוד. בנוסף, עכבר הינה בעל חיים הנושא מחלות ולכן מסוכן למחייתם של בני הבית. כמו שהבנתם, אין פתרון קסם קל ומהיר להעלים את העכבר מהבית. העכבר הינה חיה חמקמקה וקשה מאוד ללכודה. אך תופתעו לשמוע שניתן ללכוד עכבר בכוחות עצמנו. במאמר זה נמנה את מספר השלבים שעלינו לנקוט על מנת ללכוד את העכבר.

לוכד עכברים בגדרה, 24 שעות לשירותך.

לוכד עכברים בגדרה

התפקיד של כל לוכד עכברים בגדרה 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את העכבר. אם זיהיתם עכבר ואת מסלולו מומלץ להזמין לוכד עכברים מיד. לא קשה להבין אם קיים עכבר בביתנו. אם גילינו ברחבי הבית גללים קטנים שחורים שגודלם בערך כמו של אורז, ככל הנראה מדובר בעכבר. בנוסף, אם נתקלתם בביתכם בכרסומים של רהיטים, כבלי חשמל ופריטי אינסטלציה ככל הנראה מדובר בעכבר. לאחר שהבנו שבביתנו מסתובב לו עכבר חופשי וגורם לנזקים ובעיות תברואתיות, עלינו לזהות את מסלולו. ברוב המקרים, העכברים נוהגים להטיל את צרכיהם (צואה) באותו המקום בו הם אוכלים ולכן המקום בו זהינו את צרכיהם, הגללים השחורים הקטנים, זה הוא ככל הנראה המקום אליו הם מגיעים כל לילה לכרסם. לאחר שזיהינו את נקודת הקצה של העכבר, ניתן לפזר ברחבי הבית אבקה לבנה ולחכות לילה. לאחר הלילה, נוכל לזהות את עקבות העכברים על האבקה לבנה ובכך לזהות מקום המסתור של העכברים.

חדש! לוכד עכברים בגדרה, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד עכברים בגדרה מהיום להיוםבניית אסטרטגיה ויישומה חייב להעשות במהרה כי העכברים מתרבים בקצב מהיר מאוד. לכן לאחר שזיהינו את מסלול העכברים עלינו להבין ולבנות את האסטרטגיה הנכונה ללכידתם. ראשית, עלינו ללכוד את העכברים הבוגרים בחבורת העכברים הנמצאים במחילה ולהבריח את שארית העכברים, שבדרך כלל לא יוצאים ממחילת המסתור שלהם. לכידת העכברים הבוגרים תעשה באמצעות מלכודות. המלכודות המוכרות ללכידת עכברים הן:

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת עכבר 24/7 מומלץ. מיגור התופעה וטיפול מונע. שלב זה הינו האחרון ומתבצע לאחר שלכדנו והברחנו את העכברים שאנו מכירים בבית. אך יכול מאוד להיות שבביתנו נמצאים עוד מספר עכברים שעליהם אנו לא יודעים ולכן בשלב זה נפזר עוד מלכודות בבית ונחכה לילה אחד או שניהם כדי שנוכל להיות בטוחים שאכן מיגרנו את התופעה בביתנו. לאחר שווידאנו שאין יותר עכברים בבית שלנו עלינו לבצע כמה פעולות שימנעו הגעת עכברים בעתיד. פעולות שאפשר לנקוט הן: איטום כל הסדקים והחריצים המאפשרים כניסת עכברים לתוך הבית, פינוי פסולת בתוך הבית ומחוץ לו ועוד.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

קוברה הדברות הינה חברת הדברה המספקת שרותי הדבקה ולכידת מזיקים שונים במגוון שיטות. השיטות בהן פועלת קוברה הדברות אינן פוגעות בצומח או בחי ולכן נעשות שיטות אלו פופולריות מיום ליום. אחת מהשיטות בהן קוברה הדברות משתמשת הינה הדברה אורגנית, הדברה זו משתמשת במרכיבים טבעיים לחלוטין המעלימים את המזיקים ללא ריסוס.
קוברה הדברות נותנת אחריות מלאה על עבודתה ומתחייבת לחזור אליכם אם המזיקים חוזרים וללא תשלום.

פרמטר למה כדאי לשים לב בעת בחירת לוכד העכברים בגדרה
ניסיון וודאו שמדובר במדביר מנוסה, שיהיה מוכן לכל תרחיש ולא יסכן את בריאותכם, שכן הליך הדברה לעיתים מעורב בחומרים מסוכנים, כך שחשוב לבחור במומחה מנוסה.
רושם ומקצועיות התרשמו מהאתר של לוכד העכברים וצפו בתוכן ובהסברים שמציע בו. כך תוכלו להתרשם ממה שמציע ולהבין האם מדובר במישהו שאתם סומכים עליו, שיהיה מקצוע ויעשה את העבודה הכי טוב שאפשר.
רישיון הדברה ולכידה חשוב לבדוק שללוכד עכברים שהזמנתם אכן יש רישיון הדברה, כך תוודאו שמדובר במומחה שעבר את ההכשרות הנדרשות, כך שלא יסכן אתכם עם חומרים מסוכנים ויעשה את העבודה במקצועיות הנדרשת. מדבירים רבים לא מחזיקים ברישיון כזה, הוזמנה של מדביר שאינו בעל רישיון עשויה להיות מסוכנת ולא אפקטיבית.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button