לוכד עכברים בגדרה

צריכים לוכד עכברים בגדרה?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד עכברים בגדרה?

אם הגעתם עד לפה סימן שאתם מחפשים לוכד עכברים בגדרה לאחר שגילתם שבתוך הבית שלכם מסתובב לו עכבר קטן. עכבר הינה מכרסם היכול לגרום נזקים רבים לביתכם, לדוגמא: אכילת כבלי חשמל, אכילת רהיטים ועוד. בנוסף, עכבר הינה בעל חיים הנושא מחלות ולכן מסוכן למחייתם של בני הבית. כמו שהבנתם, אין פתרון קסם קל ומהיר להעלים את העכבר מהבית. העכבר הינה חיה חמקמקה וקשה מאוד ללכודה. אך תופתעו לשמוע שניתן ללכוד עכבר בכוחות עצמנו. במאמר זה נמנה את מספר השלבים שעלינו לנקוט על מנת ללכוד את העכבר.

לוכד עכברים בגדרה
לוכד עכברים בגדרה

קוברה - לוכד עכברים בגדרה.

שלב ראשון – זיהוי העכבר ומסלולו. לא קשה להבין אם קיים עכבר בביתנו. ראשית, אם גילינו ברחבי הבית גללים קטנים שחורים שגודלם בערך כמו של אורז – ככל הנראה מדובר בעכבר. שנית, אם נתקלתם בביתכם בכרסומים של רהיטים, כבלי חשמל, פריטי אינסטלציה – ככל הנראה מדובר בעכבר. לאחר שהבנו שבביתנו מסתובב לו עכבר חופשי וגורם לנזקים ובעיות תברואתיות, עלינו לזהות את מסלולו. ברוב המקרים, העכברים נוהגים להטיל את צרכיהם (צואה) באותו המקום בו הם אוכלים ולכן המקום בו זהינו את צרכיהם, הגללים השחורים הקטנים, זה הוא ככל הנראה המקום אליו הם מגיעים כל לילה לכרסם.

לאחר שזיהינו את נקודת הקצה של העכבר, ניתן לפזר ברחבי הבית אבקה לבנה ולחכות לילה. לאחר הלילה, נוכל לזהות את עקבות העכברים על האבקה לבנה ובכך לזהות מקום המסתור של העכברים.

לוכד עכברים גדרה

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

שלב שני – בניית אסטרטגיה ויישומה חייב להעשות במהרה כי העכברים מתרבים בקצב מהיר מאוד. לכן לאחר שזיהינו את מסלול העכברים עלינו להבין ולבנות את האסטרטגיה הנכונה ללכידתם. ראשית, עלינו ללכוד את העכברים הבוגרים בחבורת העכברים הנמצאים במחילה ולהבריח את שארית העכברים, שבדרך כלל לא יוצאים ממחילת המסתור שלהם. לכידת העכברים הבוגרים תעשה באמצעות מלכודות. המלכודות המוכרות ללכידת עכברים הן:

לוכד עכברים

כיצד נדע איזה לוכד עכברים בגדרה להזמין?

שלב שלישי – מיגור התופעה וטיפול מונע. שלב זה הינו האחרון ומתבצע לאחר שלכדנו והברחנו את העכברים שאנו מכירים בבית. אך יכול מאוד להיות שבביתנו נמצאים עוד מספר עכברים שעליהם אנו לא יודעים ולכן בשלב זה נפזר עוד מלכודות בבית ונחכה לילה אחד או שניהם כדי שנוכל להיות בטוחים שאכן מיגרנו את התופעה בביתנו. לאחר שווידאנו שאין יותר עכברים בבית שלנו עלינו לבצע כמה פעולות שימנעו הגעת עכברים בעתיד. פעולות שאפשר לנקוט הן: איטום כל הסדקים והחריצים המאפשרים כניסת עכברים לתוך הבית, פינוי פסולת בתוך הבית ומחוץ לו ועוד.

לוכד עכברים מקצועי

קוברה הדברות - אוכלים את כל העכברים.

קוברה הדברות הינה חברת הדברה המספקת שרותי הדבקה ולכידת מזיקים שונים במגוון שיטות. השיטות בהן פועלת קוברה הדברות אינן פוגעות בצומח או בחי ולכן נעשות שיטות אלו פופולריות מיום ליום. אחת מהשיטות בהן קוברה הדברות משתמשת הינה הדברה אורגנית, הדברה זו משתמשת במרכיבים טבעיים לחלוטין המעלימים את המזיקים ללא ריסוס.
קוברה הדברות נותנת אחריות מלאה על עבודתה ומתחייבת לחזור אליכם אם המזיקים חוזרים וללא תשלום.

לוכד עכברים מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל העכברים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button