קוברה הדברה לוגו

לוכד עכברים ביבנה

צריכים לוכד עכברים ביבנה ?

אצלנו בלבד, הדברה עוצמתית, 🧪 בנוסחה ייחודית!

1000% אחוז הצלחה באחריות.

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

קוברה, לוכד עכברים ביבנה.

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להתקשר ולהזמין לוכד עכברים ביבנה בהקדם! יש לטפל בעכבר בהקדם האפשרי מבלי לחכות בעזרת לוכד עכברים ביבנה. במקרים רבים, לוכד עכברים הינו מדביר הנותן שירותי הדברה ולכידת בעלי חיים שונים, לדוגמא: חברת קוברה הדברה. כאן נרחיב על כיצד לוכדים עכבר והאם ניתן לעשות זאת בעצמנו או בעזרת לוכד עכברים. אם הגעתם לכאן סימן שאתם חושדים שמסתובב בביתכם מכרסם קטן ו"חמוד". העכבר הינה בעל חיים עם מראה מטעה מאוד, מצד אחד ניראה העכבר חמוד ומצד שני עלול לגרום לנזקים רבים בדברים שונים בבית, לדוגמא: העכבר מכרסם כבלי חשמל, העכבר מכרסם רהיטים, העכבר מכרסם רכיבי אינסטלציה ועד. בנוסף לנזקי הרכוש שעלול לעשות העכבר, עכבר בבית הינו מפגע תברואתי המטיל את צרכיו במקומות שונים בבית. 

לוכד עכברים ביבנה
לוכד עכברים ביבנה

לוכד עכברים ביבנה, 24 שעות לשירותך.

התפקיד של כל לוכד עכברים ביבנה 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את העכבר. האם ניתן ללכוד עכבר לבד? רבים מהאנשים החווים פלישת עכברים לביתם מעבירים ימים ולילות שלמים בניסיון לתפוס את המכרסם ללא הצלחה. ימים ולילות אלו, יכולים להיות קריטיים ויקרים במיוחד ולהתלוות בנזקים רבים שהעכבר עשה. לכן, לפני שמנסים ללכוד עכבר לבד חשוב להבין כיצד לעשות זאת בדרך הנכונה וככל הנראה המהירה ביותר.

השלב הראשון הינו שלב מקדים ללכידה, בשלב זה אנו מנסים להבין עם מי יש לנו עסק. בשלב זה עלינו לזהות את מסלול העכבר, מקום המחבוא שלו ואת כמות העכברים הנמצאים אצלנו בבית. אם נתקלתם בגללים שחורים קטנים (בערך בגודל של אורז) יהיה לכם יחסית קל למצוא את מסלולו של העכבר וזאת משום שהעכבר נוהג להטיל את צרכיו במקום בו הוא אוכל, זאת אומרת שהמקום בו נמצאים הגללים השחורים והקטנים זה כל הנראה המקום בו העכבר מגיע לאכול. לאחר שזיהינו את מיקום זה נפזר אבקה לבנה (אפשר קמח) במיקום שמצאנו ובצמוד לקירות הבית (עכברים נוהגים ללכת צמוד לקיר) ולחכות לילה. לאחר לילה זה תראו את עקבות העכבר או העכברים וכך תוכלו לגלות את מקום המחבוא שלהם. אם לאחר שלב זה הבנתם שמדובר בכמה עכברים ולא בעכבר בודד מומלץ לקרוא ללוכד עכברים שישלים את העבודה בלכידתם.

לוכד עכברים יבנה

חדש! לוכד עכברים ביבנה, מהיום להיום!

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד עכברים ביבנה מהיום להיום.

השלב השני הוא לכידת העכבר, ניתן ללכוד את העכבר בעזרת שני סוגי מלכודות נפוצות:

  1. מלכודות קופצות – המלכודות הקופצות הן אולי השיטה המוכרת ביותר לתפיסת עכברים וניתן למצוא אותם כמעט בכל חנות עם אביזרים לבית. בתוך המלכודת עלינו להטמיע פיתיון שיגרה את העכבר, לדוגמא: גבינה. כאשר העכבר יגיע אל הפיתיון וינסה לאכול אותו המלכודת תיסגר והעכבר יתקע בפנים.
  2. מלכודות דבק – שיטה נוספת ומוכרת מאוד הן מלכודות הדבק. מלכודת הדבק נראית כמו סוג של דף עליו נמצא שכבה של דבק חזק. חשוב למקם את המלכודות לאחר שזיהינו את מסלול העכברים, את המלכודות נמקם על מסלול העכבר. כאשר העכבר יעבור על המלכודת הוא ידבק אליה ואינו יוכל להמשיך לנוע.
לוכד עכברים

רק אצלנו, לכידת עכברים על המקום 24/7 מומלץ.

על המקום לכידת עכבר 24/7 מומלץ. מיגור התופעה זה הדבר הכי חשוב שיבוצע ע"י לוכד העכברים. לאחר שלכדנו את העכבר בעצמנו או בעזרת לוכד עכברים ביבנה, נמשיך לשלב האחרון והחשוב ביותר – מיגור התופעה. בשלב זה עלינו לעשות כל שביכולתנו כדי שאותם העכברים לא יחזרו להזיק לביתנו. ראשית, מומלץ לאטום את כל הסדקים והחריצים שעלולים לאפשר את הכניסה של העכבר הביתה ולפנות את כל הזבל והגרוטאות הנמצאים אצלנו בשטח

לוכד עכברים מקצועי

קוברה הדברה - אוכלים את העכברים, בלי מלח.

קוברה הדברות הינה חברת הדברה הנותנת שירותי הדברה ולכידת חיות שונות, ביניהם עכברים וחולדות. קוברה הדברות זמינה בכל שעות היממה ובכל היממות השבוע ובפריסה ארצית. שירותי ההדברה והלכידה מתבצעים בשיטות ייחודיות לקוברה הדברות ואינן פוגעות בחי או בצומח.

לסיכום, כמו שהבנו, העכבר יכול להופיע בביתנו ללא התראה מוקדמת ולגרום לנזקים רבים בזמן קרוב, נזקים ברכוש ובבריאות. לכן, חשוב לטפל בעניין העכבר במהרה ולא לנסות אלתורים שונים ולבזבז זמן יקר בלכידתו. במקרה של עכבר בבית, יש לפעול לפי השלבים המפורטים במאמר או לקרוא ללוכד עכברים ביבנה שילכוד את העכברים במידי.

לוכד עכברים מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל העכברים.

שיטות ללכידת עכבר.

שיטה הסבר
מלכודות הצבת מלכודות בהן העכברים ייעברו בימים הקרובים. המלכודות המוכרות הן מלכודות דבק עליהן הם דורכים ונתקעים שם.
לוכד לוכד מקצועי יכול לתפוס את העכבר באופן מידי על ידי הצבת מלכודות ומעקב אחריו.
הדברה ריסוס עם חומרים מתאימים. כשם שניתן לרסס חרקים קטנים, ניתן לרסס גם עכברים. ניתן לבחור חומר כימי או אורגני, לפי הרצון שלכם. חומר כימי הוא יעיל יותר, אך חומר אורגני הוא בריא יותר ומותאם לסביבה.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button