לוכד עכברים בנס ציונה

צריכים לוכד עכברים בנס ציונה ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד עכברים בנס ציונה?

גילוי עכבר בתוך הבית אינה חוויה כיפית בלשון המעטה. מעבר לבהלה והפחד באותו הרגע שמגלים את העכבר, העכבר יכול לגרום לנזקים רבים, גם ברכוש וגם נזקים תברואתיים. בעקבות הנזקים שעכבר עלול לגרום לביתנו עלינו לטפל בנושא ולגרום ללכידתו של העכבר במהרה. ניתן ללכוד עכבר בכוחות עצמנו או בעזרת לוכד עכברים בנס ציונה. במאמר זה נפרוש בפניכם כמה שיטות ללכוד או להרחיק את העכברים מביתנו, הישארו אתנו.

לוכד עכברים בנס ציונה
לוכד עכברים בנס ציונה

קוברה - לוכד עכברים בנס ציונה.

איך אני יודע אם אני צריך לוכד עכברים? לוכד עכברים זה הינו הפתרון הקל ביותר. מקצועו של לוכד העכברים בנס ציונה הינו ללכוד את העכברים המסתובבים בביתך באופן מיידי. למרות זאת, לא תמיד נזדקק של לעזרתו של לוכד עכברים ונוכל לנסות ללכוד את העכבר בכוחות עצמנו ובשיטות שכל אחד יכול לנסות. מומלץ להיעזר בלוכד עכברים בנס ציונה כאשר יש מעל לעכבר אחד בבית, לכידת חבורה של עכברים עלולה להיות משימה קשה וארוכה כאשר אותה החבורה תגרום לנזקים רבים בביתכם עד שתגרמו ללכידתם.

לוכד עכברים נס ציונה

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

איך אני יודע אם יש לי בבית יותר מעכבר אחד? אם לא ראיתם במו עיניכם את חבורת העכברים מסתובבת אין ביכולתכם לדעת האם קיים עכבר אחד או יותר בביתכם. לשם כך ישנה שיטה התעזור לכם להבין בערך את כמות העכברים הנמצאים בביתכם. ראשית, עלינו לזהות את מיקום המטרה במסלול העכבר:

  • מיקום הנזק – אם זיהיתם את הנזק שביצע העכבר (לדוגמא: כבלי חשמל מכורסמים, פריטי אינסטלציה מכורסמים, רהיטים מכורסמים וכו') זו נקודת התחלה מעולה. עכברים נוהגים לחזור למקום בו אכלו יותר מפעם אחת וככל הנראה המיקום הזה אינו חד פעמי לעכבר.
  • מיקום צרכיו של העכבר – אם זיהיתם בביתכם גללים שחורים קטנים, בערך בגודל של אורז – אלו צרכיו של העכבר (צואה). העכבר נוהג להטיל את צרכיו במקום בו הוא אוכל ולחזור לאותו המיקום יותר מפעם אחת.
לוכד עכברים

השלב הבא

לאחר שמצאנו את אחד משני מיקומים אלו, נפזר אבקה לבנה באותו האזור ונשאיר ללילה. בבוקר, נחזור לאותו המיקום ונחפש את עקבות העכברים על האבקה לבנה. לפי כמות העקבות ומספר המסלולים הנמצאו על האבקה הלבנה נוכל לדעת בערך בכמה עכברים מדובר, האם זה עכבר אחד או יותר. איך אני יכול ללכוד את העכבר? לאחר שהבנו בערך את כמות העכברים המסתובבים בביתנו, נעבור לשלב הלכידה. כיום קיימים כמה סוגי מלכודות נפוצים, כל אחת מהן פועלת בשיטה אחרת אך כולן עושות את העבודה מצוין. המלכודות הנפוצות ביותר בטבלה שלפניכם.

לוכד עכברים מקצועי

המלכודות הנפוצות ביותר

סוג הסבר
מלכודות קופצות המלכודות הקופצות הן אולי השיטה המוכרת ביותר לתפיסת עכברים וניתן למצוא אותם כמעט בכל חנות עם אביזרים לבית. בתוך המלכודת עלינו להטמיע פיתיון שיגרה את העכבר, לדוגמא: גבינה. כאשר העכבר יגיע אל הפיתיון וינסה לאכול אותו המלכודת תיסגר והעכבר יתקע בפנים.
מלכודות דבק שיטה נוספת ומוכרת מאוד הן מלכודות הדבק. מלכודת הדבק נראית כמו סוג של דף עליו נמצא שכבה של דבק חזק. חשוב למקם את המלכודות לאחר שזיהינו את מסלול העכברים, את המלכודות נמקם על מסלול העכבר. כאשר העכבר יעבור על המלכודת הוא ידבק אליה ואינו יוכל להמשיך לנוע.

קוברה הדברות - אוכלים את כל העכברים.

מה הוא הפיתיון הטוב ביותר למלכודת עכברים? פיתיונות רבים עובדים היטב, אך אנו ממליצים על הפיתיון הטוב ביותר והוא חמאת בוטנים. אגב, בניגוד לדעה הרווחת, גבינה היא אחת הפיתיונות הפחות יעילים ללכידת עכבר.

קוברה הדברות הינה העוסקת במתן שירותי הדברה ולכידה של מגוון בעלי חיים ומזיקים, לדוגמא: הדברת ביוב, הדברת עכבישים, הדברת פרעושי, לכידת עכברים, לכידת חולדות ועוד. קוברה הדברות זמינה למתן שירות בכל שעות היממה ובכל יממות השבוע. שיטת ההדברה והלכידה של קוברה הדברה נעשית בעזרת מרכיבים טבעיים ללא סיכון של בני הבית המודבר.

לוכד עכברים מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל העכברים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button