לוכד עכברים בקרית אונו

צריכים לוכד עכברים בקרית אונו ?

תיזהרו ממדביר חלטורה!
100% אחריות, עם 100% הצלחה.

אל תהססו תתקשרו,  אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד עכברים בקרית אונו?

עכברים הם מזיקים רווחים ונפוצים ביותר בארץ וכן גם בקרית אונו, ורבים מן אזרחי המדינה נאלצים להתמודד עם לכידתם ועם הצורך הבהול והמדאיג להיפטר מהם ולהוציא את הפולשים הללו מביתכם. העכברים הם יצורים קטנים וחלק מאתנו יראו אותם כחמודים – אך למעשה עכברים הפולשים לביתנו עשויים להיות מזיקים ביותר, ולגרום לנו לנזק וצרות רבות במגוון תחומים בחיים. העכברים עשויים לסכן אותנו את דיירי הבית באופן ממשי ולגרום לנו לתחלואה לא נעימה בכלל. מעבר לכך, הם עשויים לגרום לנו לנזקים כלכליים ולהרוס לנו חלקים בתכולת הבית ואף בתשתיות ובקווי החשמל שלו. מכל הסיבות האלה, חשוב לא להתמהמה להתקשר ולהזמין לוכד עכברים בקרית אונו מהר ככל הניתן. כך תוכלו להבטיח המשך שגרת חיים שלו וחסר דאגות, ללא חשיפה לסכנות ולבעיות כלכליות וכאבי ראש. לשם כך, לפניכם כל מה שחשוב לדעת על לוכד עכברים.

לוכד עכברים בקרית אונו
לוכד עכברים בקרית אונו

קוברה - לוכד עכברים בקרית אונו.

מהו בדיוק מזיק העכבר ומה הם מאפייניו? העברים הם יונקים יחסית קטנים אך למעשה, לעומת שאר מזיקי הבית שאנו נתקלים בהם כמו נמלים, מעופפים וחרקים שונים – מדובר במזיק יחסית גדול ורועש. העכבר הוא יצור שחי לרוב בביבים ובזוהמה, לכן הוא יצור הישרדותי שמתאים את עצמו למצבי קיצון ויודע לשרוד. מהסיבה הזו, לא פשוט ללכוד עכברים ולהיפטר מהם, ופלישתם עשויה להיות אינטנסיבית וממושכת אם לא מטפלים בה באינטנסיביות הראויה. מאחר והעכברים הם יצורי ביבים וזוהמה פעמים רבות הם נושאים מחלות שונים, כך שהימצאותם בבתינו עשויה להוות למעשה מפגע תברואתי גרוע מאד, שמסכן את דיירי הבית וחושף אותם למחלות קשות דרך נשיכות, צואה ושתן.

לוכד עכברים קרית אונו

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

מה בדיוק עושים העכברים בביתנו? הם מתרבים אך לא רק העכברים הפולשים לביתנו, לרוב יימצאו במחילות שחפרו ובמקומות מסתור, לכן חלק מן הדיירים שסבלו ממזיקים כאלו אפילו לא ידעו על כך עד ששמעו רעש של ציוצים וכרסומים מאזורים מסוימים בבית, וכך הבינו שמדובר בעכברים שמסתתרים בביתכם. העכברים מחפשים אחר מזון וכך עשויים להוות מפגע אמתי למזון שלנו ולחקלאות, במיוחד שהם עלולים לשאת מחלות ומפגעי תברואה וכך להדביק אותנו דרך אלה. לכן מדובר במזיקים שלל ממש, שברגע שהתוודענו לקיומם בביתנו, חשוב לקרוא באופן דחוף ללוכד עכברים בקרית אונו ולשים סוף למטרד.

לוכד עכברים

איך לבחור לוכד עכברים בקרית אונו?

לוכד עכברים  יבטיח טיפול מקצועי בבעיה. במקום לנסות לטפל בבעיה בעצמכם ולמעשה לגרור את קיום העכברים ואת משך הזמן בו הם עשויים להזיק לכם ולביתכם, הזמנת לוכד עכברים בקרית אונו תוכל להבטיח עזרה מידית ומקצועית. העכבר הוא מזיק בעל מספר סכנות, בגללן מומלץ להזמין לוכד מקצועי ומומחה. לפניכם מספר נזקים שעשויים להיגרם עקב עכברים בביתכם, שגורמים להזמנתו של לוכד עכברים למומלצת ודחופה ביותר:

לוכד עכברים מקצועי
סכנת העכברים בבית
נזקים חמורים לבית ולתשתיותיו נזקים כלכליים לבית ולתכולתו נזקים לבריאות ולשגרת חיי דיירי הבית
העכברים הם למעשה מזיקים שהינם מכרסמים וחופרים תעלות. חפירה וכרסום במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון, תביא לפגיעה בכבלים, קווי רשת ותשתיות שונות אחרות שיפריעו לשגרת חייכם ויגרמו לנזקים ממשיים וממושכים. מאחר והעכברים הם יצורים מכרסמים הם רבות פוגעים ברהיטים שונים, מיטות, ספות וכו', וכך עשויים לאלץ אתכם להחליף את ריהוט הסלון או להזדקק לתיקונו. העלויות הללו יכולות להגיע לאלפי שקלים. לכן חשוב להימנע מקיומן של מזיקים כאלה מוקדם ככל הניתן. ככל שתתמהמהו, יהיו לעכברים בצער רב יותר הזדמנויות להשליט את הנזקים הללו. הימצאותם של כלל מזיקים ובמיוחד של עכברים בביתכם, מהווה הפרעה ומטרד לשגרת חייכם ואף לבריאותכם ולבריאות שאר הדיירים בסביבה. העכברים שחיים בזוהמה ובביבים, פעמים רבות נושאים על גבם מגוון של מחלות ובעיית סניטריות, שעשויים לפגוע בבריאות של דיירי הבית. דרך השתן והצואה שלהם, העכברים עשויים לחשוף את דיירי הבית שחיים עמם למגוון מחלות ומהווים פוטנציאל למפגע תברואתי חמור. מעבר לכך, הם פוגעים בשגרת חיי הבית ומונעים מהדיירים את השלווה והביטחון במרחבם הפרטי.

קוברה הדברות - אוכלים את כל העכברים.

מכל הסיבות הללו, חשוב ומומלץ להזמין לוכד עכברים בקרית אונו, מוקדם ככל הניתן. כך תמנעו מעצמכם נזקים ובעיות רפואיות שעלולים לצוץ בעקבות פלישתם של העכברים. לשם לכידתם באופן המקצועי ביותר, אתם מוזמנים לפנות לחברה קוברה הדברות, יחד אנו נדאג להביא את הבעיה לסיום באופן המקצועי והמהיר האפשרי.

לוכד עכברים מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל העכברים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.