לוגו015

לוכד עכברים ברחובות

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד עכברים ברחובות בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד עכברים ברחובות?

לוכד עכברים ברחובות

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להתקשר ולהזמין לוכד עכברים ברחובות בהקדם! עכבר בבית זה ככל הנראה לא מה שהאדם הרגיל חולם שיקרה לו, ואם הגעת למאמר הזה כנראה זה קרה גם לך או עלה בך החשש. אין ספק שיש סיבה לחשוש, עכבר בבית אינו דבר טוב ויכול להוביל לנזקים רבים ויקרים בזמן יחסית קצר. לכן, חשוב לא לזלזל במקרה זה ולפנות מהר ללכידת העברים, אם זה בכוחות עצמנו או בעזרת לוכד עכברים ברחובות. במאמר זה נרחיב מדוע חשוב לטפל כמה שיותר מהר בפלישת עכבר לביתנו, כיצד ניתן למנוע זאת והאם ניתן ללכוד עכבר בעצמנו או בעזרת לוכד עכברים ברחובות בלבד?

לוכד עכברים ברחובות, 24 שעות לשירותך.

לוכד עכברים ברחובות

התפקיד של כל לוכד עכברים ברחובות 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את העכבר. מדוע חשוב לטפל בעכבר בבית במהירות האפשרית? עכבר הינו בעל חיים עם מראה מטעה ביותר. מצד אחד, נראה העכבר כמו אוגר אפור, חמוד ולא מזיק. אך מצד שני, העכבר הינה חיה זללנית שעלולה לכרסם לנו דברים שונים בבית ולגרום לנזקים מסובכים ויקרים. למשל: כרסום כבלי חשמל, כרסום פריטי ורכיבי אינסטלציה, כרסום רהיטים ועוד. בנוסף, לעכבר בבית קיימות הלשכות בריאותיות ותברואתיות:

  • העכבר ניזון בעיקר מזבל ומביוב ולכן נושא מחלות רבות.
  • העכבר נוהג להטיל צרכיו במקום בו הוא אוכל, לכן אם העכבר נמצא בביתכם הוא ככל הנראה ניזון אצלכם בבית ומטיל את צרכיו אצלכם בבית. מיותר לציין שהתגוררות בבית עם צואת עכבר אינה הדבר הבריא ביותר.

חדש! לוכד עכברים ברחובות, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד עכברים ברחובות מהיום להיום. אם יש לכם עכבר בבית מומלץ לטפל בו כמה שיותר מהר איך עליכם להיות בטוחים שיש עכבר בבית? תהליך הזיהוי שאכן יש לנו עכבר בבית הוא חשוב מאוד, מפני שזה השלב בו עלינו להתחיל את מסע לכידת העכבר ולא לחכות. ניתן לזהות עכבר באמצעות כמה סימנים:

  • אין טוב יותר ממראה עניים. אם במקרה שכבתם בסלון ופתאום ראיתם בזווית של העין ראיתם רץ מכרסם אפור קטן עם זנב ארוך – כנראה שיש לכם עכבר בבית.
  • אם נתקלתם בבית שלכם בגללים שחורים קטנים, בערך בגודל של אורז, מדובר בצואת עכבר וככל הנראה יש עכבר שמסתתר בתוך הבית שלכם. בנוסף, בדרך כלל עכברים נוהגים להטיל את צרכיהם במקום בו הם אוכלים.
  • אם נתקלתם בבית שלכם בכל מיני דברים מכורסמים, בעיקר ברהיטים או בכבלי חשמל – כנראה יש עכבר בבית.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת עכבר 24/7 מומלץ. ברגע שמזהים עכבר בבית יש לפעול ללכידתו מיד. ראשית עלינו להבין מה הוא מסלולו ומה כמות העכברים הנמצאים בבית, זה יכול להיות עכבר בודד וזה יכול להיות חבורה גדולה של עכברים והצאצאים שלהם. כדי להבין את מסלולם עלינו לזהות את המקום בו הם אוכלים, ניתן להבין זאת לפי מקומי הנזק שגילינו או המיקום בו ראינו את הגללים השחורים שהסתברו כצואת העכבר. ממיקומים אלו נפזר אבקה לבנה ונחכה לילה. לאחר הלילה נראה על האבקה הלבנה את עקבות העכברים וכך נוכל להבין את כמות העכברים המסתובבים בביתנו ולפי עקבותיהם נמצא את מקום המסתור שלהם. אם מדובר בעכבר אחד, ניתן לנסות ללכוד אותו באמצעות מלכודת ביתיות. אם זיהינו שמדובר בחבורה לא קטנה של עכברים, מומלץ להתקשר ללוכד עכברים ברחובות שילכוד את כולם במיידי.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

עכברים הם חיות מזיקות שכאשר הן פולשות לביתנו, הן עלולות לגרום נזק רב. רבות אנשים כלל אינם מודעים שיש בביתם עכברים, עד שהם מתחילים לשים לב למגוון סימנים כמו כרסומי שיניים ורעשי צעדים בלילה. העכברים עשויים לגרום למגוון נזקים חמורים מאד בבתינו, וחשוב לטפל בקיומם ופלישתם לביתכם בהקדם המידי. העכברים עשויים להוות מפגע תברואתי קשה מאד, מאחר והן חיות ביבים וזוהמה שניזונות מזוהמה ועשויות פעמים רבות אף לשאת מחלות שונות. הימצאותם בביתכם חושפת אתכם למגוון של מחלות ובעיות תחלואה בעקבות זאת. מעבר לכך, עכברים עשויים לפגוע בחפצים שלכם, במזון ואף בתשתיות הבית – מצב קיצוני בו הם גורמים לניתוקו של החשמל ויוצרים נזק ממושך והפסדים כלכליים מיותרים. לכן, חשוב לקרוא ללוכד עכברים בפתח תקווה וכך לשים סוף לבעיות. בעזרת לוכד עכברים בפתח תקווה, תוכלו לחזור לשגרה ולשוב ולהרגיש בנוח ובביטחון בבית הפרטי שלכם.

סוג קיימות 2 סוגי מלכודות נפוצות:
מלכודות קופצות המלכודות הקופצות הן אולי השיטה המוכרת ביותר לתפיסת עכברים וניתן למצוא אותם כמעט בכל חנות עם אביזרים לבית. בתוך המלכודת עלינו להטמיע פיתיון שיגרה את העכבר, לדוגמא: גבינה. כאשר העכבר יגיע אל הפיתיון וינסה לאכול אותו המלכודת תיסגר והעכבר יתקע בפנים.
מלכודות דבק שיטה נוספת ומוכרת מאוד הן מלכודות הדבק. מלכודת הדבק נראית כמו סוג של דף עליו נמצא שכבה של דבק חזק. חשוב למקם את המלכודות לאחר שזיהינו את מסלול העכברים, את המלכודות נמקם על מסלול העכבר. כאשר העכבר יעבור על המלכודת הוא ידבק אליה ואינו יוכל להמשיך לנוע.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button