לוגו015

לוכד עכברים ברמלה

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד עכברים ברמלה בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד עכברים ברמלה?

לוכד עכברים ברמלה

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להתקשר ולהזמין לוכד עכברים ברמלה בהקדם! אפשר ללכוד עכבר ללא עזרת לוכד עכברים ברמלה. לא פלא שאתם חשים רוב הזמן מובסים וחסרי אונים, כמו חיילים בעיצומה של מלחמה אבודה מראש. כי איך אפשר לשאת את הלכלוך הלא נעים, את הריח הרע, את הנזק לרכוש ואת החשש ממחלות ומנזק עתידי העלול להתרחש בכל רגע משעות היום ובעיקר משעות הלילה. איך אפשר ללכת לישון בשקט בידיעה ששעות הלילה אלו הן שעתם הטובות של העכברים. איך אפשר לעמוד בכל זה מבלי לחפש ללא הרף פתרונות אפשריים לבעיה המטרידה. מראה העכבר הינו מראה מטעה, העכבר עושה רושם של חיה חביבה ונחמדה והאמת, עכברים אינם תוקפניים אך עלולים לגרום לנזקים רבים בביתנו, נזקים ברכשו נזקים תברואתיים. בעקבות החשש לנזקים שהעכבר עלול להביא לביתנו עלינו לטפל במהרה בלכידת העכבר המסתובב בביתנו.

לוכד עכברים ברמלה, 24 שעות לשירותך.

לוכד עכברים ברמלה

התפקיד של כל לוכד עכברים ברמלה 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את העכבר. ראיתי עכבר בבית, עליך להזמין לוכד עכברים בהקדם. במקרה וזה עוד טרי לגמרי ובדיוק עכבר ראיתם עכבר מסתובב לכם בחדר או בחלל הניתן לנעילה, מה שהכי מומלץ לעשות זה לנעול את כל המפתחים מאותו החדר ולנעול את העכבר באותו החלל. ככל הנראה זה לא יהיה הפעולה הראשונה שנחשוב לעשות בשנייה שראינו עכבר אך זוהי ללא ספק הפעולה הנכונה ביותר שתעזור לנו בלכידתו. לכידת עכבר הנעול בחדר או חלל היא אינה משימה קשה במיוחד.

חדש! לוכד עכברים ברמלה, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד עכברים ברמלה מהיום להיום. לאחר שזיהינו את מיקום המטרה של העכבר ננסה להבין את מסלולו, נחפש את פתחים צרים ומחילות בהן הוא יכול לעבור ולהתחבאות. ניתן למצוא את מסלול העכבר ע"י פיזור אבקה לבנה על רצפת הבית, בעיקר באזור מיקום המטרה וצמוד לקירות הבית ולהשאירה ללילה. בבוקר אנו אמורים לראות את עקבותיו של העכבר על האבקה הלבנה וכך להבין את מסלולו ומקום המחבוא שלו. כעת ניתן לפזר מלכודות, מומלץ יותר מאחת באזור מסלולו ובאזור מקום המחבוא של העכבר. כמובן, יותר ממומלץ לצרף למלכודות פיתיונות שימשכו את העכבר אל המלכודת, כאשר הפיתיון היעיל ביותר הינו חמאת בוטנים (ולא גבינה כמו שכולם חושבים).

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת עכבר 24/7 מומלץ. איך לתפוס עכבר בבית? רבים חושבים שללכוד עכבר בבית הינה משימה קלה ושכל אחד יכול לבצע. אז האמת היא, שכל אחד יכול לנסות אבל לא בטוח שכל אחד יצליח. ללכוד עכבר בבית ללא עזרת לוכד עכברים הינה משימה קשה עם אחוזי הצלחה לא גבוהים במיוחד. העכבר הינו בעל חיים חמקמק היכול לעבור בפתחים קטנים במיוחד (של כ- 1.5 ס"מ), מאפייניו הפיזיים והמנטליים של העכבר מקשים על המשימה מאוד. אם בכל זאת החלטתם לנסות ללכוד את העכבר לבדכם, ראשית, עליכם למצוא את מסלול העכבר ומיקום המטרה שלו. מיקום המטרה שלו יהיה בדרך כלל במקומות הבאים:

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

כמה עולה שירותיו של לוכד עכברים? מחיר לכידת עכבר ברמלה על ידי לוכד עכברים משתנה בהתאם למספר פרמטרים. הפרמטרים העלולים להשפיע על מחיר השירות הם: שעות הביקור של לוכד העכברים, אופן ושיטת עבודתו של לוכד העכברים, כמות העכברים שעליו ללכוד ועוד. כיצד לוכד עכברים לוכד עכבר? לכל לוכד עכברים ברמלה יש שיטה ייחודית ללכידת העכבר בצורה הטובה ביותר. ישנם לוכדי עכברים שאינם נעזרים במלכודות ופיתיונות ולוכדים את העכבר בידיים. שיטת לכידה זו עלולה לקחת זמן רב ובעלת סיכון גבוה ללוכד ובמרבית הפעמים תהיה יקרה יותר משיטות לכידה אחרות.

סוג הסבר
מיקום הנזק אם זיהיתם את הנזק שביצע העכבר (לדוגמא: כבלי חשמל מכורסמים, פריטי אינסטלציה מכורסמים, רהיטים מכורסמים וכו') זו נקודת התחלה מעולה. עכברים נוהגים לחזור למקום בו אכלו יותר מפעם אחת וככל הנראה המיקום הזה אינו חד פעמי לעכבר.
מיקום צרכיו של העכבר אם זיהיתם בביתכם גללים שחורים קטנים, בערך בגודל של אורז – אלו צרכיו של העכבר (צואה). העכבר נוהג להטיל את צרכיו במקום בו הוא אוכל ולחזור לאותו המיקום יותר מפעם אחת.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button