לוכד עכברים בתל אביב

צריכים לוכד עכברים בתל אביב ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד עכברים בתל אביב?

לוכד עכברים בתל אביב מכירים את הרגע הזה שאתם יושבים בנחת על הספה אחרי יום ארוך, ופתאום רץ מולכם עכבר קטן וחצוף התגנב לבית שלכם?! התגובה הראשונית היא לצרוח או פשוט להיגעל ולא להאמין שהשרץ הזה הגיע למרחב הפרטי שלכם. מה עושים? איך מחזירים את הניקיון והשלווה לבית? גל תדאגו יש מגוון שיטות ללכוד עכברים ולכל בית יש את הפתרון המתאים לו. הכתבה הבאה תעזור לכם להתמודד במצב זה ולמנוע כניסת עכברים לבית שלכם. למה להוציא עכברים מהבית? ראשית, זו תחושה לא נעימה שחיה מסתובבת בבית שלך ועלולה להגיע לאוכל או למיטה או לכל מקום שרצוי שיישמר נקי. שנית, חיות אלה מעבירות מחלות מסוכנות כמו טיפוס ועוד. שמירה על האסתטיקה והניקיון עוזרת לשמירה על הבריאות.

לוכד עכברים בתל אביב
לוכד עכברים בתל אביב

קוברה - לוכד עכברים בתל אביב.

חשוב ללכוד את העכברים בביתכם בהקדם כי הם מזיקים להיגיינה ולבריאות. יש מספר דרכים ללכידה – ריסוס, מלכודות ולכידה מידית על ידי לוכד. כדאי לכם להזמין לוכד אם ניסיתם פעמים רבות בעצמכם ולא הצלחתם. מחפשים חברה שמעסיקה לוכדים מקצועיים? קוברה הדברות – אוכלים את כל העכברים! חברת קוברה מקצועית מאוד. עכברים, חולדות ומכרסמים עלולים לפגוע בבריאות בני האדם, הם עלולים לשאת בגופם מחלות ולשאת על פרוותם חיידקים וטפילים רבים, כאן טמון פוטנציאל של העברת זיהומים ומחלות רבות וקשות והפצתן לבני אדם ולמזונם והדבקתם. כמו העברת טפילים למזון דרך הפה והפרווה גם גללי הצואה שהעכברים משאירים אחריהם עלולים לגרום לזיהום המזון של בני האדם. אין ספק שכל זה מחייב פניה דחופה אל מדביר עכברים מיומן שיבצע עבורכם הדברת עכברים מיידית. אז אל תגידו שלא ידעתם, כי הנה אתם יודעים את זה עכשיו!

לוכד עכברים תל אביב

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

אל תתייאשו! פעמים רבות עכברים מצליחים לברוח בכל פעם שאתם מנסים לתפוס אותם. זה מאוד מייאש ומתסכל כי קשה לחיות עם המחשבה שעכבר מסתובב לכם בין הרגליים. העכבר הוא יצור פחדן וחלש שמומחה בלהימלט מאויבים, לכן קשה לכם כל כך לתפוס אותו. הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין לוכד עכברים בתל אביב.

יש לכם אל מי לפנות. יצירת קשר עם המומחים של קוברה הדברות היא כרגע הפעולה היחידה שמפרידה בינך לבין הזמנת לוכד חולדות בתל אביב. אם חשוב לך לפתור את הבעיה בלי לחרוג מהתקציב, הגעת לכתובת הנכונה. אנו נשמח לעמוד לרשותך עם בעלי מקצוע אמינים שיש להם ניסיון וידע.

לוכד עכברים

איך לבחור לוכד עכברים בתל אביב?

חשוב לציין שאם יש לכם מתקפה של עכברים רבים מומלץ לפנות ללוכד עכברים בתל אביב עם ניסיון רב שידע להנחות אתכם. כמו כן, אם ניסיתם כבר בעצמכם ולא הצלחתם למגר את התופעה, הגיע הזמן שתפנו לאיש מקצוע שיפתור את הבעיה בזמן קצר.  לפני שאתם מנסים להציב מלכודות אן מבקשים מאיש מקצוע להגיע אליכם, כדאי שתעקבו אחר המסלול של העכבר בבית. הכרת ההתנהגות שלו תסייע לכם בניסיון ללכוד אותו, כי תוכלו להציב את המלכודות בדרך בה הוא בדרך כלל עובר. איך לוכדים מקצועיים תופסים עכברים? יש שלוש שיטות:
  1. הצבת מלכודות בהן העכברים ייעברו בימים הקרובים. המלכודות המוכרות הן מלכודות דבק עליהן הם דורכים ונתקעים שם.
  2. לוכד מקצועי יכול לתפוס את העכבר באופן מידי על ידי הצבת מלכודות ומעקב אחריו.
  3. ריסוס עם חומרים מתאימים. כשם שניתן לרסס חרקים קטנים, ניתן לרסס גם עכברים. ניתן לבחור חומר כימי או אורגני, לפי הרצון שלכם. חומר כימי הוא יעיל יותר, אך חומר אורגני הוא בריא יותר ומותאם לסביבה.
לוכד עכברים מקצועי

מניעת חדירת עכברים לביתכם

הסבר איך תמנעו מעכברים להגיע לביתכם?
איטום ראשית כל, סתמו את כל החורים בהם עלולים להתחבא עכברים מחוץ לבית ובתוכו. החורים הללו הם הגורם הראשון להסתתרות עכברים בביתכם.
איחסון הימנעו מאחסון של ארגזים רבים בחדרים מסוימים. שרצים למיניהם מאוד אוהבים בלגן כי הוא מספק להם מקום מסתור.
חתול אמצו חתול! חתול הוא ההגה הטובה ביותר מפני עכברים.
ניקיון שמירה על הסדר והניקיון מונעת ומגנה עליכם מפני רוב המזיקים.

קוברה הדברות - אוכלים את כל העכברים.

שלב אחרון – מיגור מוחלט, חשוב להבין שגם שלכדתם את העכבר הראשי בחבורה, יכול להיות שיש עכברים קטנים שמסתתרים עדיין. על מנת למנוע מהם להישאר שם ולהתרבות כדאי שתנסו להבריח גם אותם. נסו ללכוד אותם באותו האופן או לפזר חומרי ריח שמבריחים עכברים, כמו נפטלין. חשוב להיזהר מחומרי ריח אלו כי ילדים עלולים לגעת בהם. העיקרון שחשוב לזכור הוא שיש להבריח וללכוד את כל העכברים ולא מספיק להתמקד בראשיים. אז בין אם אתם חושבים שעכברים הם מפחידים ובין אם אתם חושבים שהם מאוד חמודים… כך או כך תעשו בחוכמה אם תזמינו אליכם מדביר עכברים ותפתרו את הבעיה אחת ולתמיד. אז כמו שאמרתי: עכברים בבית, במפעל, במשרד או בשדות עלולים להסב נזק בל יתואר לרכוש !!!! קוברה הדברה עושים סוף לבעיה.

לוכד עכברים מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל העכברים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button