מדביר בהרצליה

צריכים מדביר בהרצליה ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים מדביר בהרצליה?

כזה מגיע לנושא של מדביר בהרצליה יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. בהרצליה התושבים גילו לאחרונה טרמיט קריבי שמקנן בדירות רבות בתוך ריהוט עץ. מדובר על טרמיט שצריך כמות נמוכה של לחות המסב נזק לסביבה. המאמר יפרט כיצד ניתן לפתור בעיה זו ולמנוע חדירת מעופפים אחרים בהרצליה. רק אצלנו תקבלו:

  • יחס אישי ואדיב – כי אנחנו מאוד אוהבים לתת שרות איכותי.
  • מאה אחוז אחריות – רק אצלנו תקבלו אחריות מלאה בכתב עבור כל שרות.
  • מקצועיות – אצלנו שומרים על רמה גבוהה ביותר של מקצועיות.
  • זמינות –  תוכלו להזמין אותנו בכל שעות היממה אפילו בלילה.
  • מהירות – אתם לא תאמינו כמה מהר אנחנו מגיעים, אז אל תמתינו תתקשרו עכשיו.
מדביר בהרצליה
מדביר בהרצליה

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

מיהו הטרמיט הקריבי ומה אתם ציריכים לדעת עליו? הטרמיט הקריבי הוא חרק שקשה לגלות כיוון שהוא מתחבא בתוך רהיטי עץ ואינו מייצר קינים באדמה. מדובר על חרק קטן ולבן באורך של כ-5 מילימטר, בעל כנפיים חומות הבונה את הקינים שלו בתוך רהיטי העץ. תושבי הרצליה שהבחינו בנזק שנגרם לרהיטים שלהם ולמשקופים הבינו שמשהו לא בסדר והזעיקו את שירותי ההדברה. רק מדביר מוסמך עם רישיונות יכול לטפל בטרמיט מסוג זה על מנת שלא יתפשט גם ליישובים אחרים באמצעות איתור הקינים והדברתם. ההנחיות של משרד איכות הסיבה בכל הנוגע לטרמיט הקריבי הוא להתקשר למוקד העירוני בהרצליה כדי שיוכלו לאסוף דגימה שלו ולהיפטר מחפצי עץ נגועים. ביחד עם זאת יש לבצע הדברה על ידי מדביר מקצועי במקרים קיצוניים.

מדביר מקצועי
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

איך בוחרים מדביר בהרצליה?

הדברת מעופפים נוספים כמו: ברחשים, יתושים, עש או דבורים הם פחות מזיקים מהטרמיטים אך עדיין מהווים מטרד בהרצליה במיוחד בחודשי הקיץ. הם יכולים לחדור לגינות או לתוך הבתים, לבנות קינים או ליצר חורים בבגדים כשמדובר על עש. העש הוא חרק שמתמקם בארון הבגדים ונראה כמו פרפר או תולעת בהתאם לשלב החיים שלו. הארון צריך להיות נקי כדי שהעש לא יגור בו. במידה והוא כבר התמקם יש להזמין הדברה מקצועית שתרסס את הארון ותתלה בו מלכודות לעש. סוג אחר של עש הוא עש המזון המתמקם בארונות המטבח. כאשר פותחים אריזות מזון כמו קמח, פסטה, אורז וכד', יכולים לגלות אותו. הפרפרים יתעופפו מתוך האריזות ברגע פתיחתן וניתן יהיה להבחין בתולעים קטנות. כמובן שיש לזרוק מזון כזה לפח אך גם לא לזלזל בסיטואציה. הדרך הטובה ביותר היא לנקות באופן יסודי את ארונות המטבח ולהזמין מדביר בהרצליה. כך גם כשמדובר על מעופפים אחרים ותיקנים למיניהם. במידה ולא מטפלים בבעיות מסוג זה, החרקים יתרבו והנזק יהיה גדול יותר.

מדביר הרצליה

מדביר בהרצליה מהיום להיום!

אילו סוגי הדברה מתאימים למעופפים? בעוד שלטרמיטים מתאימה הדברה באמצעות איוד או הדברה באמצעות ריסוס, למעופפים אחרים ניתן להציב מלכודות שבתוכן שותלים פיתיונות של הורמונים חיים, מלכודות דלי, דבק קוטל אלקטרוני, ריסוס אורגני או הדברה ביולוגית. במקרים בהם מדובר על כמות גדולה של מעופפים גם ההדברה הכימית באה בחשבון. מדביר מקצועי בהרצליה ידע להתאים את סוג ההדברה למעופף על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות.

כיצד למנוע כניסת מעופפים לבית? כאשר מדובר על מעופפים כמו יתושים יש להימנע מריכוז של מים ולכן אם אתם גרים בבית עם בריכה חשוב לכסות אותה מדי יום. המעופפים נמשכים לאור ולכן ישנם קוטלים אותם תולים במרפסת וברגע שהחרקים מגיעים אליהם הם נצרבים ונקטלים. גם שטיפת הבית בחומץ הדרים עשויה למנוע תיקנים מעופפים שינחתו אצלכם בסלון. מומלץ אף להתקין בחלונות רשתות שיגנו עליכם מכניסת מעופפים. ביחד עם זאת, כאשר המעופפים כבר הגיעו תצטרכו ליצור קשר עם מדביר בהרצליה שיסייע לכם לפתור את הבעיה לפחות לשנה אחת.

 
מדביר בהרצליה

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

קוברה הדברות היא חברה עם צוות מקצועי המחזיקה ברישיונות הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים. בין אם מדובר בטרמיטים ובין אם במעופפים שונים, תוכלו לקבל שירות מהיר ופתרונות יצירתיים. אצלנו מזהים מייד את סוג המעופף ומתאימים לו את ההדברה הנחוצה תוך מתן שירות אדיב ואחריות בכתב.

מדביר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button