מדביר בכפר סבא

צריכים מדביר בכפר סבא?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים מדביר בכפר סבא?

לתושבי ולעיריית כפר סבא יש חזון לחיות בעיר ירוקה, ידידותית לסביבה ובריאה יותר שחלק ממנה היא לא לפגוע במגוון הביולוגי. ביחד עם זאת, בדומה לערים אחרות כפר סבא נתונה לחדירת מעופפים, נמלים ותיקנים שניתן לטפל בשיטות ירוקות. המאמר יפרט כיצד. מתי ובאיזו תדירות יש לבצע הדברה? אם אינכם נוקטים בשיטות ירוקות על אף שאתם תושבי כפר סבא תצטרכו להדביר את הבית שלכם לפחות פעם בשנה לקראת האביב כשמדובר על נמלים, מעופפים ותיקנים. במידה וההדברה בוצעה כהלכה לא תצטרכו לדאוג. למרות זאת, ישנן חברות הדברה שלא מעניקות אחריות על ההדברה ולכן מומלץ לבדוק את תקופת האחריות של המדביר. יתרה מכך, מדביר בכפר סבא צריך לשאת ברישיונות ותעודות הסמכה בהן מפורט באילו סוגי הדברה הוא רשאי להשתמש.

מדביר בכפר סבא
מדביר בכפר סבא

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

טיפים לשיטות ירוקות בחרקים. הג'וקים או בשמם התקני תיקנים, הם חרקים נפוצים בכפר סבא שניתן למצוא בפתחי ביוב, ברחובות ובבתים. למרות השמירה על המגוון הביולוגי מדובר בחרקים שעלולים להעביר מחלות לבני האדם. ניקיון יסודי הוא דרך מצוינת למנוע את הגעתם ולכן השיטה הירוקה מדברת על ניקוי הבית בחומץ הדרים או באקונומיקה, למרות שהאחרונה אינה נחשבת לחומר ירוק. גם שטיפת פתחי הביוב במים רותחים יכולה לסייע למניעה. בקיץ התושבים אף נתקלים בשיירות נמלים הצועדות על שיש המטבח והקירות. במקום לרסס מומלץ להזליף מספר טיפות תמצית שמן רוזמרין, לוונדר או מנטה ולאתר את הקן ממנו הן יוצאות. שם תוכלו לפזר קינמון, מלח או פלפל שחור כדי להיפטר מהן. אפילו טלק עשוי להבריח נמלים. כשמדובר על זבובים, יתושים או ברחשים מומלץ להתקין בבית רשתות ולרוקן מים עומדים באזור הבית. גידול של נענע או גרניום בעציצים ירחיק את המעופפים הללו. שיטה אחרת היא לתלות מלכודות המפיצות אור סגול אליהן הם נמשכים ונקטלים.

מדביר מקצועי
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

איך בוחרים מדביר בכפר סבא?

האם גם המדביר מציע שיטות ירוקות? ריסוס רעלים הוא אינו הדברה ירוקה. כלומר, לא ניתן לרסס בחומרים טבעיים וגם אין לכך טעם. לכן כשמדבירים שונים מציעים לתושבי כפר סבא הדברה ירוקה – אין חיה כזו, אלא אם כן הם מרססים מים בכאילו… הדברה ירוקה צריכה להיות ידידותית לסביבה וללא רעלים מזיקים ולכן הדרך היחידה היא שימוש בפיתיונות באופן ממוקד שלא גורמים לבעלי החיים בבית ולדיירים לתופעות לוואי. במקום ריסוס פשוט משתמשים במלכודות מיוחדות שבתוכן מטמינים פיתיונות של הורמונים מהחי. זו הסיבה שחשוב לפנות למדביר רציני ומקצועי שיודע לטפל בשיטה ירוקה ואמיתית.

מדביר כפר סבא

מדביר בכפר סבא מהיום להיום!

מתי אין ברירה ויש צורך בהדברה שאינה ירוקה? מומלץ לנהל שיחה עם המדביר לפני ההדברה ולספר לו ממה אתם סובלים, לשאול אותו מהי ההדברה המתאימה ביותר ובאילו חומרי הדברה הוא מתכוון להשתמש. ההדברה צריכה להיות אפקטיבית ולכן המדביר ישתמש לעיתים בהדברה ירוקה, לעיתים בהדברה אורגנית ולעיתים בהדברה ביולוגית או כימית. למשל, כאשר נוצרים קינים בחצר ובבית או התרבות גדולה של ביצי חרקים, המדביר יצטרך להשתמש בחומרים קיצוניים יותר מאשר במלכודות כדי למנוע את התרבותם של החרקים.

מדביר כפר סבא

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

תושבי כפר סבא שרוצים חיים ירוקים יותר מוזמנים לפנות אלינו – קוברה הדברות. אנחנו לא רק מציעים הדברה ירוקה אלא גם מבצעים אותה ומעניקים אחריות בכתב. אומנם אנו יכולים גם לפעול בשיטות אחרות בהתאם לסוג ולכמות המזיקים, אך אנו קשובים ללקוחות ומתאימים את ההדברה לצרכים האינדיבידואליים של התושבים בכפר סבא. אל תהססו ליצור קשר עם חברת ההדברות שלנו בה תוכלו לקבל ייעוץ, יחס אישי ומקצועי מצוות מיומן. רק אצלנו תקבלו:

  • הדברה איכותית שלא פוגעת בבני אדם ובסביבה.
  • מדביר מקצועי ומוסך אשר בקי בכל רזי המקצוע.
  • אחריות כתובה עבור כל שרות הדברה.
  • יחס אישי אדיב ומכבד כי אצלנו כל לקוח הוא מלך.
מדביר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button