לוגו015

מדביר בנתניה

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים מדביר בנתניה כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים מדביר בנתניה?

מדביר בנתניה

כשזה מגיע לנושא של מדביר בנתניה יש מספר כללים חשובים שצריך לקחת בחשבון. בשל העובדה שנתניה היא עיר חוף מזג האוויר בה לח מה שמזמן תיקנים וחרקים נוספים שיוצאים מפתחי הביוב באישון לילה וחודרים לבתים על מנת לתור אחר מזון. זו הסיבה שיש צורך בשירותיו של מדביר בנתניה. כיצד בוחרים מדביר בנתניה? הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק שלמדביר שלכם ישנו רישיון הדברה. למעשה שמענו על הרבה מקרים בהם למדביר אשר מגיעים לביתכם אסור בכלל לעסוק בתחום. זכרו הדברה עלולה להיות מסוכנת לכם ולבני משפחתכם! אנא פעלו בשיקול דעת ואל תתביישו לבקש מהמדביר שלכם להציג את רישיון ההדברה שלו.

מדביר בנתניה, 24 שעות לשירותך.

קוברה מדביר בנתניה

טרמיטים ושאר חרקים הם סכנה ברורה ומוחשית לכם ולנכס שלכם. השאלה היא האם כל מדביר מומלץ בנתניה, יכול להתמודד עם טרמיטים וחרקים שונים? הטרמיטים הם חרקים, מעופפים בדרך כלל, שמגיעים לבתים ומחסלים רהיטים ומוצרים מעץ. הם מביאים לנזק כלכלי אם כי אינם מזיקים לאדם. התקופה האידיאלית בשבילם היא תחילת הסתיו אז רואים אותם ביישובים חוליים כמו: נתניה, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, רחובות וערים נוספות. הם יכולים לחיות ולהתרבות בתוך משקופים, ארונות וכיוצא בזה. מדביר מומלץ ומקצועי צריך לדעת ולהתמחות בכל סוג של חרקים. למשל, אצלנו בחברת קוברה הדברות עושים את כל סוגי ההדברות ומטפלים בכל סוגי המזיקים ביעילות ובבטיחות תוך הסבר מפורט ללקוח, ייעוץ ומתן אחריות מקסימלי.

מדביר בנתניה בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

הדברה היא עסק רציני שאינו עולה בקנה אחד עם מדבירים מתחזים או חובבניים המציגים עצמם כמדבירים מוסמכים. מכיוון שכניסת ג'וקים, טרמיטים ומעופפים אחרים לבית היא ענין תברואתי. מדביר בנתניה חייב לשאת רישיון ולהיות תחת פיקוח של המשרד לאיכות הסביבה. ביוני 2016 הופסקה האפשרות לעבוד כחאפר עם תיקון החוק שמדביר לא יכול לבצע הדברה ללא רישיון בו רשום שהוא מדביר מורשה. זאת אומרת שהמדביר נמצא תחת פיקוח. על פי המשרד לאיכות הסביבה עליו לעבור השתלמויות ולהשתתף בתוכנית ההכשרה של המשרד. בנוסף, כדי להימנע ממסמכים פיקטיביים ניתן להזין את שם המדביר ומספר הרישיון שלו במערכת האינטרנטית של המשרד לאיכות הסביבה תחת "מדבירים מורשים" ולבדוק שאכן המדביר מוסמך. כך הצרכנים מוגנים מבחינה בטיחותית וניתן למנוע הרבה תקלות.

שירותי מדביר בנתניה מהיום להיום!

שירותי הדברה

מתי ומי יכול לפנות למדביר? לרוב הפניות למדבירים מגיעות מועדי בתים משותפים או מאנשים פרטיים שמחזיקים בדירות, בתים, משרדים, מחסנים וכיוצא בזה. כאשר מדובר בוועד הבית שמזמין הדברה לבניין, ישנה אפשרות לסגור דיל להדברה גם בתוך בתי הדיירים שתוזיל להם את המחיר ולא רק לבצע הדברה בחלקים המשותפים. כלומר, התארגנות כללית תהיה יעילה לכל הדיירים. חוץ מזה אין טעם לרסס את החלקים המשותפים כאשר הג'וקים המעופפים חודרים דרך חלונות לתוך הבתים ואחרים מגיעים דרך צינורות הביוב. בנוסף, מומלץ לבצע ריסוס לפחות פעם בשנה לקראת האביב, אך ייתכנו מקרים בהם הריסוס יעשה פעמיים בשנה כמו מחסנים או מקומות אטרקטיביים אחרים לג'וקים.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

מהן ההנחיות של מדביר בנתניה לפני ובסוף ההדברה? מעבר להצעת מחיר ודיון על סוג ההדברה והיעילות שלה צריך לוודא שהמדביר המקצועי נותן את ההנחיות הנכונות לקראת ובסוף ההדברה. הוא צריך להסביר ללקוחות אם ועד מתי צריך לפנות את הבית, מתי, כיצד ובאילו תכשירים מנקים את הבית לאחר ההדברה, הנחיות לגבי אוורור הבית, הנחיות מיוחדות הקשורות לנשים בהיריון, תינוקות, אנשים עם אלרגיות או חיות מחמד, הנחיות לגבי החלפת מצעים, שטיפת הכלים, הרצפה ועוד. כמו כן, יש לדרוש מהמדביר את הפעולות שאותן ביצע ורשימת החומרים בהם השתמש. למעשה מדובר על סיכום תהליך ההדברה עם שם התכשיר ורמת הריכוז שלו על מנת שתוכלו לעקוב במקרה של תקלות. מומלץ אף לזהות את המדביר לפני ההדברה באמצעות תעודת זהות ורישיון כדי שלא ישלח אדם שאינו מוסמך בשמו או עובד אחר. המדביר הספציפי שמבצע את פעולת ההדברה צריך להיות גם אחראי עליה ולא להאציל סמכויות על עובד אחר שכלל לא ביצע את ההדברה.

רישיון הדברה בוחרים רק מדביר מוסמך בעל רישיון של משרד לאיכות הסביבה וכן אל תתביישו לבקש להציג אותו זה מקובל.
מדביר עם ניסיון עובדים רק מדביר מנוסה שמכיר את כל רזי המקצוע.
מקבלים אחריות מבקשים אחריות בכתב על השרות אותו הזמנתם.
חומרים מסוכנים משתמשים רק בחומרים מאושרים שלא פוגעים בבני אדם ובסביבה.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button