מדביר בפתח תקווה

צריכים מדביר בפתח תקווה?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים מדביר בפתח תקווה?

בניינים משותפים ובתים פרטיים בפתח תקווה סובלים ממזיקים המגיעים מהביבים ונכנסים לחלקים המשותפים. משם הדרך לתוך הבתים קצרה ולכן יש למגר את התופעה. מדביר בפתח תקווה יכול לפתור מצבים כאלו מהר מאוד. המאמר יסביר כיצד. מדוע צריך הדברה בפתח תקווה? אם בעבר נלחמו בפתח תקווה עם יתושים בזמן ייבוש הביצות, כיום נלחמים עם תיקנים ומזיקים אחרים. אומנם אגף התברואה בעירייה עושה הכל על מנת לשמור על עיר נקייה, אך בבניינים רבים הביבים מחייבים הדברה קבועה בכל קיץ ולעיתים אף פעמיים בשנה. למרות ההנחה שיש לבצע הדברה רק כשרואים מזיקים, ישנם הטוענים כי יש למנוע את הגעתם של המזיקים גם אם עדיין לא רואים אותם. מכיוון שפתח תקווה הפכה בשנים האחרונות לעיר צפופה בה חיים יותר מ-233 אלף תושבים, חשוב למנוע את התופעה ולא לחכות עד שהמזיקים יכנסו לבית.

מדביר בפתח תקווה
מדביר בפתח תקווה

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

הטרמיט הפורמוסני שזוהה בפתח תקווה. הטרמיט הפורמוסני הוא מזיק פולש שיכול להביא לנזקים בתשתיות וברכוש מכיוון שהוא מתרבה מהר מאוד ואוכל הכל. למרות שהוא אינו מזיק לבני האדם המשרד לאיכות הסביבה פועל כדי שלא יבסס את הנוכחות שלו בארץ. הטרמיט נמצא לראשונה בשתי שכונות בפתח תקווה וכיום הוא נצפה גם ביישובים סמוכים כמו נחלים וגבעת השלושה. המטרה היא למצוא את הקינים של מזיק זה ולהשמיד אותם כדי למזער התרבות ונזקים. קוברה הדברה עושים סוף לבעיה אצלנו תקבלו:

  • מדביר מקצועי אשר יפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד.
  • תקבלו אחריות מלאה עבור אותו שרות אשר הזמנתם.
  • זמינות ושרות מהיר אפילו מהיום להיום.
  • מחרים סופר אטרקטיביים ללא תחרות.
  • כי רק אצלנו כל לקוח הוא וי איי פי.
מדביר מקצועי
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

איך בוחרים מדביר בפתח תקווה?

מלבד ההדברה הסטנדרטית מומלץ לשים דגש על הדברת ביבים מקצועית לעומת הטרמיט הפורמוסני, התיקן האמריקאי הוא המזיק הנפוץ ביותר בארץ שמנהל את חייו בביבים. הביוב הוא מקום אידיאלי עבורו כיוון שהוא אוהב לחות, חמימות וניזון מחומרים אורגניים רקובים וממזון צמחי. ביחד עם זאת כאשר נמאס לו הוא מתעופף גם לאזורים יבשים ומתמקם בתוך בתים, מחסנים וצינורות הביוב. גם כך תיקן זה לא יחיה יותר משנתיים אך הנקבה יכולה להטיל יותר מ-150 ביצים מהן יבקעו תיקנים נוספים. על מנת להיפטר מתיקנים אלו, בניינים משותפים רבים בפתח תקוה מזמינים שירותי הדברה מקצועית בה המדבירים פועלים בתוך הביוב ובחדר המדרגות כדי שהתיקנים לא ייכנסו לבתים הפרטיים.

מדביר פתח תקווה

מדביר בפתח תקווה מהיום להיום!

למרות שהדברה כימית היא היעילה ביותר, מדבירים רבים נמנעים מלהשתמש בה כיוון שהיא מזיקה לסביבה ומסיבה נזקים לבני אדם ולכדור הארץ באופן כללי. כך גם כשמדובר בהדברה ביולוגית. עם זאת שימוש בחומרי הדברה טבעיים לא יפגעו בבני אדם ובסביבה. מדובר על הדברה אורגנית יבשה הנעשית באמצעות מלכודות בהן מוטמנים הורמונים מן החי שמושכים את התיקנים אליהם. במקרה הזה לא משתמשים בחומרים רעילים. למרות זאת כאשר מדובר בביבים של בתים פרטיים או בניינים משותפים מומלץ להשתמש בחומרים כימיים.

מדביר בפתח תקווה

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

הביוב הוא מקום שאינו נמצא בתוך הבית ולכן יותר קל להחדיר לתוכו חומרים כימיים שיעשו עבודה יסודית ויפעלו מהר. למרות זאת, ביום ההדברה אין להיות באזור במיוחד אם נכנסים גם לתוך הבתים. המדביר ישאב את השומן מהביוב ויפטר ממנו ורק לאחר מכן יפזר חומר אורגני כימי שימית את התיקנים. הריסוס נעשה בתוך ומסביב לביוב מה שלא ישאיר סיכוי למזיקים. כאשר מדובר בביוב שנמצא בחצרות, ביום הריסוס יש להרחיק את חיות המחמד והדיירים ממקום הריסוס. במידה ובדובר בריסוס הנעשה בתוך הבית המדביר ינקה גם את הסתימות המובילות לביוב כדי שלא יישארו במקומות אלו שאריות מזון ורק אחר כך ירסס. לאחר מכן יש לאוורר את הבית ולנדף את הריחות של החומרים. קוברה הדברות מעניקה שירותי הדברה בפתח תקווה שיפתרו לתושבים את הבעיות בביבים במהירות ובצורה יסודית.

מדביר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button