מדביר בראש העין

צריכים מדביר בראש העין?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים מדביר בראש העין?

לאחרונה, המדבירים בראש העין עובדים שעות נוספות בעיר וביישובים הסמוכים בשל הופעת הטרמיט הפורמוסני באזור. מדובר על מזיק שהגיע מחו"ל ובמשרד להגנת הסביבה פוחדים מביסוסו בארץ. קוברה מדביר בראש העין עושים סוף לבעיה. האם ניתן להיפטר מחרקים לבד? כשמדובר בנמלים ניתן לעצור את התפשטותן בחומר ריסוס ביתי. ביחד עם זאת יש לאתר את הקן שלהן ולפזר בו אבקה רעילה או ג'ל. גם תיקנים וטרמיטים מעופפים ניתן לקטול בתרסיסים שונים אך הפסקת ההתרבות שלהם מחייבת חומרים רציניים יותר. לפיכך מדביר בראש העין יעשה את העבודה בצורה יסודית ואיכותית יותר.
כמה דברים חשובים שכדאי לעשות בבחירת מדביר לבתך:

  • בדקו ביקרות – גוגל יכול להיות מקום מצויין לכך.
  • שאלו חברים ובני משפחה – אין כמו לקבל המלצה מאנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם.
  • ודאו שיש למדביר רישיון מתאים – רק מדביר בעל תעודה של המשרד לאיכות הסביבה ראשי לבצע הדברה.
  • קבלו יותר מהצעה אחת – בצעו סקר מחירים וקבלו יותר מהצעה אחת.
מדביר בראש העין
מדביר בראש העין

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

מה עושים כשנתקלים בטרמיט הפורמוסני? הטרמיט הפורמוסני הוא חרק מעופף שמביא לנזקים ברכוש אך אינו מזיק לבני אדם. מאחר שלאחרונה הוא התגלה על ידי תושבי ראש העין ויישובי הסביבה, רבים מהתושבים נעזרים בשירותי הדברה מקצועיים על מנת להיפטר ממנו. בעיקר ניתן להבחין בנזקים במשקופים וברהיטי העץ ולכן המשרד להגנת הסביבה יצא בהנחיה לשימוש במוצרי ריסוס מאושרים ובסיוע של מדביר מקצועי שעושה שימוש בפיתיונות על מנת ללכוד טרמיטים מסוג זה. לאילו מזיקים נוספים ההדברה יעילה? בדומה להדברת הטרמיט הפורמוסני, עדיין נכנסים לבתים גם חרקים נוספים המגיעים מהביבים. פעמים רבות ניתן להבחין בפרפרים קטנים הנקראים עש שאוהבים להתמקם על הבגדים בארונות ולאכול אותם. הם מטילים ביצים בארונות ומסיבים נזק רב לעץ ולבגדים. גם הנמלים אוהבות להתמקם בתוך המטבח במיוחד בחודשי הקיץ החמים ולכן ההדברה המקצועית תתאים גם להן. 

 

מדביר מקצועי
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

איך בוחרים מדביר בראש העין?

בשל הופעת הטרמיט הפורמוסני בראש העין ישנה חשיבות רבה למדביר מקצועי עם רישיון מיוחד שמורשה להדביר בתים ושטחים פתוחים. מלבד נזק למוצרי עץ, הטרמיט פוגע בתשתיות כמו חשמל וכבלי טלפון, חודר לצינורות מים ולחומרים כמו: גומי, פלסטיק, בטון ואפילו מתכות רכות. מלבד זאת הוא מסב נזקים לשטחים חקלאיים ופוגע במערכת האקולוגית של תיקנים וטרמיטים מקומיים. כאשר נכנס לתמונה מדביר בראש העין שמומחה לטרמיט הפורמוסני הוא ישתמש במלכודות שבהם יטמין פיתיונות שימשכו את הטרמיטים מסוג זה ללא שימוש בחומרים כימיים או ביולוגיים שיכולים להזיק מבחינה אקולוגית לסביבה או לאדם. המטרה של המדביר היא למנוע את התרבותם של טרמיטים אלו ותיקנים אחרים בצורה בטיחותית ובריאה.

מדביר ראש העין

מדביר בראש העין מהיום להיום!

כיצד להתכונן לריסוס מהיום להיום? לפני שמזמינים חברת הדברה מקצועית חשוב לנקות ולסדר את הבית. יש להרים חפצים וצעצועים מהרצפה ולחשוף את הפאנלים לאורך כל הבית. רק במידה ואתם יודעים בוודאות שיש לכם תיקנים בארונות הבגדים והמטבח תצטרכו לפנות גם את תכולתם. עם זאת, צריך לפנות את הארון הממוקם מתחת לכיור המטבח, את מרפסת השירות או ארונות אחרים בהן עוברת האינסטלציה והיא גלויה לעין. בבתים בהם יש חיות מחמד סביר להניח שיהיו גם פרעושים וקרציות ולכן באותה הזדמנות רצוי גם להדביר אותם. לפני ההדברה מומלץ לשאוב את הספות והשטיחים ואם יש לכם חצר, להשקות אותה ערב לפני ההדברה. 

מדביר בראש העין

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

קוברה הדברות היא חברת הדברה מקצועית עם ניסיון של שנים בתחום. ככל שמדובר במזיקים אנחנו פועלים בכל האמצעים הדרושים ומתאימים את שיטת ההדברה הטובה ביותר לסוג המזיקים. האם מותר לשהות בבית בזמן ההדברה?
כאשר מזמינים הדברה צריך לדעת שיש לפנות את הבית מבני אדם וחיות מחמד לפחות לשעתיים ולחזור רק לאחר שחומר ההדברה מתייבש. סוג הדברה המתאים לפרעושים וקרציות מחייב יציאה של כ-5 שעות מהבית. במקרה זה שטיפת הבית תעשה לאחר 5 ימים ובמקרה של הדברת תיקנים ונמלים לאחר יומיים. 

מדביר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button