לוגו015

מדביר בראש העין

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים מדביר בראש העין כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים מדביר בראש העין?

מדביר בראש העין

לאחרונה, המדבירים בראש העין עובדים שעות נוספות בעיר וביישובים הסמוכים בשל הופעת הטרמיט הפורמוסני באזור. מדובר על מזיק שהגיע מחו"ל ובמשרד להגנת הסביבה פוחדים מביסוסו בארץ. קוברה מדביר בראש העין עושה סוף לבעיה. האם ניתן להיפטר מחרקים לבד? כשמדובר בנמלים ניתן לעצור את התפשטותן בחומר ריסוס ביתי. ביחד עם זאת יש לאתר את הקן שלהן ולפזר בו אבקה רעילה או ג'ל. גם תיקנים וטרמיטים מעופפים ניתן לקטול בתרסיסים שונים אך הפסקת ההתרבות שלהם מחייבת חומרים רציניים יותר. לפיכך מדביר בראש העין יעשה את העבודה בצורה יסודית ואיכותית יותר.

מדביר בראש העין, 24 שעות לשירותך.

קוברה מדביר בראש העין

מה עושים כשנתקלים בטרמיט הפורמוסני? הטרמיט הפורמוסני הוא חרק מעופף שמביא לנזקים ברכוש אך אינו מזיק לבני אדם. מאחר שלאחרונה הוא התגלה על ידי תושבי ראש העין ויישובי הסביבה, רבים מהתושבים נעזרים בשירותי הדברה מקצועיים על מנת להיפטר ממנו. בעיקר ניתן להבחין בנזקים במשקופים וברהיטי העץ ולכן המשרד להגנת הסביבה יצא בהנחיה לשימוש במוצרי ריסוס מאושרים ובסיוע של מדביר מומלץ בראש העין שעושה שימוש בפיתיונות על מנת ללכוד טרמיטים מסוג זה. לאילו מזיקים נוספים ההדברה יעילה? בדומה להדברת הטרמיט הפורמוסני, עדיין נכנסים לבתים גם חרקים נוספים המגיעים מהביבים. פעמים רבות ניתן להבחין בפרפרים קטנים הנקראים עש שאוהבים להתמקם על הבגדים בארונות ולאכול אותם. הם מטילים ביצים בארונות ומסיבים נזק רב לעץ ולבגדים. גם הנמלים אוהבות להתמקם בתוך המטבח במיוחד בחודשי הקיץ החמים ולכן ההדברה המקצועית תתאים גם להן.

מדביר בראש העין בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

בשל הופעת הטרמיט הפורמוסני בראש העין ישנה חשיבות רבה להזמנת מדביר מומלץ עם רישיון מיוחד שמורשה להדביר בתים ושטחים פתוחים. מלבד נזק למוצרי עץ, הטרמיט פוגע בתשתיות כמו חשמל וכבלי טלפון, חודר לצינורות מים ולחומרים כמו: גומי, פלסטיק, בטון ואפילו מתכות רכות. מלבד זאת הוא מסב נזקים לשטחים חקלאיים ופוגע במערכת האקולוגית של תיקנים וטרמיטים מקומיים. כאשר כל מדביר בראש העין שנכנס לתמונה, יודע כי לטרמיט הפורמוסני יש להשתמש במלכודות פיתיונות. פיתיונה אלה ימשכו את הטרמיטים מסוג זה ללא שימוש בחומרים כימיים או ביולוגיים שיכולים להזיק מבחינה אקולוגית לסביבה או לאדם. המטרה של המדביר היא למנוע את התרבותם של טרמיטים אלו ותיקנים אחרים בצורה בטיחותית ובריאה.

שירותי מדביר בראש העין מהיום להיום!

שירותי הדברה

כיצד להתכונן לריסוס מהיום להיום? לפני שמזמינים חברת הדברה מקצועית חשוב לנקות ולסדר את הבית. יש להרים חפצים וצעצועים מהרצפה ולחשוף את הפאנלים לאורך כל הבית. רק במידה ואתם יודעים בוודאות שיש לכם תיקנים בארונות הבגדים והמטבח תצטרכו לפנות גם את תכולתם. עם זאת, צריך לפנות את הארון הממוקם מתחת לכיור המטבח, את מרפסת השירות או ארונות אחרים בהן עוברת האינסטלציה והיא גלויה לעין. בבתים בהם יש חיות מחמד סביר להניח שיהיו גם פרעושים וקרציות ולכן באותה הזדמנות רצוי גם להדביר אותם. לפני ההדברה מומלץ לשאוב את הספות והשטיחים ואם יש לכם חצר, להשקות אותה ערב לפני ההדברה.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

קוברה הדברה היא חברת הדברה מקצועית עם ניסיון של שנים בתחום. ככל שמדובר במזיקים אנחנו פועלים בכל האמצעים הדרושים ומתאימים את שיטת ההדברה הטובה ביותר לסוג המזיקים. האם מותר לשהות בבית בזמן ההדברה?
כאשר מזמינים הדברה צריך לדעת שיש לפנות את הבית מבני אדם וחיות מחמד לפחות לשעתיים ולחזור רק לאחר שחומר ההדברה מתייבש. סוג הדברה המתאים לפרעושים וקרציות מחייב יציאה של כ-5 שעות מהבית. במקרה זה שטיפת הבית תעשה לאחר 5 ימים ובמקרה של הדברת תיקנים ונמלים לאחר יומיים.

ביקורות בדקו ביקרות – גוגל יכול להיות מקום מצוין לכך (נסו לנחש למי יש את הגבוהה ביותר).
המלצות שאלו חברים ובני משפחה – אין כמו לקבל המלצה מאנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם.
רישיון מדביר ודאו שיש למדביר רישיון מתאים – רק מדביר בעל תעודה של המשרד לאיכות הסביבה ראשי לבצע הדברה.
סקר מחירים קבלו יותר מהצעה אחת – בצעו סקר מחירים וקבלו יותר מהצעה אחת.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button