לוגו015

מדביר ברעננה

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים מדביר ברעננה כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים מדביר ברעננה?

מדביר ברעננה

כשזה מגיע לנושא של מדביר ברעננה יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. בשנה האחרונה התקבלו תלונות רבות במוקד העירוני ברעננה של תושבים שהתלוננו על נחילי ג'וקים, יתושים וההוצאות הכספיות שלהם על הדברות פרטיות. מה העירייה עושה וכיצד פותרים זאת? מהי שיטת ההדברה הטובה ביותר? צריך לדעת שלא קיימות הדברות טבעיות או צמחיות וכל חומרי הריסוס הם רעלים כימיים שלעיתים מוצגים כהדברה ירוקה. לעומת זאת, הדברה ביולוגית יכולה להיות יותר ידידותית כי נעזרים בהורמונים מן החי בתוך מלכודות המקטינות את הסיכוי למפגש עם מכרסמים. ישנה גם אפשרות להדביר לבד עם חומרים טבעיים כמו תבלינים של מלח או פלפל שחור נגד נמלים, חומץ הדרים המונע כניסת ג'וקים והקטנת מקומות בהם נאגרים מים להפחתת כמות היתושים. ביחד עם זאת, צריך לזכור שרק הדברה כימית היא הטובה ביותר כדי לקטול מהיסוד את כניסת המזיקים ובלבד שתעשה בידי בעלי מקצוע.

מדביר ברעננה, 24 שעות לשירותך.

קוברה מדביר ברעננה

על מנת להציל את המצב באופן מיידי חשוב מאוד לפנות לחברת הדברות ברעננה שיודעת כיצד לתפקד במצבים של מתקפת מעופפים, ג'וקים ומכרסמים. תושבי רעננה לא צריכים לחכות לפתרונות של העירייה, לפחות לא בבתיהם הפרטיים ועליהם לנקוט בכל האמצעים. לפיכך, יש לאתר מדביר מומלץ ברעננה עם רישיון והסמכה של המשרד לאיכות הסביבה שמעניק אחריות על ההדברה ומשתמש בחומריים בטיחותיים לאדם ולסביבה. ככל שהמדביר יהיה יותר מקצועי ובעל ניסיון, כך גם ההדברה תצלח. בבתים בהם יש גם מכרסמים וגם חרקים, המדביר יצטרך להשתמש בריסוס אורגני, ביולוגי או כימי ובמלכודות. עליו לאתר את הקינים, החורים והמקומות מהם נכנסים המזיקים ולטפל גם בהם.

מדביר ברעננה בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

מכת ג'וקים ויתושים ברעננה ברחובות שונים ברעננה כמו: אחוזה, רבוצקי, ויצמן או הנשיאים התקבלו תלונות של תושבים שאינם יכולים לשבת ברוגע בגינה, לשהות במרחבים ציבוריים פתוחים ולהתמודד עם יתושים וג'וקים שחודרים לבתיהם. ככל שהחום גובר ריבוי החרקים גודל. היתושים עוקצים, הג'וקים מעבירים מחלות ובמקום ליהנות ממזג אוויר נעים בערב ולשבת בחצר, צריך להסתגר בבתים כשביד אחת נעל ובשנייה תרסיס נגד ג'וקים. מבחינת העירייה התושבים התבקשו לא לאגור מים עומדים בשום צורה והמרחבים הציבוריים מטופלים באמצעות הדברה. ביחד עם זאת, ברחובות אף נצפו עכברים ומצב תברואתי שלא היה בעבר ברעננה. מדובר על ג'וקים שיוצאים בערב מפתחי הביוב, ריחות לא נעימים, חולדות, עכברושים ומה לא. לא ברור מדוע העירייה לא פותרת את הבעיה בצורה שוטפת ויסודית. לכן קחו את המושכות לידיים והזמינו עוד היום מדביר ברעננה שיודע כיצד להתמודד עם הבעיה.

שירותי מדביר ברעננה מהיום להיום!

שירותי הדברה

הכנת הבית להדברה להדברה מהירה. כדי להכין את הבית להדברה תושבי רעננה יתבקשו להרים את החפצים מהרצפה, במקרים מסוימים לפנות את ארונות המטבח והבגדים ולנקות את הבית לפני ההדברה. בעלי חצרות יצטרכו אף להשקות אותן ערב לפני ההדברה. בזמן ההדברה התושבים יצטרכו לעזוב את בתיהם לאורך 2-5 שעות בהתאם לסוג ההדברה ולא לנקות את הבתים עד לאחר ייבוש החומרים, בערך כ-2-5 ימים על מנת שהתוצאות יהיו אפקטיביות. במידה ויש בבית חיות מחמד, נשים בהיריון וילדים יש לשוחח עם חברת ההדברה וליידע אותה על מנת שתשתמש בחומרים המתאימים לאוכלוסייה זו. לאחר הריסוס צריך לפתוח חלונות ולאוורר את הבית. במידה והתופעה חוזרת על המדביר לבצע הדברה נוספת בתוקף האחריות.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

כשמדובר על זבובים, יתושים או ברחשים מומלץ להתקין בבית רשתות ולרוקן מים עומדים באזור הבית. גידול של נענע או גרניום בעציצים ירחיק את המעופפים הללו. שיטה אחרת היא לתלות מלכודות המפיצות אור סגול אליהן הם נמשכים ונקטלים. קוברה הדברה הנה חברת הדברות שעובדת בהיקף נרחב בערים ויישובים שונים בארץ תוך מתן שירות ואחריות ללקוחותיה. אצלנו בחברה תוכלו למצוא מדביר מומלץ, מקצועי ואמין, חומרי הדברה יעילים ושיטות שונות המותאמות לצרכי הלקוחות ולסוג המזיקים. תושבי רעננה אל תהססו ליצור אתנו קשר אנחנו פה בשבילכם!

בטיחות מעל הכל אצלנו תקבלו הדברה מקצועית ואחראית כזאת שתשמור על בריאותכם.
אחריות לזמן ארוך אחריות מלאה לכל שרותי ההדברה שלנו.
מגיעים מייד שרות מהיר ויעיל תוך זמן קצר מהרגע שאתם מתקשרים אנחנו מגיעים.
זמינם תמיד זמינות בכל שעות היום אפילו השעות הלילה המאוחרות.
מחיר אטרקטיבי מחירים אטרקטיביים המתאימים לכל כיס.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button