מדביר ברעננה

צריכים מדביר ברעננה?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים מדביר ברעננה?

כזה מגיע לנושא של מדביר ברעננה יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. בשנה האחרונה התקבלו תלונות רבות במוקד העירוני ברעננה של תושבים שהתלוננו על נחילי ג'וקים, יתושים וההוצאות הכספיות שלהם על הדברות פרטיות. מה העירייה עושה וכיצד פותרים זאת? מהי שיטת ההדברה הטובה ביותר? צריך לדעת שלא קיימות הדברות טבעיות או צמחיות וכל חומרי הריסוס הם רעלים כימיים שלעיתים מוצגים כהדברה ירוקה. לעומת זאת, הדברה ביולוגית יכולה להיות יותר ידידותית כי נעזרים בהורמונים מן החי בתוך מלכודות המקטינות את הסיכוי למפגש עם מכרסמים. ישנה גם אפשרות להדביר לבד עם חומרים טבעיים כמו תבלינים של מלח או פלפל שחור נגד נמלים, חומץ הדרים המונע כניסת ג'וקים והקטנת מקומות בהם נאגרים מים להפחתת כמות היתושים. ביחד עם זאת, צריך לזכור שרק הדברה כימית היא הטובה ביותר כדי לקטול מהיסוד את כניסת המזיקים ובלבד שתעשה בידי בעלי מקצוע.

מדביר ברעננה

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...


מכת ג'וקים ויתושים ברעננה ברחובות שונים ברעננה כמו: אחוזה, רבוצקי, ויצמן או הנשיאים התקבלו תלונות של תושבים שאינם יכולים לשבת ברוגע בגינה, לשהות במרחבים ציבוריים פתוחים ולהתמודד עם יתושים וג'וקים שחודרים לבתיהם. ככל שהחום גובר ריבוי החרקים גודל. היתושים עוקצים, הג'וקים מעבירים מחלות ובמקום ליהנות ממזג אוויר נעים בערב ולשבת בחצר, צריך להסתגר בבתים כשביד אחת נעל ובשנייה תרסיס נגד ג'וקים. מבחינת העירייה התושבים התבקשו לא לאגור מים עומדים בשום צורה והמרחבים הציבוריים מטופלים באמצעות הדברה. ביחד עם זאת, ברחובות אף נצפו עכברים ומצב תברואתי שלא היה בעבר ברעננה. מדובר על ג'וקים שיוצאים בערב מפתחי הביוב, ריחות לא נעימים, חולדות, עכברושים ומה לא. לא ברור מדוע העירייה לא פותרת את הבעיה בצורה שוטפת ויסודית, אך התושבים לקחו את המושכות לידיים ועסקי ההדברה בעיר פורחים.

מדביר מקצועי

איך בוחרים מדביר ברעננה?

על מנת להציל את המצב באופן מיידי חשוב מאוד לפנות לחברת הדברות ברעננה שיודעת כיצד לתפקד במצבים של מתקפת מעופפים, ג'וקים ומכרסמים. תושבי רעננה לא צריכים לחכות לפתרונות של העירייה, לפחות לא בבתיהם הפרטיים ועליהם לנקוט בכל האמצעים. לפיכך, יש לאתר מדביר ברעננה עם רישיון והסמכה של המשרד לאיכות הסביבה שמעניק אחריות על ההדברה ומשתמש בחומריים בטיחותיים לאדם ולסביבה. ככל שהמדביר יהיה יותר מקצועי ובעל ניסיון, כך גם ההדברה תצלח. בבתים בהם יש גם מכרסמים וגם חרקים, המדביר יצטרך להשתמש בריסוס אורגני, ביולוגי או כימי ובמלכודות. עליו לאתר את הקינים, החורים והמקומות מהם נכנסים המזיקים ולטפל גם בהם.

מדביר רעננה

מדביר ברעננה מהיום להיום!

הכנת הבית להדברה להדברה מהירה. כדי להכין את הבית להדברה תושבי רעננה יתבקשו להרים את החפצים מהרצפה, במקרים מסוימים לפנות את ארונות המטבח והבגדים ולנקות את הבית לפני ההדברה. בעלי חצרות יצטרכו אף להשקות אותן ערב לפני ההדברה. בזמן ההדברה התושבים יצטרכו לעזוב את בתיהם לאורך 2-5 שעות בהתאם לסוג ההדברה ולא לנקות את הבתים עד לאחר ייבוש החומרים, בערך כ-2-5 ימים על מנת שהתוצאות יהיו אפקטיביות. במידה ויש בבית חיות מחמד, נשים בהיריון וילדים יש לשוחח עם חברת ההדברה וליידע אותה על מנת שתשתמש בחומרים המתאימים לאוכלוסייה זו. לאחר הריסוס צריך לפתוח חלונות ולאוורר את הבית. במידה והתופעה חוזרת על המדביר לבצע הדברה נוספת בתוקף האחריות.

מדביר ברעננה

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

קוברה הדברות היא חברת הדברות שעובדת בהיקף נרחב בערים ויישובים שונים בארץ תוך מתן שירות ואחריות ללקוחותיה. אצלנו בחברה תוכלו למצוא צוות מקצועי ואמין, חומרי הדברה יעילים ושיטות שונות המותאמות לצרכי הלקוחות ולסוג המזיקים. תושבי רעננה אל תהססו ליצור אתנו קשר אנחנו פה בשבילכם!

  • אצלנו תקבלו הדברה מקצועית ואחראית כזאת שתשמור על בריאותכם.
  • אחריות מלאה לכל שרותי ההדברה שלנו.
  • שרות מהיר ויעיל תוך זמן קצר מהרגע שאתם מתקשרים אנחנו מגיעים.
  • זמינות בכל שעות היום אפילו השעות הלילה המאוחרות.
  • מחירים אטרקטיביים המתאימים לכל כיס.
מדביר

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button