מדביר בשוהם

צריכים מדביר בשוהם?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים מדביר בשוהם?

שירותי הדברה הפכו לשירותים פופולאריים ונצרכים עבור כל בית בישראל, כשנראה שהחרקים, המכרסמים והמזיקים השונים מוצאים את את כל הדרכים האפשריות להגיע אל הבית שלנו. היות ולכל עיר ואזור מאפייני האקלים והגיאוגרפיה הייחודיים שלה, חשוב לבחור בהתאם את המדביר האיכותי ביותר. מדביר חיפשת? לקוברה הדברות פנית! לסיכום, ראינו כי פעולות ההדברה והריסוס מחייבות רישיון בתוקף, מקצועיות וידע רב, על אחת כמה וכמה כשמדובר ביישוב ובבתים פרטיים. לכן, אם אתם מחפשים מדביר בשוהם, הכתובת שלכם היא אחת  קוברה הדברה עושים סוף לבעיה. רק אצלנו:

  • מקבלים אחריות בכתב על כל שירותי ההדברה.
  • משתמשים בחומרים אשר מאושרים על יד המשרד לאיכות הסביבה.
  • מקבלים יחס אדיב ומסור כי אנו אוהבים לתת לכם שרות
  • זמינים בשבילכם בכל שעות היום והלילה, אתם לא תאמינו באיזה מהירות אנו מגיעים.
  • שומרים על הסביבה ועל הבריאות שלכם ע"י עבודה מקצועית ואחראית.
מדביר בשוהם

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

מהם הפרמטרים המשפיעים על הופעת המזיקים? בשנים האחרונות נראה כי תופעת הופעת החרקים והמזיקים השונים בסביבת המגורים שלנו רק הולכת וגדלה, כשישיבה נינוחה במרפסת, בגינה ואף בחדרי הבית עצמם, הפכו למקום מפגש בלתי נעים עם המזיקים השונים. אמנם חלקנו אימצו לעצמם את שיטות ההדברה הביתיות, המתחילות בכפכף ונגמרות בתרסיסים שונים, אך כדי לפתור את הבעיה מהשורש ולטווח הארוך, אין ספק שעלינו להיעזר באיש מקצוע מיומן, הלא הוא המדביר. תופעה זו של הופעת המזיקים בסביבת המגורים שלנו תלויה במספר פרמטרים, דוגמת האקלים והתנאים הגיאוגרפיים של האזור בו אנחנו גרים ומשפיעה הן על סוג המזיקים באזור והן על רמת התפשטותם. כך, כשמדובר במושב כמו שוהם, המתאפיין הן בשטחים פתוחים ושטחים חקלאיים רבים, כמו גם אחוזי לחות גבוהים כתוצאה מהימצאותו בחבל גוש דן, הרי שעלינו לבחור היטב מדביר בשוהם, באופן שיבטיח לנו שמירה על איכות חיים גבוהה ללא הטרדתם של המזיקים השונים.

מדביר מקצועי

איך בוחרים מדביר בשוהם?

כפי שהזכרנו, היישוב שוהם מתאפיין בבתים פרטיים ושטחים פתוחים רבים, המחייבים התייחסות ראויה ובחינת שיטות הדברה יעילות. לרוב, כשמדובר בשטחים גדולים ופתוחים, שיטת ההדברה המומלצת היא ריסוס, באופן שיפעל לפיזור החומר בצורה אפקטיבית ויעילה. כדי שפעולת ההדברה תהיה אפקטיבית ביותר, מומלץ שלא לפעול באופן מקיף ואוטומטי, אלא לבחון את מקור הגעתם של החרקים, כמו גם טיפול ייעודי במקומות הנפוצים מהם המזיקים מגיעים- פתחי ביוב וברזים לדוגמא. היות ותנאי השטח, כמו גם התנאים הגיאוגרפיים של היישוב שוהם הם תנאים מאתגרים יותר מאשר בדירה הנמצאת בבניינים רבי קומות, מומלץ לתאם שירותי הדברה עם מדביר בשוהם באופן תקופתי. ביצוע פעולת ההדברה מתוך הכרת מאפייני היישוב, סוגי המזיקים המאפיינים אותו בשילוב טיפול תקופתי, יבטיח לכם תוצאות מוכחות בשטח לאורך זמן.

מדביר שוהם

מדביר בשוהם מהיום להיום!

מספר כללי זהירות גם שמזמינים הדברה מהיום להיום. לפני שמזמינים מדביר בשוהם, חשוב לזכור כי בסופו של דבר, ברוב המקרים המדביר משתמש בחומרים מסוכנים ולכן, יהיה עליכם לפעול במשנה זהירות. מדביר מקצועי יידע להנחות אתכם ולתת לכם הוראות מדויקות לגבי הזמן המומלץ להישארות מחוץ לבית, מתי ניתן לחזור אל הבית ולאחר כמה זמן ניתן לשטוף ולנקות את הבית כרגיל.
לצערנו, מקרים של חוסר זהירות ומקצועיות של המדביר הביאו למצבים בהם תינוקות נפגעו מחומר ההדברה שרוסס בבית, היות והם זוחלים על הרצפה המרוססת ואף מכניסים את ידיהם אל הפה לעיתים קרובות. לכן, לפעולת הניקיון שאחרי הריסוס חשיבות יתירה.

מדביר בשוהם

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

פעולות מניעה שניתן לבצע עד הריסוס הבא. כאמור, בתים פרטיים, בייחוד במושבים בעלי שטחים פתוחים רבים, מתאפיינים בהגעתם של מזיקים רבים ולכן, צריכים לבצע את פעולת ההדברה באופן תכוף ובתדירות גבוהה יותר מאשר דירות בבניין מגורים, אך אין זה אומר שלבינתיים תוכלו לנוח רגל על רגל בציפייה מהולה בחשש מפני המפגש עם האורחים הלא רצויים.
באמצעות כיסוי מיטבי וריקון תדיר של פחי האשפה, אחסון מוצרי המזון באופן מסודר וסגור היטב, כמו גם תיקון דליפות קיימות או הימנעות מהשקיה יתירה היוצרת מאגרי מים בגינה שלכם, תוכלו לצמצם באופן משמעותי את הופעתם של המזיקים השונים בסביבת המגורים שלכם.

מדביר

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button