הדברת טרמיטים

בית ממוצע מוציא 1000 ש"ח לתיקון נזקי טרמיטים

נוזל טרמידור המטפל בטרמיטים

פתרון קוברה הדברות : תכניות טיפול רציפות

פתרון טרמיטים זה בטוח ליישום פנימי וחיצוני וניתן להשתמש בו ביסודות בנייה כדי לספק מחסום מגן סביב ביתך. בנוסף להגנה מיידית, טיפול זה שומר מפני נגיעות עתידיות. על מנת לספק את הכמות המדויקת הנדרשת, אנו מעסיקים מדי זרימה של יישומים לאחר כל טיפול המתעדים את כמות הטרמיסנטים המשמשים באזור ואת הסכום המצטבר המוצע.

קצף יבש ואורקינפואם

קצף יבש משמש לטיפול בשטחים בקירות פנימיים וחיצוניים, סביב צינורות חימום וצינורות מים, מתחת ללוחות, ובמשטחים מסוימים אחרים, הקצף מתרחב לאזורים קריטיים, המספקים הגנה נוספת מפני נגיעות טרמיטים. תכולת הלחות הנמוכה  מונעת ממנו לחדור  דרך קיר גבס וליצור כתמים רטובים מזיקים.

חומרי מעקבי תהליכי התפתחות טרמיטים

טיפול זה משבש את תהליכי התפתחות  של הטרמיטים, מעכב את צמיחתם, והוא מעכב אזורים הנמצאים בסיכון רב ביותר למשוך את המזיקים כמו אדמה לחה או מאלץ, גדמי עצים ישנים, ראשי ספרינקלרים להשקיה ונפילות. קוברה הדברה מספקת הגנה מתמדת מבלי לגרום נזק לרכושכם. 

כל בית הוא מיוחד

כל בית הוא ייחודי
כאשר יש לך בעיית מזיקים או שאתה רוצה להגן על ביתך מפני פולשים עתידיים, אנו מיישמים גישה מבוססת מדע , כדי לסייע בזיהוי שורש הבעיה  וליישם פיתרון שיוצר במיוחד  לביתך. במהלך כל ביקור, תוכל לסמוך על מדבירי קוברה, שהינו בעל הכשרה גבוהה וניסיון רב.