פשפש המיטה - עובדות ומידע לפשפש המיטה

למד כיצד לזהות ולשלוט בפשפש המיטה

אם אתה מתגעגע לפשפש מיטה נשי בהריון אחד, אתה יכול להידבק מחדש עם למעלה מ -300 מבוגרים ו -1000 ביצים חדשות בשלושה חודשים.

שירות בקרת והסרת פשפשים

פשפשים הם מזיקים ביתיים מטרידים. הם ערמומיים, קשה למצוא ויכולים להוות סיכונים בריאותיים פוטנציאליים עבורך ועבור משפחתך. קוברה הדברות חמוש ביכולות הדברה המגובה במדע, ניסיון של למעלה מעשור, בעזרת כלים ומוצרים משוכללים, נוכל לפתור את בעיית פשפשי המיטה שלכם ולהציע מענה אסטרטגי בכדי להיפטר מהמזיק בביתך. כל זה ועוד נוכל לספק לכם הגנה מקסימאלית.

בדיקה וטיפול בנגיעות פעולות

בעין הבלתי מאומנת, השתרשות נגיעות של פשפש המיטה יכולה להיות קשה, וגם אם מתגלים, תרופות ביתיות והרתעות ללא מרשם אינן יעילות לרוב. באמצעות תהליך הגנת ה- AIM שלנו, מומחה קוברה הדברות בעל הכשרה גבוהה יעריך את ביתכם, יישם פתרון ויבקר את הפעילות בכדי להבטיח את יעילות מאמצינו וייתן לכם שקט נפשי נוסף.

שירות איתור פשפשי מיטה שוטף

פשפשי מיטה מתרבים במהירות, ותוך שישה חודשים בלבד, כמה מהם יכולים להפוך לנגיעה מלאה של 13,000 ומעלה. איתור הוא קריטי כדי לשבור את מחזור החיים של פשפש המיטה לפני שהם הופכים לבעיה גדולה יותר. שירות איתור פשפשי המיטה של ​​אורקין מגיע לשורש הבעיה בבדיקות ממוקדות של מקומות מסתור נפוצים של פשפש המיטה בביתכם ומעקב שוטף בכדי להבטיח שהמזיקים לא יחזרו לעולם.

שירות איתור פשפשי מיטה שוטף לא יכול להיות זמין בכל השווקים. ייתכן שיהיה צורך בתשלום פיקוח לצורך איתור פשפש המיטה.

בְּדִיקָה

אם ראית ראיות לפשפשי מיטה או שאתה רוצה לעזור בהגנה על הבית שלך מפני הפולש המתרבה, המומחה שלך באורקין יבוא לבדוק את ביתך.

פשפשי מיטה הם ערמומים וקשה למצוא, אך מומחה אורקין שלך מאומן לאתר עדויות אם הם קיימים. בביקור הראשון נבחן את כל ביתך כולל המיטה, הרהיטים, השטיחים והמצעים. אנו נבצע בדיקה של אזורי יעד, ובמידת הצורך נשתמש בכלים לבדיקת סדקים וסדקים.

מומחה האורקין שלך בדרך כלל יתחיל בחדר השינה ויעשה את דרכו בביתך, ויתמקד ברהיטים ובאזורים הסובבים את הרהיטים.

עם סיום הבדיקה והערכת המצב, מומחה אורקין שלך ימליץ על דרך הפעולה הטובה ביותר. אם הבדיקה תאשר נגיעה, אורקין ימליץ על תוכנית טיפול המבוססת על חומרת ההדבקה והעדפותיך. אנו נשתמש בכלים ובמדע הטובים ביותר בכדי לטפל בגורמים ולטפל בבעיית פשפש המיטה שלך בצורה הטובה ביותר עבור משפחתך, חיות המחמד והסביבה. שיטת יישום זו מכוונת לפשפש המיטה כמו גם לזחלי פשפש המיטה – מונעת התבגרותם למבוגרים רבייה, נשיכה ואולי נושאת מחלות.

  • פשפש המיטה יכול להיות קשה למגר; אז מומחה אורקין שלך יבצע ביקור המשך בכדי לעזור להבטיח את יעילות הטיפול המקצועי שבוצע. בנוסף, מומחה אורקין יתעד את הביקור וימליץ על הצעדים הבאים כדי להבטיח את גישת התחזוקה הטובה ביותר לביתך.

 

למה לצפות מהשירות

פשפש המיטה יכול להתרבות במהירות, ולכן גילוי מוקדם הוא קריטי בכדי לסייע במניעת נגיעות גדולה עוד יותר. תהליך הגנת ה- AIM המשולב שלנו פועל להערכת ביתך, הטמעת פתרונות ומעקב אחר בעיות פשפש המיטה שתיתקל בך.

באורקין אנחנו לא מפסיקים ללמוד מבאגים. אנו משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר ובאימונים שאין שני להם, כדי שנוכל להגן על ביתך באמצעות תוכנית יעילה המתאימה לצרכים הספציפיים שלך. במילים פשוטות, יש לנו הדברה עד למדע®.

שירות איתור פשפשי מיטה שוטף לא יכול להיות זמין בכל השווקים. ייתכן שיהיה צורך בתשלום פיקוח לצורך איתור פשפש המיטה.