מידע על הקרדית

איך נדבקתם בקרדית?

אופן הכניסה של קרדית לבית או לחצר תלוי במינם. קרדית התלתן מנצלת לעתים קרובות סדקים זעירים בכדי להיכנס לבתים. מדשאות מופרות היטב עם עצי פרי או גינות מושכות אותן. סוגים אחרים, כמו קרדית האבק, נמצאים כמעט תמיד בתוך בתים, בעוד צ'יגרים , וקרדית מכרסמים או ציפורים מתחברים למארחים ותופסים טרמפ לבתים על אנשים וחיות מחמד.

כמה זה רציני?

קרדית היא קטגוריה רחבה של מזיקים הגורמים נזקים מגוונים. חלק מהקרדית ניזונות ממוצרי תבואה וגבינות מאוחסנים, בעוד שאחרים נושכים מזיקים. עקיצות קטנות ולרוב אינן כואבות, וגורמות לגירוי קל בלבד בעור. גירוד תכוף הנגרם על ידי קרדית עלול להוביל לזיהומים חיידקיים חמורים יותר. מצד שני, קרדית האבק היא אחד האלרגנים הנפוצים ביותר ואף עלולה לגרום להתקפי אסתמה.

 

האם זה מסוכן?

כמה מינים מהקרדית מסוכנים יותר מאחרים, מכיוון שהם שוכנים בתוך דרכי הנשימה של המארחים שלהם. אחרים, יכולים להעביר מחלות מסוכנות. קרדית טפילית תוקפת מארחים כמו בעלי חיים ועלולה לגרום לגירוי חמור בעור. קרדית ציפורים מטרידה באופן דומה עופות, בעוד שקרדית העכביש הורסת לגידולים.

סימנים של הדבקה

סימני קרדית תלויים במידה רבה במיני הקרדית. לרוב קשה לראות בבירור ללא הגדלה. עם זאת, לעתים ניתן לזהות את תנועתם על פני משטח.

מינים מסוימים של קרדית מאכילת צמחים מייצרים רשת ומשי כמו קרדית עכביש . הם גם יכולים לגרום לשינוי צבע העלים ובסופו של דבר לירידת עלים. קרדית אחרת כמו קרדית התלתן ניתן לראות בקלות בשל צבעם האדום הבוהק.

כיצד אוכל להיפטר מקרדית?

המדביר של קוברה הדברות הוכשר לעזור לך בטיפול בקרדית ומזיקים דומים. מכיוון שכל בניין או בית שונים, המדביר שלנו יתכנן תוכנית ייחודית למצבך.

קוברה הדברות יכולה לספק את הפתרון הנכון כדי לשמור על קרדית במקומן … מחוץ לבית או מהעסק שלך.