רבי רגליים - עובדות ומידע לרבי רגליים

למד כיצד לזהות ולשלוט ברבי רגליים

איך הגעתי לרב -רגליים?

הם בדרך כלל שוכנים באזורים לחים בחוץ אבל יכולים לנדוד פנימה אם בית הגידול שלהם בחוץ הופך חם ויבש מדי. כאשר הם נכנסים פנימה, הם עלולים להסתתר מתחת לרהיטים או קופסאות של פריטים מאוחסנים.

כניסה:

כשהם מגיעים לבית, רב רגליים מתאספים במרפסות ובמרפסות. הם מטפסים על יסוד הבית ולעתים קרובות הם מוצאים כניסות כגון:

  • דלתות
  • חלונות
  • פתחי אוורור

האם הם מסוכנים?

רב -רגליים אינן נושכות או עוקצות, והן אינן פוגעות במזון, במבנים או ברהיטים המאוחסנים. עם זאת, ישנם כמה מינים של רב -רגליים המפרישים נוזל הגנה שמרגיז את עורם של אנשים המטפלים בהם או שבאים במגע עם אותם מיני רגליים רעילים.

מכיוון שהמזיקים פעילים ביותר בלילה, הופעתם עלולה להפחיד בעלי בתים נעים או פריטים אחרים. גם רב -הדים נעים בכמויות גדולות, כך שהם יכולים להוות מטרד גדול ולגרום לפחד לא מבוטל מאנשים או חיות מחמד. אך מכיוון שדו -רגליים ניזונים ובכך מפרקים חומר אורגני, הם למעשה מועילים מאוד לסביבה.

 

סימנים של התפשטות

מלבד התצפית על אלף הרגליים, אין הרבה סימנים מובהקים לנוכחותם.

כיצד אוכל להיפטר מרב -רגליים?

במקרה חירום, ניתן להשתמש בשואב אבק או בשואב מסוג חנות להסרת רגליים מהקירות והרצפות. כאשר המצב נהיה גרוע, בעלי בתים רבים קוראים לעזרה.

מה קוברה עושה

קוברה הדברות מומחה לטיפול ברבי הרגליים. בעזרת המערכת הבלעדית של הערכה, יישום ומעקב של קוברה הדברות. אנחנו נעצב עבורך פתרון למצב הייחודי של ביתך.

  • בדיקה – טיפול רב -רגליים מתחיל בדרך כלל בבדיקה של איש מקצוע שלנו להדברת מזיקים לאיתור המקור כיצד המזיקים נכנסים לבית. לאחר סיום הבדיקה, הטכנאי יכין תוכנית שעשויה לכלול שיטות טיפול לא כימיות וכימיות.
  • מניעה – מרכיבים לא כימיים של התכנית ידגישו מניעת כניסתם של המזיקים אל תוך הבית וצמצום בתי גידול מתאימים. כמה פעולות ספציפיות כוללות איטום סביב דלתות, חלונות, סדקים, פערים וסדקים, בנוסף לצמצום מקומות לחים המקדמים הישרדות רב -רגליים. לדוגמה, התוכנית עשויה להמליץ ​​על פינוי, סלעים או פסולת שעלולים ליצור אזורים לחים המועדפים על רבי הרגליים.
  • הסרה – אם מוצרים כימיים הם הגישה היעילה ביותר, התוכנית שלנו עשויה לכלול יישומים חיצוניים ופנימיים של מוצרים לנקודות כניסה פוטנציאליות ואתרי נמל שבהם מצטברים רבי הרגליים.