קוברה הדברה לוגו

ריסוס והדברה לבית

צריכים ריסוס והדברה לבית ?

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם ריסוס והדברה לבית?

כזה מגיע לנושא של ריסוס והדברה לבית  יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. נהוג לכנות את מרבית המזיקים שפולשים לבתים בשם באגים. הבאגים נוטים להתכנס בתנאים אידיאליים, בשטף של אוכלוסייה גדולה של מזיקים, חרקים או מכרסמים בשכונה, בחצר, בבית ובסביבה. כמו גם הם עשויים "להתביית" במקומות כמו למשל – קווי הביוב, בינות העצים, בקרבת שפך של חומרים, גדמים, אחסון של מוצרים, ערוגות הפרחים, פגרים של בעלי חיים, בחיפויים, גדות התעלות, פסולת העלים, או באשפה, וכיוצא בזאת. הם נוטים להיכנס דרך מתחת לחלונות או לדלתות, דרך הקירות, הסדקים או המרצפות וסביב הצינורות שבבית, וכיוצא בזה. מה שמושך אותם בא לידי ביטוי במשיכה למזון, לאור או לאוויר החם.

ריסוס והדברה לבית
ריסוס והדברה לבית

מתי מומלץ להזמין ריסוס והדברה לבית

יש כל מיני תרחישים שיהווה עבורכם תמרור אדום שהגיע הזמן לזמן את השירותים המקצועיים של ריסוס והדברה לבית. לכן מומלץ לזמן שירותי ריסוס והדברה לבית מקצועיים. יש לזמן שירותי הדברה במידה וכמה ניסיונות של הדברה עצמאיים אינם צלחו, והמזיקים עדיין "חיים ובועטים" בבית שלכם. בעלי המקצוע צריכים את הסיוע שלכם אף בניהול שפיר של החרקים, עליכם לנקוט בכל אמצעי התברואה ושיטות הייעול שהם ימליצו עליהם בפניכם. במידה ואתם מתעתדים למכור את הנכס שלכם, צריך לקרוא לשירותי ההדברה, שיטפלו בכל בעיית האורגניזמים והחרקים שבבית שלכם. מומלץ לזמן שירותי הדברה מקצועיים לבית במידה והזמן, שמהווה את המשאב הכי חיוני בחיי האנושות, לא בדיוק פנוי לכם. באם אתם חוששים להיחשף במגע ישיר עם חומרי הריסוס בעת ההדברה, טוב תעשו באם תשכרו את השירותים של מדביר מקצועי. נסיים עם המובן מאליו – באם המזיקים "התלבשו" על אזורים שקשה להגיע אליהם, ומחויב המציאות טיפול ייחודי, כי אז יפה שעה קודם לזמן את שירותיה הנאמנים של חברת הדברה.

ריסוס לבית

ריסוס לבית חדש

איך מנהלים מזיקים באמצעות חומרי ריסוס והדברה לבית. על מנת לנהל נכונה את החרקים, כמו גם להפחית את הסיכונים של החשיפה אל חומרי ההדברה המזיקים, יש לנקוט בפעולות הבאות. בעת הזמנה של שירותים מקצועיים של חברת ריסוס והדברה לבית, מצמצמים בהכרח את החשיפה לחומרי הדברה של חיות המחמד ושל יושבי הבית, כאשר החברה עושה שימוש בחומרי ריסוס ידידותיים לסביבה, בפיתיונות מתאימים ובוויסות של צמיחת החרקים. המדביר המקצועי יסיר לאלתר כל גישה של החרקים למחסה, למזון או למים. האם התברואה הינה גורם המפתח בתהליך של ריסוס והדברה לבית. שמירה על תברואה נכונה הינה בהחלט מהווה את גורם המפתח לאורך התהליך של ריסוס והדברה לבית.

קוברה ריסוס לבית
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

רק אצלנו בקוברה הדברה נותנים לכם שקט ואחריות לתווך ארוך עבור כל שרות אשר נבצע עבורכם. יש לנו את הידע והניסיון רב בעקבות שנים של למידה ואהבה לתחום. אצלנו בקוברה הדברה תקבלו שרות עם מאה אחזור אחריות רק המומחים שלנו יודעים לפתור כל בעיה של מזיקים בבית. השרות שלנו ניתן בכל אזור המרכז. הזמינו עוד היום ותקבלו שרות מהיר ביותר מהיום להיום אתם לא תאמינו כמה מהר אנחנו יכולים להגיע אליכם. 

ריסוס מקצועי

כללים חשובים על מנת לשמור על בית נקי ממזיקים

כללים הסברים
ניקיון הסירו כל גישה לקרבת מזון – שמרו על מבנה נקי. תנגבו או תטאטאו את המקום, על מנת לבצע הסרה של מזון שהופל לקרקר, תנקו את השמיכות ואת המצבים בטרם שאתם מתכוונים לאחסן אותם.
אחסון שיטת האחסון של החפצים אף היא עשויה להשפיע על פגיעות המקום בפני התקפה של חרקים. הקפידו לסגור קופסאות אחסון.
אריזה תארזו היטב את המזון לפני שתאפסנו אותו. קודם כל תארזו את פריטי המזון עם תאריך התפוגה הכי ישן.
אשפה תקפידו על פינוי האשפה מבעוד מועד, שזה מאוד חיוני לשם ביצוע הצמצום של אוכלוסיות המזיקים. כדאי לעשות שימוש באשפה עם פחיות שיתלוו אליהן מכסה צמוד. זרקו כמה שיותר בסמיכות את התכולה המשומשת מהפח אשפה, מינימום מדי יום ביומו, וזאת על מנת למנוע, למשל – מזחלי הזבובים להמשיך לזחול מתוך הפחיות. סילוק מדי יום ביומו של פח הזבל יפחית בהכרח את הנוכחות של המזון הכה זמין משפע רב של מזיקים.
פינוי מהיר הקפידו על ניקיון יומי של פחי הזבל, על מנת שתוסר כל שארית של חומרי מזון. חרף העובדה שזה הרבה יותר נוח למקם את פח הזבל ממש בפאתי הדלת של המטבח, זה קטלני, עליכם למקם אותו דווקא הרחק מן דלת המטבח.
מים המון סוגים של חרקים מסוגלים לשרוד תקופה ממושכת מבלי לצרוך בכלל מזון, אך מרביתם צריכים לשתות מים מדי כמה ימים, ולא – הם פשוט ילכו לעולמם. באפשרותכם להגביל את הגישה של המזיקים לנוכחות של מים באמצעות התקנה של ברזים יציבה, או איטום של כל כניסה אפשרית לצנרת וכן לבחור בדרכי אוורור אזורי רטיבות.

קוברה הדברות - אוכלים את הג'וקים

על פי מנעד רב של מחקרים, הוכח כי חומרי ריסוס או חומרי הדברה כימיים עשויים לאבד מן האפקטיביות שלהם בטווח הארוך. הדבר מתחיל ומסתיים רק בטבע, וכן בהעברה של תכונות מיטביות, במידה ומזיקים מסוימים במין אינם יחוסלו באמצעות חומרי הדברה כאלו ואחרים, כי אם רק על ידי חומרי הדברה שמחזיקים בתכונות שעושות אותם מאוד עמידים בפניו ימשיכו הלאה. בראייה קדימה, מרבית אוכלוסיית המזיקים מאוד יתכן שתפתח עמידות לאותם כימיקליים שיש בשיטות ההדברה המסורתיות של היום. מאידך, בשיטות הדברה על ידי ריסוס ירוק לבית, שמאובחנות בהתבססותן על הביולוגיה, במקום יצירתן בצורה מלאכותית, החרקים אינם אמורים לפתח בפניהם כל עמידות שהיא.

ריסוס לבית מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button