ריסוס ירוק לבית

צריכים ריסוס ירוק לבית?

תיזהרו ממדביר חלטורה!
100% אחריות, עם 100% הצלחה.

אל תהססו תתקשרו,  אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם ריסוס ירוק לבית?

כזה מגיע לנושא של ריסוס ירוק לבית יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. עם ראשית עונת האביב, במרחבי מדינת ישראל מתחילים להבחין בכל מיני חרקים שפוקדים את הבית או את הגינה. מדובר במאבק אמתי למגר את הנוכחות שלהם, ולמנוע מהם, למשל, להרוס את הצמחים שכה השקעתם בטיפוח שלהם. בגדול, יש שתי שיטות למיגור של חרקים, שהנוכחות שלהם בהחלט איננה מתקבלת על הדעת – האחת, שיטת הדברה כימית; ואילו השנייה, היא שיטת הדברה טבעית. בוודאי שאתם כבר מודעים לכל מיני שיטות הדברה מסורתיות, אשר משתמשות בחומרי הדברה כימיים, על מנת לחסל את אוכלוסיית המזיקים.

ריסוס ירוק לבית
ריסוס ירוק לבית

ריסוס ירוק לבית מחיר

קיימות המון אסטרטגיות שתומכות במדע, לפי הטענה שבמקום לבחור בשיטת הריסוס הכימית לשם הדברת מזיקים ולהתפלל שהיא גם תצליח, עדיף לבחור בשיטה של הדברת ריסוס ירוק לבית. מרבית חומרי הריסוס הירוקים עושים שימוש בבקרה ביולוגית, תוך כדי סינרגיה עם כימיקליים בטוחים וכן אורגניים, על מנת למנוע מהחרקים "להפיץ את הבשורה" בכל מרחבי הבית. מרכיבי הריסוס הירוק מגיעים הישר מחומרים טבעיים, כמו גם הם מחויבים להיצמד למרכיבים מדעיים של חומרי ההדברה.

ריסוס לבית

ריסוס לבית חדש

כאשר אומרים את המונח בן שלושת המלים ריסוס ירוק לבית, בהכרח מתכוונים לכל מיני היבטים בנוגע להדברה ירוקה. ברמה הכללית, מדובר בשימוש במוצרים אשר מבוססים על מאת אחוזי בוטניקה, אלו אשר מורכבים אך ורק ממרכיבים טבעיים. מדובר אודות הדברה הרבה יותר בטוחה, לכל דבר ועניין. הדברה על ידי ריסוס ירוק לבית מהווה את שיטת ההדברה הכי מושכלת שאפשר לבחור. איש המקצוע ירסס את כל חללי הבית שלכם בחומרי ריסוס ירוקים, על מנת להרחיק כל מזיק משטח הבית שלכם. בשלב הבא, איש המקצוע ינקוט בעוד צעדים, בשביל להפוך את הגינה ואת הבית שלכם לאזור מחוץ לתחום של המזיקים, ככל שניתן. ריסוס ירוק מחייב שילוב של ניסיון רב ושל הבנה במדע, תכנון מקדים והתמקדות בגורם הבעיה.

קוברה ריסוס לבית
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

המעלה הנשגבה של ריסוס ירוק לבית באה לידי ביטוי בעיקר בכך שהוא יותר ידידותי לסביבה. בשל זאת, הדברה כימית אולי יכולה להיות אפקטיבית, אבל לפעמים היא טומנת בחובה השפעות מסוכנות על הסביבה החיצונית, כמו למשל – על חיות מחמד, האדמה או המים. הדברה ירוקה לרוב יותר אפקטיבית או בטוחה בשביל כל מי שנמצא מסביבה. ריסוס ירוק עושה שימוש לרוב בשמנים צמחיים, וגם מתבסס על מזון בתור מרכיב פעיל, שמסבים שיטת הדברה טבעית למיגור של מזיקים, תוך כדי הגנה מרבית על הסביבה.

ריסוס מקצועי

קוברה הדברות - אוכלים את הג'וקים

היתרונות הבולטים ביותר של ריסוס ירוק לבית מתבטאים, בראש ובראשונה, בכך שהם בטוחים יותר בשביל הצמחים, הילדים, בני הבית והכלב או החתול שלכם. אף הריח שנידף ממנו פחות מסיבי או חזק. הריסוס הירוק אינו משאיר כל כתם, והינו אף פחות משלהב מי שסובל מבעיות בדרכי הנשימה, כמו אסטמה, או כל אלרגיה.
יתרון נוסף שראוי לציון הוא שהריסוס הירוק בהכרח מפחית את התלות של בני האדם בחומרי ההדברה בשיעור של כתשעים אחוזים. כאשר חומרי הדברה מאוד עוצמתיים ממיתים כל חרק מתחילים להתפתח כיום, על מנת לעמוד בפני כל הכימיקלים, עובדה זאת כשלעצמה מקשה על ההיפטרות מהם.

ריסוס לבית מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.